www.sportwings.cz

Quick GOAL JR Brankařské juniorské rukavice, oranžová, velikost 3

Vysoce kvalitní výrobek Quick GOAL JR Brankařské juniorské rukavice, oranžová, velikost 3 od výrobce se skvělou pověstí Quick lze koupit právě teď u nás za parádní cenu! Právě nyní za 249 Kč. EAN: 8586018932295
Quick GOAL JR Brankařské juniorské rukavice
Více informací »
Značka: Quick
249
Popis

Brankařské juniorské rukavice Quick GOAL JR jsou ideální volbou pro mladé brankáře. Vyznačují se výbornou přilnavostí k míči a dobrým tlumením.

Další zboží z kategorie Rukavice
Puma ULTRA GRIP 4 RC Pánské brankářské rukavice

Moderní pánské brankářské rukavice Puma ULTRA GRIP 4 RC jsou určeny pro každého brankáře. Přilnavost, prodyšnost, střih, nízká hmotnost a pohodlí jsou vylepšeny nejnovějším vývojem materiálů aplikovaným na klíčové oblasti rukavice, což pomáhá vytáhnout váš výkon a rychlost na vyšší úroveň.

399 Kč
Puma ULTRA GRIP 1 RC Pánské fotbalové rukavice

Moderní pánské fotbalové rukavice Puma ULTRA GRIP 1 RC jsou určeny pro každého brankáře. Přilnavost, prodyšnost, střih, nízká hmotnost a pohodlí jsou vylepšeny nejnovějším vývojem materiálů aplikovaným na klíčové oblasti rukavice, což pomáhá vytáhnout váš výkon a rychlost na vyšší úroveň.

1 499 Kč
Quick SPORT JR Brankařské juniorské rukavice

Brankařské juniorské rukavice Quick SPORT JR jsou ideální volbou pro mladé brankáře. Vyznačují se výbornou přilnavostí k míči a dobrým tlumením.

249 Kč
Reusch ATTRAKT SOLID JR Dětské fotbalové rukavice

Dětské rukavice Reusch ATTRAKT SOLID JR jsou vyvinuté pro rekreační brankáře, kteří požadují produkt s dlouhou životností. Dlaňová pěna Reusch Solid se syntetickým latexem nabízí skvělou odolnost na umělé trávě a tvrdém povrchu. Díky technologii ThumbFlex je optimalizována flexibilita palce a ergonomický tvar.

580 Kč
Máme v nabídce od značky Quick

Koloběžka Quick CROW 20/16. Postavená na ocelovém rámu. Díky rozdílné velikosti kol se vám bude s koloběžkou výborně manévrovat.

3 499 Kč
Quick GLASSES Sluneční brýle

Sportovní brýle Quick mají široké zorné pole a aerodinamický tvar s odklopným hledím. Jsou vhodné pro běžkaře tak i pro biatlon. Mají dobrou ventilaci a nezamlžuji se. Díky kvalitnímu pásku a pěnovému měkčení drží pohodlně na hlavě.

599 Kč
Quick O 2.22 Zvonek na kolo

Designový a minimalistický zvonek od značky Quick.

149 Kč
Quick BIKE LOCK 180 Zámek na kolo

Zámek Quick, který je dlouhý 180 cm s dvěmi klíči umožňuje uzamknout více kol najednou. Součástí je i objímka pro uchycení zámku na rám nebo sedlovku.

119 Kč