www.sportwings.cz

Rossignol DELTA SPORT R-SKIN STIFF IFP + RACE Běžecké lyže na klasiku s podporou stoupání, červená, velikost 206

Exkluzivní produkt Rossignol DELTA SPORT R-SKIN STIFF IFP + RACE Běžecké lyže na klasiku s podporou stoupání, červená, velikost 206 od top výrobce Rossignol máte možnost sehnat momentálně na našich stránkách extra výhodně! Právě nyní za skvělou cenu 7 290 Kč. EAN: 3607683929252
Rossignol DELTA SPORT R-SKIN STIFF IFP + RACE Běžecké lyže na klasiku s podporou stoupání
Více informací »
Značka: Rossignol
7 290
Popis

Zlepšete vaši běžeckou techniku s klasickými lyžemi s podporou stoupání Rossignol DELTA SPORT R-STIFF IFP. Konstrukce běžek je inspirována závodním oddělením. Jsou navrženy pro fitness orientované lyžaře. Vyměnitelný mohérový pásek je integrován v odrazové části skluznice a nabízí jistý odraz a skluz ve všech podmínkách bez nutnosti přípravy lyže stoupacími vosky. Běžky jsou kompatibilní se systémem vázání TURNAMIC® pro nejlepší flex a pocit z kontaktu se sněhem. Díky použité technologii R-Skin si klasický styl lyžování užije pohodlně a snadno jak začátečník, tak výkonnostní lyžař.

Další zboží z kategorie Se skinem (pásy)
Rossignol DELTA SPORT R-SKIN IFP Běžecké lyže na klasiku s podporou stoupání

Zlepšete vaši běžeckou techniku s klasickými lyžemi Rossignol DELTA SPORT R-SKIN IFP. Konstrukce běžek je inspirována závodním oddělením. Navrženo pro fitness orientované lyžaře. Vyměnitelný mohérový pásek je integrován v odrazové části skluznice a nabízí jistý odraz a skluz ve všech podmínkách bez nutnosti přípravy lyže stoupacími vosky. Běžky jsou kompatibilní se systémem vázání TURNAMIC® pro nejlepší flex a pocit z kontaktu se sněhem. Díky použité technologii R-Skin si klasický styl lyžování užije pohodlně a snadno jak začátečník, tak výkonnostní lyžař.

7 290 Kč
Rossignol EVO XC 55 R-SKIN + CONTROL Běžecké lyže

Běžecké lyže na klasiku Rossignol EVO XC 55 R-SKIN + CONTROL nabízí začínajícím nebo mírně pokročilým lyžařům uživatelsky příjemnou lyži, na kterou není třeba aplikovat stoupací vosky. Běžky jsou vyráběny v kratších délkách a jejich širší rozměry zvyšují stabilitu a manévrovatelnost i mimo běžecké stopy. Náš integrovaný stoupací mohérový pásek poskytuje dobrý odraz a skluz za všech podmínek. Vázání je součástí lyží – je již nasazeno na integrované desce lyže. Díky použité technologii R-Skin si klasický styl lyžování užije pohodlně a snadno jak začátečník tak výkonnostní lyžař.

7 890 Kč
Rossignol R-SKIN ULTRA STIFF-XC Běžecké lyže na klasiku s podporou stoupání

Běžecké lyže Rossignol R-SKIN ULTRA STIFF-XC jsou určeny především pro fitness orientované nadšence klasiky. Mají konstrukci inspirovanou závodními lyžemi – topolové dřevo po stranách je uprostřed odlehčeno konstrukcí včelího plastu z lepenky. Skluznice má v odrazové zóně integrovaný R-Skin mohérový pás, který zajišťuje spolehlivý odraz, stoupání a vynikající skluz v každých podmínkách, aniž byste byli nuceni použít stoupací vosky. Mohérový pás R-Skin je vyměnitelný a jeho životnost je přibližně 100-150 dní na sněhu (cca 2000 km). Povrchová vrstva Active Cap dodává lyžím torzní tuhost a podélnou pružnost od špičky po patku, čímž zaručuje stabilitu ve všech podmínkách.

7 290 Kč
Kästle XA10 CLASSIC SKIN MEDIUM Běžecké lyže na klasiku

Tolerantní model Kästle XA10 CLASSIC SKIN MEDIUM je díky svému komfortnímu chování v běžecké stopě považován za dostupnou vstupní volbu. Skin technologie umožňuje optimální stoupavost zcela bez použití vosku. Snadno udržovatelné povrchy propůjčují tomuto modelu robustnost a dlouhou životnost. Perfektní volba pro ty, kteří s běžkami chtějí začít nebo se na stopu vydávají jen občas.

5 790 Kč
Máme v nabídce od značky Rossignol
Rossignol BASIC SKI BAG Vak na lyže

Rossignol BASIC SKI BAG vak na jeden pár lyží nebo 2 páry běžek v délce maximálně 180 cm. Hmotnost vaku je 680g a rozměr 190 x 2 x 32 cm.

990 Kč
Rossignol COMP J4 Juniorské lyžařské boty

Lyžařská bota Rossignol COMP J4 je zkonstruovaná tak, aby co nejpřesněji seděla na dětskou nohu. Dokonalé obalení nohy se dá lehko doladit pomocí čtyř přezek. Vnitřní botičky Comfort fit jsou předtvarované, dostatečně měkké a zateplené tak, aby byla celodenní lyžovačka co nejpohodlnější. Nová konstrukce skeletu je přizpůsobena potřebám mladých lyžařů tak, aby se mohli stále zlepšovat po technické stránce v každém oblouku.

3 590 Kč

Rossignol HERO JR KID-X + KID 4 GW B76 jsou lehké all-mountainové lyže se závodním designem pro budoucí závodníky. Vyvážená směs vlastností usnadňuje začátek oblouku a zlepšuje jistotu na hranách, čímž urychluje pokrok v technice. Díky progresivní flexi přiměřené délce lyží jsou to skvělé pro malé začínající lyžaře. Odlehčená konstrukce přináší komfortní ovládání a učení prvních oblouků. Díky systému vázání KID-X je přizpůsobení vázání podle lyžařky velmi jednoduché.

4 299 Kč

Rossignol HERO JUNIOR XPRESS + JR EXPRESS 7 GW jsou lehké, race designem inspirované all-mountainové lyže pro budoucí malé závodníky. Vyvážená směs vlastností ulehčuje začátek oblouku a zlepšuje jistotu na hranách, čímž urychluje pokrok v technice malých lyžařů.

6 999 Kč