www.sportwings.cz

Saekodive RACING S14 Plavecké brýle, modrá, velikost UNI

Hodně oblíbený produkt Saekodive RACING S14 Plavecké brýle, modrá, velikost UNI od spolehlivé značky Saekodive pohodlně pořídíte právě teď u nás za výborné peníze! Nyní pořídíte od 249 Kč.
EAN: 8591560002822
Saekodive RACING S14 Plavecké brýle
Ověřit dostupnost
Značka: Saekodive
249 299 Kč Sleva -16%

Plavecké brýle Saekodive RACING S14 s nízkým profilem konstrukce, který snižuje odpor vody a zároveň zvyšuje periferní vidění. Balení obsahuje 4 vyměnitelné nosní můstky pro každý typ obličeje. Technologie UltraFUSE zvyšuje komfort, snižuje tlak kolem očí a dodává brýlím eleganci.

Další zboží z kategorie Vodní sporty

Větší plavecké brýle AQUOS PORT jsou vhodné pro rekreační plavání ať v bazénu nebo na otevřené vodě. Nabízejí velmi komfortní a příjemné nošení.

349 Kč
-22%

Allround paddleboard Coasto AMERIGO je určen pro menší jezdce a jízdu na klidné hladině. Je vyroben technologií Fusion, kdy je namísto lepidla použité lisování za tepla. Výsledkem je výrazná úspora hmotnosti při zachování výborné stability a ovladatelnosti. Nášlapná plocha z měkčené pěny je příjemná na dotek a zároveň má protiskluzovou úpravu. Na kroužky po stranách můžete připevnit kajakovou sedačku (není součástí balení). Nechybí pružné lano na přední části k přepravě osobních věcí.

10 499 Kč
-15%

MIKASA FINA je oficiální hrací míč na vodní pólo na Olympijských hrách a nejvyšších světových soutěží pro muže v novém designu. Povrch z vysoce kvalitní přírodní gumy s profesionální broušenou úpravou.

1 099 Kč

Komfortní plavecké brýle Arena AIR-SOFT jsou ideální pro fitness plavce. Inovativní vzduchová těsnění s voštinovým designem jsou vyvinuta tak, aby se stlačila a přizpůsobila vašemu obličeji a distribuovala tlak pouze tam, kde je to nutné a pro super lehký pocit. Rozdělený popruh je individuálně nastavitelný pro bezpečné a pohodlné nošení, také s dlouhými vlasy. Čočky jsou vybaveny vrstvou proti zamlžování, UV ochranou 400 a neobsahují PVC.

499 Kč

Šnorchlovací set AQUOS BURI-G SHARK je nepostradatelný doplněk na každou letní dovolenou. Tato sada dovoluje objevovat krásy podvodního světa. Dvouzorníkovou masku lze upravit přesně tak, aby na hlavě perfektně držela.

449 Kč

Juniorský šnorchlovací set AQUOS BARRACUDA SCUP JR nesmí chybět na žádné dovolené. Dvouzorníkovou masku lze upravit pomocí nastavitelného pásku přesně tak, aby na hlavě perfektně držela. Šnorchl má koncovku Dry Top, která zamezuje vniknutí vody do trubice.

449 Kč

Potápěčská maska ATOMIC AQUATIC SUBFRAME je mimořádně odolná a pevná. Pevnost vychází z použití vnitřního rámu vsazeného těsně pod povrch silikonové lícnice, se kterou je spojen. Krytka z nerezové oceli zajišťuje skla a zvyšuje pevnost můstku ve střední části. Široké zorné pole a skvělá ergonomie perfektně kombinuje funkčnost, styl a odolnost. Mimořádná propustnost a absence zkreslení skel UltraClear maximalizuje množství procházejícího světla, což zvyšuje ostrost, obzvláště ve zhoršených světelných podmínkách pod hladinou.

3 490 Kč

Čepice na plavání Aquos COBIA je ideální volba pro venkovní použití, bazén, ale i triatlon.

59 Kč
Máme v nabídce od značky Saekodive

Plavecké brýle Saekodive S41 jsou ergonomicky tvarované. Díky čočkám WIDE VIEW nabízí panoramatický výhled. Automatická úprava nosního můstku poskytuje potřebný komfort. Systém bočních přezek usnadňuje a urychluje nastavení pásku. Zorník disponuje úpravou UV a antifog, která zabraňuje zamlžování.

349 Kč

Pouzdro Saekodive GOGGLES CASE slouží k bezpečnému uložení plaveckých, slunečních i dioptrických brýlí. Je vhodné také k bazénu nebo na pláž.

199 Kč

Plavecké brýle Saekodive K9 jsou ideální pro plavání ve volné vodě i v bazénu. Mají zvýšenou odolnost proti nárazu, dokonale těsní a přizpůsobí se různým typům obličeje. Zakřivené čočky poskytují výborné periferní vidění. Díky patentované přezce se snadno utahují i povolují.

499 Kč

Plavecká taška Saekodive SWIMBAG je určena pro přenos drobného vybavení a pomůcek na plavání nebo šnorchlování. Můžete ji využít i pro mokré plavky a ručník. Disponuje poutkem na zavěšení a šňůrkou na nošení přes rameno.

149 Kč

Nosní svorka Saekodive NOSE CLIP je vhodná pro plavání a jiné vodní sportovní aktivity. Sevře nosní dírky tak, aby se dovnitř nedostala voda a zároveň zajišťuje maximálního pohodlí.

59 Kč

Plavecké brýle Saekodive S74 jsou ideální pro plavání ve volné vodě i v bazénu. Mají zvýšenou odolnost proti nárazu, dokonale těsní a přizpůsobí se různým typům obličeje. Zakřivené čočky poskytují výborné periferní vidění 170 °. Dvojitý silikonový pásek lze snadno nastavit pomocí zadní přezky UltraFAST.

429 Kč

Šnorchl Saekodive s ventilem a silikonovým náustkem pro lepší padnutí.

149 Kč

Dětské plavecké brýle Saekodive S27 JR jsou díky své univerzálnosti ideální pro všechny malé plavce. Automatická úprava nosního můstku poskytuje potřebný komfort. Zorník disponuje úpravou antifog, který zabraňuje zamlžování.

249 Kč