www.sportwings.cz

Puma FUTURE Z 1.2 MXSG Pánské lisokolíky, fialová, velikost 41

Velmi žádaný výrobek Puma FUTURE Z 1.2 MXSG Pánské lisokolíky, fialová, velikost 41 od dodavatele kvalitních produktů Puma můžete sehnat právě teď v naší nabídce se slevou! Teď za akční cenu 5 599 Kč. EAN: 4064535912548
Puma FUTURE Z 1.2 MXSG Pánské lisokolíky
Více informací »
Značka: Puma
5 599
Popis

Průlomová estetika spojená s funkcemi pro zvýšení výkonu vytváří pánskou kopačku Puma FUTURE Z 1.2 MXSG, která je připravena posunout vaši hru na další úroveň. Bezkonkurenční střih díky high-tech kompresnímu pásku FUZIONFIT + v kombinaci s lehkým a dynamickým designem vám dává pocit svobody na hřišti. Mezitím povrch GripControl Pro nabízí vylepšené ovládání míče a podešev Dynamic Motion System přenáší vaši energii přímo na hřiště s vynikající trakcí pro výbušné vícesměrné pohyby – což činí FUTURE Z 1.2 nepřekonatelným spojencem.

Další zboží z kategorie Lisokolíky

Pánské lisokolíky Puma FUTURE Z 1.4 MxSG, které poskytují přizpůsobivost a hbitost spojením kompresního pásku v polovině chodidla s asymetrickou podrážkou, ukotvení nohy, a rovněž umožňuje dynamičtější pohyb. Texturovaný svršek je zónován, aby zlepšil přilnavost míče a údernou sílu. Vhodné pro přírodní měkký povrch.

3 999 Kč
Puma FUTURE Z 1.4 MxSG Pánské lisokolíky

Pánské lisokolíky Puma FUTURE Z 1.4 MxSG, které poskytují přizpůsobivost a hbitost spojením kompresního pásku v polovině chodidla s asymetrickou podrážkou, ukotvení nohy, a rovněž umožňuje dynamičtější pohyb. Texturovaný svršek je zónován, aby zlepšil přilnavost míče a údernou sílu. Vhodné pro přírodní měkký povrch.

5 599 Kč
Puma FUTURE Z 1.3 MXSG Pánské lisokolíky

Pánské lisokolíky Puma FUTURE Z 1.3 MXSG, které poskytují přizpůsobivost a hbitost spojením kompresního pásku v polovině chodidla s asymetrickou podrážkou, ukotvení nohy, a rovněž umožňuje dynamičtější pohyb. Texturovaný svršek je zónován, aby zlepšil přilnavost míče a údernou sílu. Vhodné pro přírodní měkký povrch.

4 899 Kč
Puma ULTRA ULTIMATE MxSG Pánské lisokolíky

Pánské lisokolíky Puma ULTRA ULTIMATE MxSG, které jsou navrženy pro maximální rychlost a záběrem na na měkkém trávníku.

5 599 Kč
Máme v nabídce od značky Puma
Puma UNIVERSITATEA CRAIOVA AWAY SHIRT Pánský dres

Pánský dres Puma UNIVERSITATEA CRAIOVA AWAY SHIRT vyrobeno z vysoce odolného a prodyšného materiálu. Prémiový dres speciálně určený pro University of Craiova. Použitý materiál pomáhá udržovat maximální úroveň výkonu díky technologii dry-CELL a splňuje všechny podmínky, které potřebují nejlepší hráči.

1 899 Kč
Puma FACR AWAY SHIRT REPLICA Pánský dres

Tento fotbalový dres Puma FACR AWAY SHIRT REPLICA se znakem FAČR je velkou fotbalovou novinkou. Má nejmodernější technologii DryCell a je více než vhodný pro hrdé fanoušky našeho týmu.

2 399 Kč

Pánské fitness boty Puma SOFTRIDE PREMIER SLIP ON jsou vyrobeny z prvotřídního a odlehčeného materiálu. Díky speciální technologii Softride EVA, která poskytuje extrémní odpružení a pohodlí po celý den, vám padnou do oka i na nohu. Na vnější straně boty je vyobrazen nápis Puma.

1 399 Kč
Puma ESS+ POLYBALL PUFFER Pánská bunda

Zateplená, zimní bunda Puma ESS+ POLYBALL PUFFER, vyrobena z vysoce kvalitního a hřejivého materiálu. Výplň má z recyklovaných polyesterových kuliček – tisíce nadýchaných, pružných a elastických kuliček. Chytrá tkanina vás nejen ochrání před větrem, ale udrží vás v pohodlí i ve vlhkém stavu. Tepelná izolace zachycuje teplo blízko těla, a udrží vás tak v teple i v chladných podmínkách.

2 999 Kč