www.sportwings.cz

PURE 2 IMPROVE POCKET SIZE RETRIEVER Lovítko, černá, velikost UNI

Hodně oblíbený kus PURE 2 IMPROVE POCKET SIZE RETRIEVER Lovítko, černá, velikost UNI od známého výrobce PURE 2 IMPROVE máte možnost nakoupit momentálně v naši nabídce ve výhodné akci. Produkt momentálně prodáváme za 349 Kč. EAN: 8719407060655
PURE 2 IMPROVE POCKET SIZE RETRIEVER Lovítko
Více informací »
349 419 Kč Sleva -16%
Popis

Lovítko Pure2 Improve POCKET SIZE RETRIEVER je ideální nástroj pro vytahování míčků z vody.

Další zboží z kategorie Příslušenství
PURE 2 IMPROVE ULTIMATE CLUB BRUSH Kartáč

Tento čistící kartáč Pure 2 Improve ULTIMATE CLUB BRUSH je určen pro čištění vašich golfových holí. Kombinace tvrdých a měkkých štětin na čištění želez nebo jemnějších dřev, které vyžadují méně drsných štětin, aby nedošlo k poškrábání laku. Ergonomicky tvarovaný tak, aby dokonale padnul do ruky a má sponu na připevnění ke golfovém vaku.

199 Kč

Headcover LAMA HC. Vhodné pro všechny standardní drivery do 460 ccm. Chrání driver před poškozením a funguje také jako poutač na každém golfovém hřišti. Ideální volba jako golfový dárek.

1 099 Kč
THE GOLFERS CLUB COL BEESTEES 69 MM - 100ks Týčka

Týčka The Golfers Club BEESTEES 69 MM v balení 100 kusů. Jednoduché nastavení výšky pro jednotlivé hole díky prstencovému systému.

150 Kč
DAPHNE'S HEADCOVERS BULLDOG Plyšový Headcover pro ochranu driveru

Přímo z USA přichází vysoce kvalitní škála zvířecích a charakteristických headcoveru od firmy Daphne’s.

1 090 Kč
Máme v nabídce od značky PURE 2 IMPROVE
PURE 2 IMPROVE HITTING MAT 60 x 31 cm Golfová podložka

Golfová podložka Pure 2 Improve HITTING MAT 60 x 31 cm šetří váš trávník a je dostatečně pevná, aby si poradila se všemi holemi. Design tohoto produktu poskytuje skutečný pocit pro fairway. Úderná podložka je rozdělena na dvě různé části. Jedna polovina poskytuje umělý krátký trávník, který simuluje fairway, a druhá polovina rohože poskytuje delší trávník pro simulaci drsného terénu. Součástí jsou také dvě gumová golfová odpaliště 2,54 cm a 5,08 cm.

1 449 Kč

Golfová podložka PUTTING MAT 275 x 30 cm od značky Pure 2 Improve je ideální na vylepšování techniky, konzistence a v neposlední řadě na vylepšování skore na greenu. Centrální linie ulehčuje zastavení a pomáhá vylepšit umístění.

649 Kč
PURE 2 IMPROVE FOAM PRACTICE BALLS Tréninkové golfové míčky

Tréninkové golfové míčky Pure 2 Improve FOAM PRACTICE. Vyrobené z měkkého pěnového materiálu a hmotností pouze 4 gramy. Umožňují bezpečné použití v omezených prostorách, ať už na zahradě nebo v interiéru.

199 Kč
PURE 2 IMPROVE DUAL GRAIN PUTTING MAT Golfová putting podložka

Golfová putting podložka Pure 2 Improve DUAL GRAIN PUTTING MAT pomáhá hráčům trénovat krátké údery. Podložka simuluje skutečné podmínky golfového hřiště. Viditelná stopa přesně ukazuje, jak se váš putt zlomil.

3 599 Kč