www.sportwings.cz

RACE FACE CHESTER Pedály, modrá, velikost UNI

Oblíbený a kvalitní výrobek RACE FACE CHESTER Pedály, modrá, velikost UNI od přední společnosti RACE FACE pohodlně pořídíte na našich stránkách za mimořádně nízkou cenu. Výhodně za cenu 1 499 Kč. EAN: 821973353562
RACE FACE CHESTER Pedály
Více informací »
Značka: RACE FACE
1 499
Popis

Pedály RaceFace CHESTER s upraveným designem pro ještě lepší trakci. Pedály jsou vyrobené z nylon kompozitu s prostornou základnou a výraznými hroty. Nízká hmotnost, kvalitní osy a servisovatelná ložiska, to vše za skvělou cenu.

Další zboží z kategorie Pedály
Shimano PD-M520 Pedály

Pedály Shimano PD-M520. Otevřené provedení mechanismu brání ulpívání nečistot. Pevná CrMo osa s vnitřním šestihranem na imbus klíč 8 mm. Zapouzdřená jednotka osy s minimální údržbou.

1 399 Kč
Nexelo 9/16 Dětské pedály

Dětské plastové cyklo pedály Nexelo 9/16 s odrazkou a standardním závitem 9/16.

99 Kč
Shimano PD-T421 CLICK'R Pedály

Pedály pro horská a trekingová kola Shimano PD-T421 CLICK’R. Pedály jsou nášlapné z jedné strany se zámky CLICKR´, druhá strana je platformová bez pinů. Součástí jsou odrazky a kufry SM-SH56. Jedná se o nový systém pedálů zaměřený na jezdce, žačínající s nášlapnými pedály. Ve srovnání s běžnými pedály nebo pedály s klipsnami nebízí nášlapné pedály nesrovnatelně vyšší účinnost přenosu energie z nohou jezdce do pohonu byciklu. Pedály SHIMANO CLIC´R umožňují ujet více, rychleji a déle s menší únavou.

2 010 Kč
One RIDE 3.0 Pedály

Pedály One Ride 3.0 jsou kompletně vyrobeny z kvalitního tvrzeného plastu a mají odlehčenou odolnou konstrukci. Kvalitní kuličková ložiska podtrhují výborné vlastnosti pedálů Ride 3.0. Odrazky pro zvýšení bezpečnosti jsou samozřejmostí.

149 Kč
Máme v nabídce od značky RACE FACE
RACE FACE RIDE Pedály

Nylon-kompozitové pedály Race Face RIDE jsou vybaveny Cro-Mo osou s klasickým závitem na pedálový klíč. Samozřejmostí jsou kvalitní, servisovatelná ložiska a prostorná základna s novými, přímo v těle tvarovanými hroty, které zabrání nežádoucím zraněním holenní kosti, a zároveň nabídnou maximální jistotu přilnutí k podrážce boty.

1 099 Kč
RACE FACE ATLAS 31.8x65x0 Představec

Představec Race Face ATLAS představuje pro jezdce pomyslný můstek mezi AM a FR/DH. Dostatečně lehký pro AllMountain a dostatečně pevný pro FreeRide a DownHill. Vyrobený z hliníku 6061-T6.

2 300 Kč
RACE FACE HALF NELSON SINGLE LOCK ON Gripy

Gripy jsou častou opomínanou součásti každého kola, přitom patří mezi jeden ze základních kontaktních bodů mezi Vámi a kolem. Gripy Race Face HALF NELSON SINGLE LOCK ON Vám nabídnou, jisty úchop společně s dostatečným komfortem. U Gripu Race face je kvalitní provedení a skvělý design samozřejmostí.

600 Kč
RACE FACE ATLAS FLAT Řídítka

Řidítka Race Face ATLAS FLAT jsou navržená pro živou a technickou jízdu nejen v terénu.

1 999 Kč