www.sportwings.cz

Profimass FAT BURNER FOR DAY (70) Spalovač tuků, , velikost UNI

Diskontní kousek Profimass FAT BURNER FOR DAY (70) Spalovač tuků, , velikost UNI od značky se skvělou pověstí Profimass jednoduše seženete právě dnes za extra cenu! Nabídky od 195 Kč.
EAN: 8595612009814
Profimass FAT BURNER FOR DAY (70) Spalovač tuků
Ověřit dostupnost
Značka: Profimass
195

Unikátní komplex 8 synergicky působících účinných látek, které napomáhají ke kontrole hmotnosti. Makáte na své postavě ve fitku? Podpořte svou snahu účinným spalovačem tuků Profimass FAT BURNER FOR DAY (70). Chcete ze své snahy o redukci hmotnosti získat maximum? Potom je výrobek FAT BURNER FOR DAY právě pro vás. Díky osvědčené kombinaci 8 synergicky působících látek pomáhá s mobilizací tukových zásob a se zvýšením energie vydané během tréninku. Stále je však potřeba myslet na to, že samotný spalovač tuků na redukci hmotnosti nestačí. Nejlepších výsledků proto dosáhnete, pokud současně zajistíte úpravu stravy a zařadíte pravidelnou pohybovou aktivitu. FAT BURNER FOR DAY je založený na osvědčené kombinaci extraktu ze zeleného čaje, kofeinu a synefrinu. Právě tato trojice složek se spalujícím účinkem dochází ve vědeckých studiích k nejlepším výsledkům, pokud jde o redukci tukové tkáně. Složení je navíc doplněné o další účinné rostlinné extrakty a 300 mg l-karnitinu, který je nezbytnou součástí procesu spalování tuků.

Další zboží z kategorie Sportovní výživa

Tritanová láhev Crossroad TEO 900 je odolná lahev s širokým hrdlem. Vhodná na vodu nebo například ovocné smoothie. Nevypouští škodlivé látky po čase používání na rozdíl od plastových. Nekupujte vodu v plastových lahvích – šetřete životní prostředí!

219 Kč

Isotonický nápoj Isostar BIO ENERGY DRINK 320 G LIMETKA-CITRON v bio kvalitě s příchutí limetky a citronu. Zdroj přírodního vitamínu C z aceroly. Obsahuje třtinový cukr a mořskou sůl. Přispívá k udržení výkonnosti a napomáhá ke zvýšení absorpce vody.

269 Kč

Sportovní láhev Under Armour PLAYMAKER SQUEEZE 950 ML nabízí protiskluzové detaily pro pohodlné a bezpečné držení. Pro hydrataci na cestách ji můžete snadno ovládat jednou rukou.

469 Kč
-25%

Tritanová láhev Crossroad NEWKIDS s atraktivním dětským designem. Lehký systém otevírání pomocí zmáčknutí tlačítka je navíc zajištěno proti samovolnému otevření. Díky použitému materiálu láhev vydrží vyšší teploty, nezasmrádne po plastu a nabídne vyšší odolnost. Ideální pro děti na výlet, do školy nebo do přírody.

149 Kč

Rychlá energie a stimulace organismu v jednom. Nutrend CARBOSNACK 50 G MERUŇKA v kofeinové variantě disponuje 60 mg kofeinu v jednom balení. Dávka energie pro náročné sportovní aktivity s vysokou tepovou frekvencí, při kterých naše tělo není schopno přijímat pevnou stravu.

36 Kč

S láhví Lego ICONIC CLASSIC na pití se děti ve škole nezapomenou napít. Oblíbená láhev na pití s novým motivem Lego Iconic Classic. Silikonový náustek je překryt poloprůhledným víčkem, takže ať už se lahvička při vašich cestách zatoulá kamkoliv, náustek bude vždy čistý.

249 Kč

Chimpanzee ISOTONIC DRINK 600 G GREP je energetický isotonický nápoj s unikátním složením. Energetický nápoj kombinuje nízkomolekulární a vysokomolekulární sacharidy v optimálním poměru. Díky tomu je výrazně omezen výkyv hladiny krevního cukru v průběhu výkonu. Energetický nápoj je obohacen ionty sodíku, draslíku, hořčíku a vápníku. Použité suroviny jsou v přírodní formě. Chimpanzee energetický nápoj vám zajistí dostatek energie, hydratace a rychlou svalovou regeneraci.

499 Kč

Nutrend UNISPORT je mírně mineralizovaný hypotonický sportovní nápoj, UNISPORT je nejprodávanější sportovní nápoj, u kterého si můžete vybrat z mnoha příchutí. Je obohacen o funkční látky, jako jsou L-karnitin, glycin a taurin. UNISPORT je vhodný pro sportovce a fyzicky zatěžované osoby, pro efektivnější hydrataci a doplnění potřebných minerálů. UNISPORT je nabízen také ve variantě energy jako UNISPORT ENERGY. Tato varianta je obohacena o vyšší dávku taurinu a o kofein, inositol a vybrané vitaminy sk. B. Na rozdíl od isotonických nápojů, které jsou určeny specificky pro situace s mimořádnou fyzickou a tepelnou zátěží a mohou tvořit jen velmi malou část tekutin přijatých v průběhu dne, je UNISPORT nápoj hypotonický, (tzn. hypoosmolální – 185 mmol/l při poměru 1:50) a tím umožňuje prakticky neomezenou konzumaci nápoje, a to jak před, tak v průběhu fyzické zátěže, ale i v období zotavení.

450 Kč
Máme v nabídce od značky Profimass

Profimass VITAMIN B-KOMPLEX FORTE (120) – speciální posílená kombinace B-komplexu doplněná o vitamíny s antioxidačními vlastnostmi (vitamín C, vitamín E). Obsahuje kompletní spektrum vitamínů B. Vitamíny skupiny B jsou nezbytné při procesu tvorby energie v lidském organismu. Podílejí se také na fungování nervového systému a mají vliv také na imunitní funkce. Vitamíny B1, B2, B6, B7 a B12 přispívají k normálnímu energetickému metabolismu. Vitamíny B2, B3, B5, B6, B9 a B12 přispívají ke snížení míry únavy a vyčerpání. Vitamín C a vitamín E pro podporu antioxidačních vlastností. VITAMIN B KOMPLEX FORTE je navíc doplněný o dva nejdůležitější antioxidanty lidského těla: vitamín E a vitamín C. Vitamín E patří mezi nejsilnější antioxidanty lidského těla. Jeho užívání přispívá k ochraně buněk před oxidativním stresem. Vitamín C přispívá k normální psychické činnosti a ke správné funkci imunitního systému.

195 Kč

Profimass COLLAGEN TABLETS (280) vysoce vstřebatelná forma kolagenního hydrolyzátu s vitamínem C, který přispívá ke správné tvorbě kolagenu pro zdravý stav kůže. Vysoce vstřebatelná forma kolagenu obohacená o vitamín C. Kolagen je tělu vlastní bílkovina, která tvoří základní stavební hmotu chrupavek a pomáhá udržovat pružnou a elastickou pokožku. Jelikož s přibývajícím věkem se snižuje přirozená tvorba kolagenu v organismu, je vhodné kolagen doplňovat. Receptura COLLAGEN TABLETS je navíc obohacená o vitamín C. Ten má v lidském těle nespočet životně důležitých funkcí, pomáhá také s tvorbou vlastního kolagenu, který je nezbytný pro správný stav pokožky. 4000 mg kolagenu a 100 % RHP vitamínu C v jedné dávce. Každá dávka výrobku COLLAGEN TABLETS je zdrojem 4000 mg kolagenu ve vysoce vstřebatelné hydrolyzované formě. Díky enzymatické hydrolýze je kolagen v tomto výrobku přítomný ve formě krátkých peptidů, které jsou pro lidské tělo snadno vstřebatelné a mají vysokou využitelnost. Navíc denní dávka představuje doporučenou denní dávku vitamínu C, která činí 80 mg. Tím pomáhá s vlastní tvorbou kolagenu.

395 Kč

Účinný doplněk stravy Profimass HAIR NAIL SKIN (70) pro vyživení vlasů, nehtů a pokožky. Obsahuje vitamíny, minerální látky a vysoce koncentrované rostlinné výtažky. Složení vychází z celkem 11 složek, které se ve svém fungování podporují. Kolagen, MSM a kyselina hyaluronová pro pevnost a pružnost pokožky. Kolagen je tělu vlastní bílkovina, která tvoří velkou část pojivových tkání lidského těla. Jelikož jeho vlastní tvorba klesá po 25. roku života, kůže jeho nedostatkem může přicházet o pružnost a potřebnou elasticitu. Pro mladou pokožku je také typický vysoký obsah kyseliny hyaluronové, která zajišťuje zdravý vzhled a pružnost kůže. MSM slouží jako aktivní zdroj snadno vstřebatelné síry, která je nezbytná pro tvorbu vlasů a nehtů. Zinek a selen přispívají ke zdravému stavu vlasů a nehtů. Biotin přispívá ke správnému stavu vlasů a pokožky. Vitamin C přispívá k normální tvorbě kolagenu pro správný stav kůže. Navíc doplněk stravy obsahuje vysoce koncentrované rostlinné extrakty. Přeslička rolní je bohatým zdrojem aktivního křemíku. Serenoa plazivá ve formě extraktu má pozitivní vliv na růst vlasů.

195 Kč

Profimass VITAMIN D PREMIUM 1000 IU (120) – extra silná dávka slunečního vitamínu D3. Přispívá k normální funkci imunitního systému, ke správné činnosti svalů a k normálnímu vstřebávání vápníku. Nepostradatelný vitamín, kterého bývá často nedostatek. Podle posledních zjištění SZÚ méně než 1 % české populace dokáže získat z běžné stravy dostatek vitamínu D. Během letních měsíců si vitamín D můžeme tvořit díky slunečním paprskům, ale ani to někdy nemusí stačit. Pro udržení dostatečných hladin vitamínu D je nezbytné se zaměřit na nejbohatší zdroje. Mezi ty patří tučné mořské ryby nebo výživové doplňky s obsahem vysoce vstřebatelné formy vitamínu D3. Vitamín D podpoří imunitu a zdravé kosti a zuby. Vitamín D má v lidském těle nespočet životně důležitých funkcí. Podílí se na vstřebávání vápníku ze stravy, čímž přispívá k udržení normálního stavu kostí a zubů. Navíc má vitamín D přímý vliv na fungování obranyschopnosti. Jeho užívání proto přispívá k normální funkci imunitního systému. Přípravek VITAMIN D PREMIUM 1000 IU je extra silným zdrojem vitamínu D3, který vyniká vysokou využitelností. Pro podporu vstřebávání je navíc použitý sojový lecitin.

185 Kč

Profimass VITAMIN C PREMIUM 1000 (120) – extra silný vitamín C s výtažkem ze šípků pro podporu imunity a proti únavě. Obsahuje 1000 mg čistého vitamínu C v jedné tabletě. Podporuje obranyschopnost a bojuje proti únavě. Vitamín C patří mezi důležité antioxidanty lidského těla. Díky svým účinkům posiluje obranyschopnost a tím přispívá ke správné funkci imunitního systému. Vitamín C je vhodné užívat také při zvýšené hladině stresu. Přispívá ke snížení míry únavy a vyčerpání a k normální činnosti nervové soustavy. Přípravek VITAMIN C PREMIUM 1000 mg je navíc doplněný o přírodní šípkový extrakt, který je bohatým zdrojem přírodních flavonoidů. Nezbytná součást procesu tvorby kolagenu. Vitamín C se v lidském organismu přímo podílí na tvorbě kolagenu. Kolagen je tělu vlastní bílkovina, která zajišťuje pružnost a správnou funkci cév, kůže a pojivových tkání. Pravidelné užívání vitamínu C ze stravy či z výživových doplňků přispívá k tvorbě kolagenu pro normální funkci kostí, chrupavek, dásní, kůže a zubů.

185 Kč

Profimass – ZM-B6 (120) – oblíbená kombinace hořčíku, zinku a vitamínu B6 pro regeneraci a hormonální podporu organismu. Magická kombinace zinku a hořčíku pro vyšší výdrž, sílu a regeneraci. Hořčík a zinek patří mezi nejdůležitější minerální prvky lidského těla. Společně jsou součástí několika set životně důležitých enzymů, a hrají tak roli v celkové regeneraci organismu po výkonu. Hořčík přispívá k normální činnosti svalů, k normální psychické činnosti a ke snížení míry únavy a vyčerpání. Jelikož přispívá k elektrolytické rovnováze, bývá mezi sportovci oblíbený proti svalovým křečím. Zinek navíc vykazuje antioxidační aktivitu, jeho užívání proto podporuje obranyschopnost lidského těla. Vedle toho přispívá k udržení zdravého stavu vlasů, nehtů a pokožky a přispívá také k udržení normální hladiny testosteronu v krvi. Extra silná dávka už ve dvou tobolkách. Přípravek ZM-B6 obsahuje v jedné dávce 150 % RHP hořčíku a 200 % RHP zinku. Navíc je doplněný o vitamín B6, který přispívá k normálnímu energetickému metabolismu.

185 Kč