www.sportwings.cz

Profimass FAT BURNER FOR DAY (70) Spalovač tuků, , veľkosť UNI

Neodolatelný výrobek Profimass FAT BURNER FOR DAY (70) Spalovač tuků, , veľkosť UNI od výrobce s mnohaletou tradicí Profimass jednoduše můžete získat teď za báječnou cenu! Nyní za 195 Kč.
EAN: 8595612009814
Produkt bez obrázku
Ověřit dostupnost
Značka: Profimass
195

Unikátní komplex 8 synergicky působících účinných látek, které napomáhají ke kontrole hmotnosti. Makáte na své postavě ve fitku? Podpořte svou snahu účinným spalovačem tuků Profimass FAT BURNER FOR DAY (70). Chcete ze své snahy o redukci hmotnosti získat maximum? Potom je výrobek FAT BURNER FOR DAY právě pro vás. Díky osvědčené kombinaci 8 synergicky působících látek pomáhá s mobilizací tukových zásob a se zvýšením energie vydané během tréninku. Stále je však potřeba myslet na to, že samotný spalovač tuků na redukci hmotnosti nestačí. Nejlepších výsledků proto dosáhnete, pokud současně zajistíte úpravu stravy a zařadíte pravidelnou pohybovou aktivitu. FAT BURNER FOR DAY je založený na osvědčené kombinaci extraktu ze zeleného čaje, kofeinu a synefrinu. Právě tato trojice složek se spalujícím účinkem dochází ve vědeckých studiích k nejlepším výsledkům, pokud jde o redukci tukové tkáně. Složení je navíc doplněné o další účinné rostlinné extrakty a 300 mg l-karnitinu, který je nezbytnou součástí procesu spalování tuků.

Další zboží z kategorie Sportovní výživa

Vitamín GymBeam B-KOMPLEX obsahuje funkční množství všech 8 základních vitamínů skupiny B, které se podílejí na správném fungování organismu. Z nich má například vitamín B12 vliv na optimální funkci imunity. Společně s vitamínem B6 pomáhá navíc snižovat únavu a vyčerpání. B-komplex je tak základem pro podporu zdraví a celkové vitality.

119 Kč

Láhve Isostar určené k pohotovému napití, vhodné pro silniční cyklistiku, kolektivní sporty, také pro nejširší škálu sportů včetně turistiky a také pro děti. Univerzální sportovní láhev na přípravu a přepravu nápojů vhodná jak pro isotonické nápoje, tak nesycené sladké nápoje, vodu a čaj. Nápoj by neměl být v láhvi déle než 12 hod. Nápoj může mít maximální možnou teplotu 40 stupňů Celsia. Před prvním použitím se doporučuje vymýt láhev pitnou vodou, stejně tak po každém použití a nechat vyschnout.

129 Kč

Gumové bonbony Chimpanzee ENERGY CHEWS JAHODA 35 G jsou lehce konzumovatelný zdroj sacharidů, které vaše tělo potřebuje coby zdroj energie během fyzické aktivity. Základem bonbonů je BIO sirup z hnědé rýže, který má vyšší procento složitých cukrů (polysacharidů) a maltózy, a proto se štěpí pomaleji než běžný cukr a je tak zdravější. Energii dodává postupně díky nižšímu glykemickému indexu. Při výrobě neprochází rafinací a kromě energie je také přirozeným zdrojem sodíku, draslíku a magnesia. Primárně jsou energetické bonbony určeny pro výkonnostní sportovce – cyklisty, běžce nebo triatlonisty. Nicméně díky přírodnímu složení, absenci kofeinu a ovocné chuti mohou být konzumovány kýmkoliv, kdo potřebuje rychlý a kvalitní zdroj energie.

39 Kč

Esenciální větvené aminokyseliny L-leucin, L-isoleucin a L-valin (BCAA) ve formě tablet. Tablety Nutrend BCAA 2:1:1 představují přesnou a pohodlnou formu dávkování. Esenciální větvené aminokyseliny jsou v tomto produktu zastoupeny v poměru 2:1:1 pro L-leucin. Při náročné fyzické aktivitě dochází k úbytku jednotlivých aminokyselin, spolu s dalšími důležitými látkami. Aminokyseliny představují stavební kameny každé bílkoviny. Dostatečný příjem kvalitní bílkoviny s optimálním aminokyselinovým spektrem přispívá k svalovému růstu. Větvené aminokyseliny patří mezi esenciální, které musí tělo přijímat stravou, protože v těle neprobíhá jejich syntéza z jiných zdrojů.

565 Kč

Sportovní láhev Runto VECTRA BIG zaujme na první pohled nejen svou růžovou barvou, ale i velkým objemem 810 ml. Láhev je vhodná pro aktivní ženy, které chtějí dodržovat správný pitný režim i během dlouhodobého cvičení. Sportovní láhev Runto VECTRA BIG se skvěle drží, je lehoučká a disponuje šroubovacím vrškem, který se dá jednoduše vyčistit.

99 Kč

Ovocný energetický gel Isostar GEL ACTIFOOD 90 G EXOTICKÉ OVOCE bohatý na sacharidy a obohacený vitamíny C, B1 a E. Exklusivní receptura obsahující kousky skutečného ovoce. Obsahuje 97% energie ze sacharidů, která je jednoduše přijímána a trávena v průběhu intenzivní zátěže.

70 Kč

Proteinová tyčinka Nutrend EXCELENT EXCELENT 85 G ČOKOLÁDA obsahuje aminokyseliny s rozvětveným řetězcem (BCAA), L-glutamin a je obohacena o vitamíny. V jedné tyčince je více než 21 gramů bílkovin, nová receptura je zcela bez trans tuků a bez lepku!

49 Kč

GymBeam BCAA 1500 + LYSINE 300 TABLET je funkční doplněk s obsahem esenciálních aminokyselin l-leucinu, l-isoleucinu, l-valinu (BCAA) a lysinu. Ty v těle slouží jako stavební složka bílkovin, ze kterých se tvoří svalová tkáň. Hrají tak roli v jejím růstu i opravě po cvičení. Díky tomu se hodí všem silovým sportovcům, kteří chtějí dosáhnout maximálních výsledků.

449 Kč
Máme v nabídce od značky Profimass

Profimass COLLAGEN TABLETS (280) vysoce vstřebatelná forma kolagenního hydrolyzátu s vitamínem C, který přispívá ke správné tvorbě kolagenu pro zdravý stav kůže. Vysoce vstřebatelná forma kolagenu obohacená o vitamín C. Kolagen je tělu vlastní bílkovina, která tvoří základní stavební hmotu chrupavek a pomáhá udržovat pružnou a elastickou pokožku. Jelikož s přibývajícím věkem se snižuje přirozená tvorba kolagenu v organismu, je vhodné kolagen doplňovat. Receptura COLLAGEN TABLETS je navíc obohacená o vitamín C. Ten má v lidském těle nespočet životně důležitých funkcí, pomáhá také s tvorbou vlastního kolagenu, který je nezbytný pro správný stav pokožky. 4000 mg kolagenu a 100 % RHP vitamínu C v jedné dávce. Každá dávka výrobku COLLAGEN TABLETS je zdrojem 4000 mg kolagenu ve vysoce vstřebatelné hydrolyzované formě. Díky enzymatické hydrolýze je kolagen v tomto výrobku přítomný ve formě krátkých peptidů, které jsou pro lidské tělo snadno vstřebatelné a mají vysokou využitelnost. Navíc denní dávka představuje doporučenou denní dávku vitamínu C, která činí 80 mg. Tím pomáhá s vlastní tvorbou kolagenu.

395 Kč

Profimass VITAMIN D PREMIUM 1000 IU (120) – extra silná dávka slunečního vitamínu D3. Přispívá k normální funkci imunitního systému, ke správné činnosti svalů a k normálnímu vstřebávání vápníku. Nepostradatelný vitamín, kterého bývá často nedostatek. Podle posledních zjištění SZÚ méně než 1 % české populace dokáže získat z běžné stravy dostatek vitamínu D. Během letních měsíců si vitamín D můžeme tvořit díky slunečním paprskům, ale ani to někdy nemusí stačit. Pro udržení dostatečných hladin vitamínu D je nezbytné se zaměřit na nejbohatší zdroje. Mezi ty patří tučné mořské ryby nebo výživové doplňky s obsahem vysoce vstřebatelné formy vitamínu D3. Vitamín D podpoří imunitu a zdravé kosti a zuby. Vitamín D má v lidském těle nespočet životně důležitých funkcí. Podílí se na vstřebávání vápníku ze stravy, čímž přispívá k udržení normálního stavu kostí a zubů. Navíc má vitamín D přímý vliv na fungování obranyschopnosti. Jeho užívání proto přispívá k normální funkci imunitního systému. Přípravek VITAMIN D PREMIUM 1000 IU je extra silným zdrojem vitamínu D3, který vyniká vysokou využitelností. Pro podporu vstřebávání je navíc použitý sojový lecitin.

185 Kč