www.sportwings.cz

Quick SLAVIA Fotbalový míč, červená, velikost 5

Oblíbený výrobek Quick SLAVIA Fotbalový míč, červená, velikost 5 od skvělého a známého výrobce Quick snadno můžete sehnat u nás za super cenu! Nyní za 299 Kč.
EAN: 8591560001986
Quick SLAVIA Fotbalový míč
Ověřit dostupnost
Značka: Quick
299

Fotbalový míč Quick SLAVIA, který je složen ze 3 vrstev, pro jeho delší životnost.

Další zboží z kategorie Tréninkové
-20%

Fotbalový míč Joma EGEO, který se hodí jak na trénink, tak zápas. Míč lze použít jak na trávě, tak na umělé trávě.

799 Kč

Fotbalový míč NIke FC BARCELONA ACADEMY se vyznačuje drážkami, které se starají o konzistentní rotaci míče za letu. Vy se jen už připravte na střílení vítězných gólů, zápas za zápasem. Vysoce kontrastní grafický motiv usnadňuje sledování míče, takže se můžete soustředit na práci nohou.

679 Kč
-30%

V zápalu hry se rodí hvězdy. Tento míč adidas UCL PYROSTORM CLUB září designem největšího evropského klubového turnaje. Odráží dynamický vzhled oficiálního zápasového míče. Ideální volba na tréninky, je vyrobený z materiálu TPU, který zajišťuje vysokou odolnost míče.

349 Kč

Tento fotbalový míč adidas TIRO MATCH pomáhá hráčům zdokonalit se při tréninku. Díky ručně šitým panelům a odolnému povrchu s povrchovou úpravou je odolný a ideální pro opakované použití. Tento míč má certifikát International Match Standard, takže se na něj můžete spolehnout.

649 Kč

Fotbalový míč adidas TIRO LEAGUE TSBE byl navržený s ohledem maximální výkon. Bezešvá konstrukce TSBE zaručí optimální cit a odezvu, ať už trénujete nebo hrajete zápas. Díky snížené nasákavosti si míč udrží své vlastnosti po delší dobu i v extrémních podmínkách. Tento míč má certifikát kvality FIFA, takže můžete snít o vítězství a držet krok s těmi nejlepšími.

899 Kč
-28%

Fotbalový míč Puma NEYMAR JR GRAPHIC, který se hodí především na trénink, nebo rekreační hru.

499 Kč
-33%

V roce 2023 můžete sledovat fotbalové hvězdy v Istanbulu. Výrazný design tohoto ligového míče adidas UCL LEAGUE ISTANBUL se inspiroval oficiálním zápasovým míčem, se kterým se budou hrát vyřazovací utkání Ligy mistrů UEFA. Má certifikát FIFA Quality a je ideální na zápasy i na trénink. Bezešvá konstrukce TSBE vám umožní sebejistý kontakt s míčem. Díky butylové duši vydrží míč déle nafouknutý.

599 Kč

Fotbalový míč Nike PITCH je připravený rozvlnit síť. Míč s vysoce kontrastními motivy na hladkém plášti je dobře viditelný přes celé hřiště.

399 Kč
Máme v nabídce od značky Quick

Sada náhradních brzdových špalíků Quick která je účinná za každého počasí. Vyrobené ze tří různých směsí, z nichž každá má jinou funkci. Výsledkem je všestranné použití a skvělé vlastnosti.

99 Kč
-34%

Velkou předností koloběžky CROW 20/16 jsou přední a zadní kotoučové brzdy, které umožňují zkrátit brzdnou dráhu. Díky menšímu zadnímu kolu se vám bude perfektně manévrovat.

3 299 Kč

Zvonek na kolo od značky Quick, díky kterému o vás okolí vždy bude vědět.

39 Kč
-25%

Klakson od značky Quick je skvělým doplňkem kola, který vydává hlasitý zvuk. Systém používání klaksonu mačkáním je pro dítě jednoduchý.

59 Kč

Kvalitní polypropylenové pedály Quick uložené na kuličkovém ložisku a ocelové ose. Vhodné pro juniorská i dospělá kola.

119 Kč

Reflexní hvězdičky od značky Quick, které se jednoduše připevňují na výplet kola. Výborně odráží světlo a tím zvyšují bezpečnost.

99 Kč

Koloběžka Quick SARA je vhodná pro dospívající děti i dospělé. Koloběžka je vybavena přední i zadní brzdou.

1 999 Kč

Univerzální lehký košík CLASSIC PLUS na láhev od značky Quick.

89 Kč