www.sportwings.cz

RACE FACE RIDE XC Představec, černá, velikost UNI

Oblíbený a akční kousek RACE FACE RIDE XC Představec, černá, velikost UNI od známého výrobce RACE FACE snadno můžete najít tady teď právě opravdu výhodně! Právě lze objednat jen za 699 Kč. EAN: 821973186948
RACE FACE RIDE XC Představec
Více informací »
Značka: RACE FACE
699
Popis

Představec Race Face RIDE XC nabízí skvělou kvalitu za parádní cenu. Vyrobený z hliníku 6061-T6.

Další zboží z kategorie Řídítka
Mud BORDER STEM Představec

Hliníkový představec Mud BORDER STEM je určený pro řidítka 31,7mm.

1 150 Kč
RACE FACE TURBINE R 35 Představec

Představec Race Face TURBINE R 35 nepřehlédnete, jedná se o designový a technologický skvost. Při výrobě tohoto představce byla použita slitina hliníku 7075, který se používá v leteckém průmyslu. Použití tohoto materiálu zaručuje pevnost, odolnost a vynikající hmotnost. Tato verze představce přináší výhody 35 mm a zvýšenou pevnost verze R pro nejdrsnější agresivní jízdu.

2 699 Kč
Nexelo PŘEDSTAVEC A-HEAD Nastavitelný představec

Nastavitelný hliníkový představec od značky Nexelo. Představec disponuje možností x výškových pozic. Můžete si tedy nastavit výšku řidítek dle vašeho pocitu.

599 Kč
Nexelo HANDLEBAR PLUG Zátky do řídítek

Plastové zátky do řídítek od značky Nexelo.

29 Kč
Máme v nabídce od značky RACE FACE
RACE FACE ATLAS FLAT Řídítka

Řidítka Race Face ATLAS FLAT jsou navržená pro živou a technickou jízdu nejen v terénu.

1 999 Kč
RACE FACE HALF NELSON SINGLE LOCK ON Gripy

Gripy jsou častou opomínanou součásti každého kola, přitom patří mezi jeden ze základních kontaktních bodů mezi Vámi a kolem. Gripy Race Face HALF NELSON SINGLE LOCK ON Vám nabídnou, jisty úchop společně s dostatečným komfortem. U Gripu Race face je kvalitní provedení a skvělý design samozřejmostí.

600 Kč
RACE FACE ATLAS 31.8x65x0 Představec

Představec Race Face ATLAS představuje pro jezdce pomyslný můstek mezi AM a FR/DH. Dostatečně lehký pro AllMountain a dostatečně pevný pro FreeRide a DownHill. Vyrobený z hliníku 6061-T6.

2 300 Kč
RACE FACE AEFFECT R Pedály

Pedály Race Face AEFFECT R mají velkou platformu s 10 trakčními piny na každé straně pro správnou stabilitu na trailu. Lehké a odolné tělo z kovaného hliníku řady 6000, cro-mo osa, a osvědčená ložiska, která vás nikdy nezklamou. Ideální záležitost pro trail bike.

2 800 Kč