www.sportwings.cz

Quick KLAKSON Klakson na kolo, červená, velikost UNI

Tento kvalitní výrobek Quick KLAKSON Klakson na kolo, červená, velikost UNI od společnosti s předním postavením na trhu Quick snadno seženete online za zcela nejnižší cenu. Aktuálně výhodně za 59 Kč.
EAN: 8591560005854
Quick KLAKSON Klakson na kolo
Ověřit dostupnost
Značka: Quick
59 79 Kč Sleva -25%

Klakson od značky Quick je skvělým doplňkem kola, který vydává hlasitý zvuk. Systém používání klaksonu mačkáním je pro dítě jednoduchý.

Další zboží z kategorie Zvonky

Retro zvonek Disney s motivem MINNIE s uchycením na řidítka. Díky tomuto zvonku, který je dostatečně hlasitý bude o vašich jezdcích na cestě slyšet.

249 Kč

Cyklistický zvonek Arcore ABL-3 v pěkném dětském designu s jednoduchým ovládáním palcem. Možnost uchycení na všechny řídítka kol a koloběžek.

49 Kč

Houkačka Arcore ROH na kolo nebo koloběžku s výrazným a hlasitým zvukem.

79 Kč
-20%

Moderní zvonek Lezyne CLASSIC SHALLOW BRASS BELL v jedinečném nízkoprofilovém provedení z leštěné mosazi. Tělo je uchyceno na duralovém držáku, kladívko produkuje jasný a zvučný tón. Zvonek lze jednoduše připevnit na jakákoliv řídítka nebo představec pomocí O kroužku a rozhodně ozdobí každé kolo.

349 Kč

Dětský barevně motivovaný zvonek Con-Tec CT-BELL JUNIOR RABBIT z hliníku o průměru 55 mm vhodný na řídítka o průměru 22,2 mm.

139 Kč
-18%

Zvonek na kolo One MINI se silným zvukem a s uchycením na řídítka. Zvonek lze snadno namontovat na všechny typy řídítek.

48 Kč

Dětský zvonek v designu pohádek Disney s motivem LEDOVÉ KRÁLOVSTVÍ II. Zvonek má velmi hlasitý zvuk a tak budete na cestě vždy slyšet. Zvonek má odolnou a lehkou konstrukci.

119 Kč

Dětský zvonek Quick v designu berušky s rozevíracími křídly si oblíbí děti na kole nebo koloběžce.

79 Kč
Máme v nabídce od značky Quick

Univerzální lehký košík CLASSIC na láhev od značky Quick.

79 Kč
-25%

Zámek Quick, který je dlouhý 180 cm s dvěmi klíči umožňuje uzamknout více kol najednou. Součástí je i objímka pro uchycení zámku na rám nebo sedlovku.

89 Kč

Sada reflexních kuliček Quick obsahuje 18 ks různě barevných kuliček určených pro výplet kola, můžete si namíchat vlastní barevné složení.

99 Kč

Fotbalový míč Quick SLAVIA, který je složen ze 3 vrstev, pro jeho delší životnost.

299 Kč

Grip Quick zajišťuje bezpečný úchop pro malé dětské ruce.

49 Kč
-34%

Velkou předností koloběžky CROW 20/16 jsou přední a zadní kotoučové brzdy, které umožňují zkrátit brzdnou dráhu. Díky menšímu zadnímu kolu se vám bude perfektně manévrovat.

3 299 Kč

Koloběžka Quick SARA je vhodná pro dospívající děti i dospělé. Koloběžka je vybavena přední i zadní brzdou.

1 999 Kč
-21%

Koloběžka Quick CROW 20/16. Postavená na ocelovém rámu. Díky rozdílné velikosti kol se vám bude s koloběžkou výborně manévrovat.

2 999 Kč