www.sportwings.cz

Salming TEAM TOOLBAG SR Vak na florbalové vybavení, černá, velikost UNI

Tento nejprodávanější produkt Salming TEAM TOOLBAG SR Vak na florbalové vybavení, černá, velikost UNI od kvalitního výrobce Salming naleznete v aktuální nabídce v bezva akci. V akci za cenu 1 399 Kč. EAN: 7333049118683
Salming TEAM TOOLBAG SR Vak na florbalové vybavení
Více informací »
Značka: Salming
1 399
Popis

Týmový toolbag Salming TEAM TOOLBAG SR je vak, který pojme kromě florbalek i veškeré ostatní hráčské vybavení. Velikost na florbalky délky 92 (103) cm a delší.

Další zboží z kategorie Vaky
Fat Pipe AIR SMALL STICKBAG Vak na florbalky

Stylový vak Fat Pipe AIR SMALL STICKBAG pojme až 4 florbalky. Ramenní popruh lze upravit podle potřeby.

549 Kč
Kensis FLOORBALL COVER Obal na florbalovou hokejku

Obal na florbalovou hokejku Kensis FLOORBALL COVER s nastavitelným ramenním popruhem pro snadnější přenášení.

349 Kč
Kensis FLOORBALL COVER Obal na florbalovou hokejku

Obal na florbalovou hokejku Kensis FLOORBALL COVER s nastavitelným ramenním popruhem pro snadnější přenášení.

349 Kč
Salming TEAM TOOLBAG JR Vak na florbalové vybavení

Týmový toolbag Salming TEAM TOOLBAG JR je vak, který pojme kromě florbalek i veškeré ostatní hráčské vybavení. Velikost na florbalky délky 92 (103) cm.

1 399 Kč
Máme v nabídce od značky Salming
Salming CAMPUS AERO 35 Dětská florbalka

Školní florbalka Salming CAMPUS AERO 35 s předzahnutou čepelí Aero je vhodná pro školy nebo začínající florbalisty. Speciální směs skelných vláken materiálu composite zajišťuje vysokou odolnost shaftu a dlouhou životnost. Čepel s mírným zobáčkem ve špičce zajistí, že je míček na správném místě při otočkách a kličkách.

699 Kč
Salming RECOIL WARRIOR M Pánská běžecká obuv

Pánská běžecká obuv Salming RECOIL WARRIOR M si ze svých předchůdců bere to nejlepší a přichází s inovací, která potěší především ty, kterým Greyhoundy na první dobrou nesedly. Těšit se tak můžete zejména na perfektně fungující tlumení tvořené prémiovou pěnou Recoil, které nabízí velkorysou míru pohodlí při skvělé návratnosti energie v každém kroku a zachování ideální stability. Zároveň si Warriory udrželi i na objemovku překvapivou svižnost.
Nijak nezměněná zůstala i samotná podrážka bot, kde je opět použita varianta XS TREK od italského výrobce Vibram. Ta je vyrobena z extra odolné pryžové směsi s vynikajícím gripem za sucha i za mokra a zaručuje prakticky neomezený náběh kilometrů bez známek opotřebení.
Ke zmiňovaným inovacím došlo v oblasti svršku modelu Recoil Warrior. Ten nově z velké části tvoří žakárový úplet v kombinaci s několika stabilizačními TPU prvky. Oproti svým předchůdcům tak model Recoil Warrior nabízí mnohem vyšší pohodlí, které ucítíte už při prvním obutí a oceníte od prvního až do posledního kroku vašeho běhu.

3 699 Kč
Salming TEAM TOOLBAG JR Vak na florbalové vybavení

Týmový toolbag Salming TEAM TOOLBAG JR je vak, který pojme kromě florbalek i veškeré ostatní hráčské vybavení. Velikost na florbalky délky 92 (103) cm.

1 399 Kč
Salming RECOIL TRAIL W Dámská běžecká obuv

Dámské běžecké boty Salming RECOIL TRAIL W jsou přímými pokračovateli prověřených trailovek Salming Trail 5 a Salming Trail 6. Oblíbenost si předchozí generace vysloužily především díky optimálnímu mixu pohodlí a funkčnosti. I nejnovější přírůstek do modelové řady Trail se řadí mezi univerzální trailové boty, jejichž vlastnosti oceníte jak při dlouhém běhu v horách, tak ve chvíli, kdy v „městské džungli“ musíte kombinovat běh po tvrdém asfaltu a přírodních stezkách v parku či lese.
Tou nejdůležitější součástí modelu Salming Recoil Trail zůstává podrážka Vibram, které skvěle spolupracuje s tlumící vrstvou tvořenou prémiovou pěnou Recoil. Samotná podrážka Vibram MegaGrip má nepříliš vysoký vzorek, který nahrává univerzálnosti využití bot, a hlavně jedinečný grip, který vás podrží i za opravdu kluzkých podmínek. Tlumící vrstva Recoil má pak na starosti především vaše pohodlí, a ačkoliv je dostatečně tlumená i pro opravdu dlouhé běhy, nemusíte mít starost, že by zároveň nebyla ideálně stabilní a nenabízela aktivní odraz.
Zcela přepracovaný je oproti minulosti svršek bot. Nově ho tvoří pevný polyesterový úplet, který obohacuje vrstva z odolné polyuretanové směsi. Ta má jednak funkci ochranou, kdy chrání nohu a boty samotné v nejvíce náchylných částech proti protržení a také funkci stabilizační, jejíž hlavním úkolem je udržet chodidla ve správném směru.

3 699 Kč