www.sportwings.cz

Rottefella NNN XCELERATOR JR CLASSIC Vázání na běžky, černá, velikost UNI

Akční a ve slevě produkt Rottefella NNN XCELERATOR JR CLASSIC Vázání na běžky, černá, velikost UNI od naší známé značky Rottefella můžete sehnat v naší aktuální nabídce ve výhodné akci! Cenově vychází na 1 149 Kč.
EAN: 7036370002248
Rottefella NNN XCELERATOR JR CLASSIC Vázání na běžky
Ověřit dostupnost
Značka: Rottefella
1 149

Vázání Rottefella NNN XCELERATOR JR CLASSIC je vyrobeno na základě stejných technologií jako závodní vázání pro světové poháry s přihlédnutím k potřebám mladých závodníků. Vázání je kompatibilní s NIS systémem desky na lyži, po níž je možné jej pomocí NIS klíčku posouvat podle vašich odrazových schopností a aktuálních podmínek.

Další zboží z kategorie Běžecké vázání

Lehké, nízkoprofilové dvoudrážkové vázání Atomic PROLINK RACE JR SKATE kombinuje vyjímečný cit a plynulý přenos síly – ideální pro mladé závodníky. Má manuální zapínání a vypínání Carbon Race a je kompatibilní s NNN a Turnamic.

1 299 Kč

Vázání Sporten Rottefella PERFORMANCE SKATE NNN je určeno pro bruslařský styl. Vázání je vhodné na běžky s deskou NIS.

1 740 Kč

Běžecké vázání na bruslení Rossignol RACE SKATE BLACK WHITE-XC je kompatibilní s podrážkami běžkařských bot NNN & Prolink. Poskytuje vysokou úroveň výkonu pro sportovní nebo rekreační běžkaře. Jednoduchý posun vázání bez nářadí umožňuje nastavit těžiště podle sněhových podmínek a systém Step-In poskytuje beznámahové zapnutí a vypnutí vázání.

1 790 Kč

Vázání Rottefella XCELERATOR PRO SKATE je určeno pro bruslařský styl. Vázání je vhodné na běžky s deskou NIS.

2 290 Kč

Juniorské vázání pro běh na lyžích volnou technikou Rossignol RACE JR SKATE-XC je vhodné pro mladé závodníky i hobby lyžaře. Je postaveno na systému Turnamic® Nordic a kompatibilní se všemi podrážkami bot NNN® a Prolink®. Montuje se jednoduchým a rychlým způsobem bez použití nářadí na podložku Turnamic® IFP, která je pevnou součástí lyží Rossignol. Vázání lze také snadno posouvat po podložce, čímž lze přizpůsobit chování lyží různým sněhovým podmínkám nebo preferencím lyžaře. Skate flexors gumičky v přední části vázání jsou svojí tvrdostí přizpůsobeny běhu na lyžích bruslením a po opotřebení jsou vyměnitelné bez použití nářadí.

1 490 Kč

Vázaní na běžky na bruslení Rottefella XCELERATOR 2.0 SKATE nabízí maximální kontrolu ve stopě. Nízká hmotnost a profil umožňuje podat maximální výkon.

1 710 Kč

Ultralehké vázání Atomic PROLINK PRO SKATE je 2-kolejnicové skate vázání, které poskytuje výjimečný pocit ze sněhu a skutečně přímé spojení mezi botou a lyží. Má závodní páku, která se automaticky otevírá a zavírá.

1 399 Kč

Šroubovací deska Rossignol L2 SCREW MOUNT PLATE ADULT zajistí jakýmkoli běžeckým lyžím kompatibilitu s vázáním Turnamic.

490 Kč
Máme v nabídce od značky Rottefella

Vázání Rottefella XCELERATOR PRO CLASSIC je určeno pro klasický styl. Vázání je vhodné na běžky s deskou NIS.

2 290 Kč

Vázaní na běžky na klasiku Rottefella XCELERATOR 2.0 CLASSIC nabízí maximální kontrolu ve stopě. Nízká hmotnost a profil umožňuje podat maximální výkon.

1 710 Kč

Vázání Rottefella XCELERATOR PRO SKATE je určeno pro bruslařský styl. Vázání je vhodné na běžky s deskou NIS.

2 290 Kč

Vázaní na běžky na bruslení Rottefella XCELERATOR 2.0 SKATE nabízí maximální kontrolu ve stopě. Nízká hmotnost a profil umožňuje podat maximální výkon.

1 710 Kč

Vázání Rottefella NIS TOURING AUTO CLASSIC má nový vylepšený nášlapný systém, díky kterému se do něj boty jednoduše uchytí a snadno se z něj uvolní. Kontakt vázání s lyžemi zaručuje lyžaři bezpečí a kontrolu nad lyžemi.

1 190 Kč