www.sportwings.cz

Quick GLASSES Sluneční brýle, černá, velikost UNI

Kvalitní a oblíbený kus Quick GLASSES Sluneční brýle, černá, velikost UNI od oblíbené značky se zárukou kvality Quick jde pořídit aktuálně na webu levně. Na našich stránkách za 599 Kč.
EAN: 8591560006875
Quick GLASSES Sluneční brýle
Ověřit dostupnost
Značka: Quick
599

Sportovní brýle Quick mají široké zorné pole a aerodinamický tvar s odklopným hledím. Jsou vhodné pro běžkaře tak i pro biatlon. Mají dobrou ventilaci a nezamlžuji se. Díky kvalitnímu pásku a pěnovému měkčení drží pohodlně na hlavě.

Další zboží z kategorie Sportovní

Bliz BREEZE jsou technicky propracované sportovní brýle, které využívají nejmodernější technologie a materiály pro různé druhy sportů. Tak jako ostatní modely značky Bliz jsou testovány ve spolupráci s profesionálními sportovci.

2 899 Kč
-20%

Spojením minulosti s budoucností čerpá kolekce Origins inspiraci ze slavného M-rámu. Tato kolekce přebírá barevné kombinace od ikonického stylu a spojuje je s technologií Prizm Lens Technology. Tvar XL čoček je nejnovější evolucí modelu M2 a se zdokonaleným vertikálním rozměrem posouvá výkon ještě dále. I když je vaše hlava jemně nakloněná dolů, věci, na kterých záleží, stále zůstanou ve vašem zorném poli. Díky tomu jsou brýle skvělou volbou pro aktivity, jako je jízda na kole. To je model Oakley M2 FRAME XL.

3 395 Kč

Technicky propracované sportovní brýle Bliz VISION využívají nejmodernějších technologie a materiály pro různé druhy sportů. Tak jako ostatní modely značky Bliz jsou testovány ve spolupráci s profesionálními sportovci.

2 499 Kč

Sportovní sluneční brýle Laceto BLASTER. Brýle mají modrý plastový rámeček s metalickým povrchem, doplněný černými detaily. Celkový dojem dotváří modrá REVO skla s kategorií filtru 3, který se hodí pro běžné nošení během slunečných letních dnů. Díky filtru brýle BLASTER propouští jen 8-18% slunečního světla.

599 Kč
-11%

Sluneční brýle Laceto ACE jsou ideálním společníkem při sportu i na běžné nošení. Černý plastový rámeček parádně doplňuje jemný barevný přechod do žluté barvy. Vzhled pak doplňují černo-červená REVO skla s kategorií filtru S3, tzn. propustností pouze 8-18% slunečního světla. Pro pohodlné nošení mají sluneční brýle ACE nastavitelný nosník. Aby vám brýle neklouzaly pomůžou zajistit pogumované koncovky nožiček. Malé otvory ve skle zase lépe odvětrávají vzduch a brání zamlžování brýlí. Součástí balení je obal z mikrovlákna ve kterém můžete brýle nosit, pokud je zrovna nemáte nasazené.

799 Kč

Nové Uvex SPORTSTYLE 227 s velkým zorným polem a polovičním rámečkem. Technologie Supravision zajistí dokonalé vidění i v nepříznivých podmínkách – brýle pokrývá speciální vrstva, která brání zamlžení skel. Měkký nastavitelný nosník a za studena tvarovatelné měkké koncovky straniček zaručí stabilní a bezpečné držení – brýle se ani nehnou! Díky technologii Easy to clean brýle očistíte bez sebemenšího problému. 100% UVA, UVB a UVC ochrana je samozřejmostí.

2 499 Kč

Sportovní brýle Finmark FNKX2322 vhodné na veškeré druhy sportu. Ochrání váš zrak proti škodlivému UV záření, nečistotám ve vzduchu a létajícímu hmyzu.

469 Kč

Sportovní model slunečních brýlí Arcore AMON vyniká velkým sklem, které poskytuje vašemu zraku ještě větší ochranu.

279 Kč
Máme v nabídce od značky Quick
-25%

Pohodlné sportovní sedlo Quick pro jízdu na kole.

299 Kč

Sada reflexních kuliček Quick obsahuje 18 ks různě barevných kuliček určených pro výplet kola, můžete si namíchat vlastní barevné složení.

99 Kč

Špičkové MTB gripy Quick mají propracovaný tvar který pohlcuje nárazy, struktura vzoru zajišťuje skvělou přilnavost. Díky hliníkovým objímkám je můžete bezpečně uchytit na řidítka.

199 Kč
-25%

Gelový potah sedla Quick pro zvýšení komfortu při jízdě na kole. Potah se snadno navleče na sedlo a upevní díky stahovatelné šňůrce.

209 Kč

Fotbalový míč Quick SLAVIA, který je složen ze 3 vrstev, pro jeho delší životnost.

299 Kč

Univerzální lehký košík CLASSIC na láhev od značky Quick.

79 Kč

Montážní páky Quick pro jednoduchou demontáž a montáž pláště nejen při defektu.

49 Kč
-21%

Koloběžka Quick CROW 20/16. Postavená na ocelovém rámu. Díky rozdílné velikosti kol se vám bude s koloběžkou výborně manévrovat.

2 999 Kč