www.sportwings.cz

PEDAG OUTDOOR MID Ortopedická vložka, černá, velikost 46/48

Oblíbený produkt PEDAG OUTDOOR MID Ortopedická vložka, černá, velikost 46/48 od spolehlivého výrobce PEDAG je k získání momentálně v naši nabídce výhodně. Nabídka od 1 299 Kč. EAN: 4000354274412
PEDAG OUTDOOR MID Ortopedická vložka
Více informací »
Značka: PEDAG
1 299
Popis

Ortopedická vložka do bot Pedag OUTDOOR MID je určena pro všechny se zájmem o sport a volnočasové aktivity. Sportovní vložka bot s “patní miskou“ pro zvýšení výkonu, předchází brzké únavě, zranění a podporuje nohy v jejich přirozeném pohybu.

Další zboží z kategorie Doplňky
Proma ŠNĚROVADLA SPORT KULATÁ 180 cm Tkaničky

Pevné kulaté tkaničky Proma SPORT jsou vhodné do trekové, sportovní, pracovní, či vycházkové obuvi.

109 Kč
Proma ŠNĚROVADLA HOKEJOVÁ 270 cm Tkaničky

Ploché tkaničky Proma vyrobené z polyesteru jsou nezbytnou součástí každých bruslí. Svou oblibu našli u širokého spektra hráčů ledního hokeje.

109 Kč
Proma ŠNĚROVADLA SPORT PLOCHÁ 180 cm Tkaničky

Pevné ploché tkaničky Proma SPORT jsou vhodné do sportovní či vycházkové obuvi.

109 Kč
Proma STAR LACES SLIM 100 cm Tkaničky

Základní vlastností šněrovadel Proma STAR LACES je pevnost a brzdící nerovnost jejich povrchu. Výsledkem speciální a skutečně originální konstrukce je fakt, že se při používání tkaničky v podstatě nerozvazují.;Zároveň se výrazně pomaleji opotřebovávají a hlavně – mají výjimečný módní design. Tkaničky mají všestranné použití pro boty, oděvy a různé druhy sportovních potřeb (např. spací pytle, vaky, stany, plachty, poutací šňůry a podobně).

149 Kč
Máme v nabídce od značky PEDAG
PEDAG VIVA OUTDOOR Ortopedické vložky

Hygienická a stabilizační ortopedická vložka pro všechny outdoorové aktivity. Ať už chodíte na túry nebo pracujete venku, ať už v botách nebo teniskách, kombinace jedinečných materiálů vytváří příjemné vnitřní klima. Základní složení ortopedické vložky vychází z patentované řady VIVA. Viva Outdoor předchází únavě a zmírňuje zatížení nohou při pohybu, stání i dlouhodobé zátěži. Ideální při potížích s příčnou/podélnou klenbou, s patní ostruhou, koleny či zády. Viva Outdoor působí preventivně proti bolestem celého pohybového aparátu.

899 Kč
PEDAG ENERGY LOW Ortopedická vložka

Ortopedická vložka do bot Pedag ENERGY LOW je určena pro všechny se zájmem o sport a volnočasové aktivity. Sportovní vložka bot s “patní miskou“ pro zvýšení výkonu, předchází brzké únavě, zranění a podporuje nohy v jejich přirozeném pohybu.

1 299 Kč
PEDAG POWER HIGH Ortopedická vložka

Ortopedická vložka do bot Pedag POWER HIGH je určena pro všechny se zájmem o sport a volnočasové aktivity. Sportovní vložka bot s “patní miskou“ pro zvýšení výkonu, předchází zranění, brzké únavě, zranění a podporuje nohy v jejich přirozeném pohybu.

1 299 Kč
PEDAG PEDAG VIVA SPORT Ortopedické vložky

Prémiová ortopedická vložka do bot Pedag VIVA SPORT je určena pro všechny se zájmem o sport a volnočasové aktivity a sportovní nadšence. Vložka má vlastní patent pro maximální komfort.

899 Kč