www.sportwings.cz

Premier Sock Tape SHIN GUARD RETAINER TAPE PRO ES Tejpovací pásky, modrá, velikost UNI

Unikátní a oblíbený výrobek Premier Sock Tape SHIN GUARD RETAINER TAPE PRO ES Tejpovací pásky, modrá, velikost UNI od značky s dlouholetou historií Premier Sock Tape můžete získat u nás právě ve výprodejové akci! Aktuálně za 119 Kč.
EAN: 610079399914
Premier Sock Tape SHIN GUARD RETAINER TAPE PRO ES Tejpovací pásky
Ověřit dostupnost
119 159 Kč Sleva -25%
Popis

Premier Sock Tape SHIN GUARD RETAINER TAPE PRO ES 38 mm je určena pro upnutí chráničů a stulpen. Zachovávají jedinečným způsobem svou pružnost a přizpůsobují svou velikost roztahujícímu se svalu a nepřerušují průtok krve v končetinách, čímž negativně neovlivňují nervové přenosy v nohou a chodidlech.

Další zboží z kategorie Štulpny
Lotto SOCK TEAM Fotbalové stulpny

Fotbalové stulpny Lotto SOCK TEAM s ponožkou z funkčního materiálu.

149 Kč
Puma TEAMGOAL 23 SLEEVE SOCK Pánské štulpny

Pánské štulpny Puma TEAMGOAL 23 SLEEVE SOCK z kolekce Goal kombinuje vysoce výkonné materiály s moderním designem, aby byl váš tým připraven na požadavky hry na všech úrovních.

199 Kč
Nike CLASSIC FOOTBALL DRI-FIT SMLX Fotbalové štulpny

Fotbalové štulpny Nike CLASSIC FOOTBALL DRI-FIT SMLX v pohodlném střihu, anatomicky tvarované s podporou klenby a materiálem DRI-FIT, který odvádí pot od pokožky a udrží tak vaše nohy v suchu.

329 Kč
Puma TEAM SKS BAND SOCKS Pánské štulpny

Pánské štulpny Puma Puma TEAM SKS BAND SOCKS, je navržena pro nejvyšší úroveň výkonu. Oděvy jsou konstruovány pomocí vysoce prodyšného žakárového materiálu, který v kombinaci s tvarově stálými střihy, přesně splňuje potřeby hry pro nejlepší sportovce.

499 Kč
Máme v nabídce od značky Premier Sock Tape

Premier Sock Tape SOCK TAPE PRO ES 19 mm je páska určena pro upnutí chráničů a stulpen. Jedná se o dlouhodobý best seller, který je oblíbený i u hráčů Premier League. Zachovávají jedinečným způsobem svou pružnost a přizpůsobují svou velikost roztahujícímu se svalu a nepřerušují průtok krve v končetinách, čímž negativně neovlivňují nervové přenosy v nohou a chodidlech

79 Kč