www.sportwings.cz

RIDGEMONKEY VAULT C-SMART PD 120 W Solární panel, černá, velikost UNI

Kvalitní a oblíbený kus RIDGEMONKEY VAULT C-SMART PD 120 W Solární panel, černá, velikost UNI od společnosti s výborným jménem RIDGEMONKEY naleznete již dnes extra se slevou! Výhodně za cenu 10 499 Kč.
EAN: 5056210624043
RIDGEMONKEY VAULT C-SMART PD 120 W Solární panel
Ověřit dostupnost
Značka: RIDGEMONKEY
10 499

Přenosný solární panel RidgeMonkey VAULT C-SMART PD 120 W vám poskytne možnost si zadarmo nabíjet USB zařízení jen pomocí solární energie. Panel dokáže nabíjet zařízení s USB-A a USB-C porty. Je ideální na turistiku, rybaření a další outdoorové aktivity.

Další zboží z kategorie Power banky a solární panely

Přenosný solární panel RidgeMonkey VAULT C-SMART PD 80 W vám poskytne možnost si zadarmo nabíjet USB zařízení jen pomocí solární energie. Panel dokáže nabíjet zařízení s USB porty. Je ideální na turistiku, rybaření a další outdoorové aktivity.

7 999 Kč
Máme v nabídce od značky RIDGEMONKEY

Varná konvice RidgeMonkey SQUARE KETTLE XL 2 L je výborně skladná, díky čtverhranému tvaru. Může být používána na jakémkoli zdroji tepla. Je vyrobená z hliníku, který konvici poskytuje velmi dobrou odolnost a nízkou hmotnost, nejen díky tomu je vhodná na turistiku a další outdoorové aktivity.

1 099 Kč

Sada litých hliníkových pánví RidgeMonkey CONNECT MULTI PURPOSE MINI PAN & GRIDDLE SET je ideální pro všechny milovníky outdoorových aktivit. Sada obsahuje jednu hlubokou a druhou mělkou pánev.

949 Kč
-10%

PERSPECTIVE COLLAPSIBLE BUCKET 15 L je šikovný a skladný pomocník od značky RIDGEMONKEY, který vám bude vždy po ruce a lehce ho přibalíte na jakoukoliv výpravu. Díky němu budete mít vždy s sebou nádobu na vodu, která vám zabere minimum místa. Do akce je připraven velmi rychle, jednoduše ho roztáhnete a naplníte vodou. Můžete ho používat také ke skladování věcí, jako mísu k míchání krmení nebo třeba k chlazení nápojů. Skvělou vychytávkou je i průhledná část, takže snadno vidíte, kolik obsahuje vody.

609 Kč
-10%

Vrhněte se naplno do kulinářského dobrodružství s víceúčelovou sadou RIDGEMONKEY CONNECT MULTI PURPOSE PAN & GRIDDLE SET. Pomocí této sady skládající se z hluboké pánve a mělké grilovací pánve můžete popustit uzdu své kulinářské fantazii a zažít nezapomenutelné chuťové zážitky! Díky inovativní konstrukci odnímatelné rukojeti lze grilovací pánev použít jako víko pro hlubokou pánev nebo použít obě pánve samostatně, záleží jen na vás. Špičkový fluoropolymerový povrch poskytuje bezkonkurenční nepřilnavé vlastnosti a hranatý tvar a odnímatelná držadla umožňují snadné skladování v jakékoliv situaci.

1 259 Kč

Přenosný solární panel RidgeMonkey VAULT C-SMART PD 80 W vám poskytne možnost si zadarmo nabíjet USB zařízení jen pomocí solární energie. Panel dokáže nabíjet zařízení s USB porty. Je ideální na turistiku, rybaření a další outdoorové aktivity.

7 999 Kč