www.sportwings.cz

RACE FACE TURBINE R 35 Představec, žlutá, velikost UNI

Výjimečný a žádaný výrobek RACE FACE TURBINE R 35 Představec, žlutá, velikost UNI od společnosti s úžasnou pověstí RACE FACE máte možnost nakoupit momentálně na webu levně! Zboží pořídíte teď u nás za 2 699 Kč.
EAN: 821973378077
RACE FACE TURBINE R 35 Představec
Ověřit dostupnost
Značka: RACE FACE
2 699
Popis

Představec Race Face TURBINE R 35 nepřehlédnete, jedná se o designový a technologický skvost. Při výrobě tohoto představce byla použita slitina hliníku 7075, který se používá v leteckém průmyslu. Použití tohoto materiálu zaručuje pevnost, odolnost a vynikající hmotnost. Tato verze představce přináší výhody 35 mm a zvýšenou pevnost verze R pro nejdrsnější agresivní jízdu.

Další zboží z kategorie Řídítka
RACE FACE ATLAS FLAT Řídítka

Řidítka Race Face ATLAS FLAT jsou navržená pro živou a technickou jízdu nejen v terénu.

1 999 Kč
M-Wave Misky Misky

Misky pro BMX kola od značky M-Wave.

109 Kč
Xon XHB-12 Řídítka na kolo

MTB carbonová řidítka XON XHB-12 v průměru 31,8 mm.

2 599 Kč
RACE FACE ATLAS 31.8x65x0 Představec

Představec Race Face ATLAS představuje pro jezdce pomyslný můstek mezi AM a FR/DH. Dostatečně lehký pro AllMountain a dostatečně pevný pro FreeRide a DownHill. Vyrobený z hliníku 6061-T6.

2 300 Kč
Máme v nabídce od značky RACE FACE
RACE FACE RIDE Pedály

Nylon-kompozitové pedály Race Face RIDE jsou vybaveny Cro-Mo osou s klasickým závitem na pedálový klíč. Samozřejmostí jsou kvalitní, servisovatelná ložiska a prostorná základna s novými, přímo v těle tvarovanými hroty, které zabrání nežádoucím zraněním holenní kosti, a zároveň nabídnou maximální jistotu přilnutí k podrážce boty.

1 099 Kč
RACE FACE HALF NELSON SINGLE LOCK ON Gripy

Gripy jsou častou opomínanou součásti každého kola, přitom patří mezi jeden ze základních kontaktních bodů mezi Vámi a kolem. Gripy Race Face HALF NELSON SINGLE LOCK ON Vám nabídnou, jisty úchop společně s dostatečným komfortem. U Gripu Race face je kvalitní provedení a skvělý design samozřejmostí.

600 Kč
RACE FACE CHESTER Pedály

Pedály RaceFace CHESTER s upraveným designem pro ještě lepší trakci. Pedály jsou vyrobené z nylon kompozitu s prostornou základnou a výraznými hroty. Nízká hmotnost, kvalitní osy a servisovatelná ložiska, to vše za skvělou cenu.

1 500 Kč
RACE FACE GRIPPLER LOCK ON Gripy

Gripy jsou častou opomínanou součásti každého kola, přitom patří mezi jeden ze základních kontaktních bodů mezi Vámi a kolem. Gripy Race Face GRIPPLER LOCK ON Vám nabídnou, jisty úchop společně s dostatečným komfortem. U Gripu Race face je kvalitní provedení a skvělý design samozřejmostí.

800 Kč