www.sportwings.cz

Profilite LED PŘÍVĚŠEK LED klíčenka, oranžová, velikost UNI

Zcela unikátní výrobek Profilite LED PŘÍVĚŠEK LED klíčenka, oranžová, velikost UNI od oblíbené značky se zárukou kvality Profilite jde získat právě nyní na našich stránkách za zcela nejnižší cenu! Nyní nakoupíte za 59 Kč. EAN: 8595238801441
Profilite LED PŘÍVĚŠEK LED klíčenka
Popis

PROFILITE dětské LED klíčenky. Zvířátka svítí a vydávají zvuky. Obsahuje baterie.

Další zboží z kategorie Sporty pro volný čas
Sulov SOFT TENIS SET 2 Sada na líný tenis

Set na líný tenis, který obsahuje dvě plastové rakety, jeden měkký pěnový míček a pouzdro.

449 Kč
Profilite LED PŘÍVĚŠEK LED klíčenka

PROFILITE dětské LED klíčenky. Zvířátka svítí a vydávají zvuky. Obsahuje baterie.

59 Kč
Windson CHALLENGER Set tří letek k šipkám

Set tří letek Windson CHALLENGER se standardní lesklou úpravou. Letky jsou vyrobeny z kvalitního plastu, který vám pomůže ke stabilnímu letu.

35 Kč
Kensis FRISBEE175g Letající talíř

Létající talíř Kensis FRISBEE. Naše nové a lepší FRISBEE přináší nový vzhled a skvělé vlastnosti letu. Svými vlastnostmi se v pohodě vyrovná i konkurenci. Házet s ním můžete, jak na krátké tak i dlouhé vzdálenosti přes 50 metrů. Vyzkoušejte sami a užijte si spoustu zábavy s přáteli při házení v parku, na pláži nebo kdekoli chcete.

249 Kč
Máme v nabídce od značky Profilite
Profilite LANTERN Kempingová svítilna s kompasem

Lucerny jsou oblíbeným typem ručních kempingových svítilen. Mají plošné osvětlení, lze je snadno postavit nebo zavěsit a vypadají stylově. Lucerna LANTERN značky Profilite do této kategorie naprosto sedí a jako bonus má ještě kompas, ať se na svých cestách neztratíte. Světlo zajišťuje 12 LED diod, které osvětlují kruh o poloměru 7 metrů. Intenzitu světla můžete regulovat otočným kolečkem na lucerně. Lucerna je napájena 3x AA bateriemi, které jsou součástí balení.

149 Kč
Profilite CHIP Čelová svítilna

Čelová LED svítilna značky Profilite CHIP patří mezi skvělé doplňky, které si najdou oblibu mezi turisty a sportovci. Čelovka je napájená pomocí 3x AAA baterií, které jsou součástí balení a zaručí vydrž až 5 hodin. Dosvit čelovky je až 100 m a má 4 módy svícení. Navíc je voděodolná s třídou ochrany IP44. Tento model disponuje zdrojem světla 3W CREE LED.

249 Kč
Profilite BULB Kempingová svítilna na zavěšení

Kempinková svítilna ve tvaru žárovky Profilite BULB, která zaručeně nesmí chybět ve vašem stanu. Svítilna vydrží až 8 hodin. Tato svítilna disponuje chytrou šňůrou na zavěšení, díky které můžete jednoduše svítilnu zapnout a vypnout. Svítilnu oceníte na výletech do přírody, ve stanech nebo chalupách, kde není rozvod elektřiny, od ohně je daleko a vy si chcete dopřát příjemnou atmosféru kempinkové svítilny.

99 Kč
Profilite DRUM Ruční svítilna

Ruční kempingová LED svítilna DRUM od značky Profilite s karabinou na zavěšení. Energii dodávají baterie 3x AAA, které jsou součástí balení.

99 Kč