www.sportwings.cz
Nejnovější

Butterfly BOLL DIAMOND Pálka na stolní tenis, černá, veľkosť UNI

Kvalitní pálka na stolní tenis Butterfly BOLL DIAMOND je určena pro pokročilé hráče. Pálka má potahy Wakaba o síle 1,8 mm, které jsou vhodné pro útočnou rotovanou hru s vysokým stupněm kontroly a jsou schváleny ITTF. Příjemné držátko Ergo Grip v konkávním tvaru pro maximální kontrolu míčku.

1 090 Kč

Butterfly KORBEL 700 Pálka na stolní tenis, světle zelená, veľkosť UNI

Rekreační pingpongová pálka Butterfly KORBEL 700 pro útočné hráče. Kombinace rychlého dřeva a útočných potahů vytvořila zbraň, se kterou přehrajete protihráče.

550 Kč
-8%

Stiga ROYAL 4 STAR CRYSTAL Ping pongová pálka, červená, veľkosť UNI

Exkluzivní STIGA Royal série nabízí tři pálky různých specifikací pro náročné hráče hledající ideální pálku pro svoji hru. Royal série byla vyvinuta ve spolupráci s hráči Čínského národního týmu (kde je STIGA oficiálním partnerem) a pálky využívají stejné technologie a potahy jako profesionální pálky STIGA. Vyberte si právě tu, která nejvíce vyhovuje Vaší hře. Pálky Royal série nabízí unikátní požitek ze hry. Baleny ve výjimečných obalech STIGA Royal. STIGA ROYAL 4 STAR CRYSTAL je vhodná pro všechny, kteří hledají ofenzivní pálku s výbornou rychlostí a spinem a zároveň dobrou kontrolou. Pálka má konkávní držátko. Potah pálky S4 je silný 2 milimetry, dřevo se skládá z pěti vrstev. Tato pálka je certifikována mezinárodní federací stolního tenisu ITTF a využívá technologii STIGA CRYSTAL. Technologie Crystal zvyšuje rychlost úderu. Dřevo je standardně ošetřeno běžným lakem, ovšem Crystal technologie využívá hydrofilního gelu, který zvýší rychlost úderů.

2 299 Kč
-16%

Stiga TRINITY Pálka na stolní tenis, černá, veľkosť UNI

Pálka Stiga TRINITY je vhodná pro
všechny, kteří chtějí svou rychlou a
precizní hrou porazit každého soupeře. Pálka má konkávní držátko. Potah pálky je silný 2 milimetry, dřevo
se skládá z pěti vrstev.
Tato pálka je certifikována mezinárodní federací stolního tenisu ITTF.

999 Kč

Butterfly OVTCHAROV SAPPHIRE Pálka na stolní tenis, černá, veľkosť UNI

Kvalitní pálka na stolní tenis Butterfly OVTCHAROV SAPPHIRE je určena pro mírně pokročilé hráče. Pálka má potahy Addoy o síle 1,5 mm, které jsou vhodné pro obrannou a univerzální hru a jsou schváleny ITTF.

790 Kč

Stiga ROYAL 5 STAR CARBON Ping pongová pálka, červená, veľkosť UNI

Exkluzivní STIGA Royal série nabízí tři pálky různých specifikací pro náročné hráče hledající ideální pálku pro svoji hru. Royal série byla vyvinuta ve spolupráci s hráči Čínského národního týmu (kde je STIGA oficiálním partnerem) a pálky využívají stejné technologie a potahy jako profesionální pálky STIGA. Vyberte si právě tu, která nejvíce vyhovuje Vaší hře. Pálky Royal série nabízí unikátní požitek ze hry. Baleny ve výjimečných obalech STIGA Royal. STIGA ROYAL 5 STAR CARBON je nejútočnější pálka Royal série a je vhodná pro všechny, kteří hledají ofenzivní pálku s maximální rychlostí. Pálka má konkávní držátko. Potah pálky S5 je silný 2 milimetry, dřevo se skládá z pěti vrstev. Tato pálka je certifikována mezinárodní federací stolního tenisu ITTF a využívá technologii STIGA Touch CARBON. Technologie Touch Carbon redukuje otřesy a vibrace, čímž poskytuje hráči čistší pocit při úderu. Uhlíková vlákna zvyšují tuhost a stabilitu a mají za následek zvětšení sweet spotu. Pálka tak poskytuje maximální sílu při zachování vysoké kontroly.

3 199 Kč

Butterfly BOLL CARBON Pálka na stolní tenis, černá, veľkosť UNI

Kvalitní pálka na stolní tenis Butterfly BOLL CARBON je určena pro pokročilé hráče. Pálka má potahy Wakaba o síle 2,0 mm, které jsou vhodné pro útočnou rotovanou hru s vysokým stupněm kontroly a jsou schváleny ITTF. Prkno obsahuje dvě vrstvy speciálního karbonu Fleece, díky nimž je vylepšená kontrola a zvětšený sweet-spot (místo na pálce, odkud zahrajete vždy stejný míček). Pálka odpustí i nepřesně trefený úder.

1 490 Kč

Butterfly BOLL SMARAGD Pálka na stolní tenis, černá, veľkosť UNI

Kvalitní pálka na stolní tenis Butterfly BOLL SMARAGD je určena pro začátečníky, děti a mírně pokročilé hráče. Pálka má potahy Addoy o síle 1,5 mm, které jsou vhodné pro univerzální hru a jsou schváleny ITTF. Příjemné držátko Ergo Grip v anatomickém tvaru pro maximální kontrolu míčku.

690 Kč

Butterfly BOLL RUBY Pálka na stolní tenis, černá, veľkosť UNI

Kvalitní pálka na stolní tenis Butterfly BOLL RUBY je určena pro mírně pokročilé hráče. Pálka má potahy Pan Asia o síle 1,8 mm, které jsou vhodné pro útočnou hru a jsou schváleny ITTF. Příjemné držátko Ergo Grip v anatomickém tvaru pro maximální kontrolu míčku.

990 Kč

Butterfly OVTCHAROV BLACK Pálka na stolní tenis, černá, veľkosť UNI

Pálka na stolní tenis Butterfly OVTCHAROV BLACK pro pokročilé hráče. Potahy Wakaba o síle 2,1 mm jsou vhodné pro útočnou, topspinovou hru a jsou schváleny ITTF. Pálka odpustí hráči mnoho nepřesností díky super kontrole. Příjemné držátko Ergo Grip pro maximální přenos vibrací do dlaně v konkávním tvaru.

990 Kč

Butterfly OVTCHAROV GOLD Pálka na stolní tenis, černá, veľkosť UNI

Pálka na stolní tenis Butterfly OVTCHAROV GOLD pro mírně pokročilé hráče. Potahy Addoy o síle 1.5 mm jsou vhodné pro univerzální hru a jsou schváleny ITTF. Příjemné držátko Ergo Grip pro maximální přenos vibrací do dlaně v konkávním tvaru.

790 Kč

Stiga BLAZE Ping pongová pálka, černá, veľkosť UNI

Stiga BLAZE je perfektní pálka pro rekreační hráče, kteří chtějí větší cit a kontrolu při aktivním univerzálním stylu hry. Rukojeť pálky je konkávní, v ruce dobře drží a přirozeně padne do ruky. Tato pálka je certifikována mezinárodní federací stolního tenisu ITTF.

299 Kč

Stiga FLASH Ping pongová pálka, černá, veľkosť UNI

Stiga FLASH je čtyřhvězdičková pálka ideální pro ofenzivní hru. Ocení ji především hráči, kteří chtějí mít extra cit a kontrolu při útočení a protiútoku. Potah Evo má sílu 2,00 mm. Pálka obsahuje pokročilé technologie Stiga WRB, ACS a TUBE. Tato pálka je certifikována mezinárodní federací stolního tenisu ITTF.

1 999 Kč

Giant Dragon TOP ENERGY Pálka na stolní tenis, černá, veľkosť UNI

Pálka na stolní tenis pro pokročilé hráče Giant Dragon TOP ENERGY.

189 Kč

Stiga VISION Ping pongová pálka, černá, veľkosť UNI

Pálka Stiga VISION je ideální pro hráče s útočným stylem hry, kteří chtějí mít extra cit a kontrolu nad míčkem při útočení a protiútoku. Pálka je vybavená potahem Star 4 – 2,00 mm, pokročilou technologií výroby potahu Stiga ACS a dutou rukojetí Stiga WRB. Tato pálka je certifikována mezinárodní federací stolního tenisu ITTF.

2 199 Kč

Butterfly MARCOS FREITAS MFX4 Pálka na stolní tenis, hnědá, veľkosť UNI

Pálka na stolní tenis Butterfly MARCOS FREITAS MFX4 pro mírně pokročilé hráče a hráčky. Potahy Pan Asia o síle 1.8 mm usnadňují útočnou hru a zachovávají vysoký stupeň kontroly. Držátko je konkávní (FL).

1 090 Kč

Stiga CYBERSHAPE HOBBY Ping pongová pálka, černá, veľkosť UNI

Unikátní celosvětová novinka Stiga CYBERSHAPE HOBBY! Zcela nový STIGA patentovaný šestiúhelníkový tvar pálky mění zažité standardy a nabízí oproti ostatním pálkám: o 5% vetší povrch pálky, o 11% větší hlavní úderovou část pálky, větší sweetspot, větší úderovou plochu blíže povrchu stolu a tím pádem jednodušší hru na síti. Cybershape Hobby je po vyšších třídách pálek (Cybershape PRO CARBON 5-star a Cybershape FUTURE 3-star) variantou pro rekreační a pokročilejší hráče, kteří chtějí být originální. Hlavní tváří STIGA Cybershape je švédská hvězda Truls Moregard, který s pálkou Cybershape získal v listopadu 2021 titul vicemistra světa!

499 Kč

Butterfly TIAGO APOLONIA TAX3 Pálka na stolní tenis, hnědá, veľkosť UNI

Pálka na ping pong Butterfly TIAGO APOLONIA TAX3 pro mírně pokročilé hráče. Potahy Pan Asia o síle 1,5 mm usnadňují útočnou hru a zachovávají vysoký stupeň kontroly. Držátko: anatomické (AN).

990 Kč

Butterfly ZHANG JIKE ZJX6 Pálka na stolní tenis, černá, veľkosť UNI

Pálka na stolní tenis Butterfly ZHANG JIKE ZJX6 pro pokročilé hráče či hráčky. Útočná pálka s vysokou točivostí potahů Wakaba 2,0 mm. Středně rychlé dřevo vám odpustí nejednu nepřesnost a pomůže vložit do úderů dostatek potřebné rychlosti. Rukojeť je konkávní (FL).

1 390 Kč

Giant Dragon KARATE Pálka na stolní tenis, červená, veľkosť UNI

Pálka na stolní tenis pro pokročilé hráče Giant Dragon KARATE.

149 Kč

Stiga PRESTIGE Ping pongová pálka, černá, veľkosť UNI

Pětihvězdičková pálka Stiga PRESTIGE je závodní model, který je určen výhradně pro silové útočné hráče, kteří vyznávají rychlý a tvrdý styl hry. Díky potahu Star 5 – 2,00 mm zvyšuje pálka razanci a rychlost úderu do míčku. Pálka má skvělé technologie, WRB, ACS a CRYSTAL a je certifikována ITTF.

2 799 Kč

Tregare ALEC Pálka na stolní tenis, hnědá, velikost UNI

Pálka na stolní tenis Tregare ALEC pro rekreační hráče.

69 Kč

Stiga ARTIST Ping pongová pálka, černá, velikost UNI

Stiga ARTIST je perfektní pálka pro rekreační hráče, kteří chtějí větší cit a kontrolu při aktivním univerzálním stylu hry. Rukojeť pálky je konkávní, v ruce dobře drží a přirozeně padne do ruky. Tato pálka je certifikována mezinárodní federací stolního tenisu ITTF.

399 Kč

Giant Dragon METEO Pálka na stolní tenis, černá, velikost UNI

Pálka na stolní tenis Giant Dragon METEO pro začínající hráče.

89 Kč

Butterfly OVTCHAROV PLATIN Pálka na stolní tenis, černá, velikost UNI

Pálka na stolní tenis Butterfly OVTCHAROV PLATIN pro pokročilé hráče. Potahy Panasia o síle 2,0 mm usnadňují útočnou hru a zachovávají vysoký stupeň kontroly. Jsou schváleny ITTF. Příjemné držátko Ergo Grip pro maximální přenos vibrací do dlaně v anatomickém tvaru.

990 Kč

Stiga CYBERSHAPE FUTURE 3-STAR Ping pongová pálka, dummy, velikost UNI

Unikátní celosvětová novinka Stiga Cybershape dostupná i u nás! Zcela nový STIGA patentovaný šestiúhelníkový tvar pálky mění zažité standardy a nabízí oproti ostatním pálkám (o 5% vetší povrch pálky, o 11% větší hlavní úderovou část pálky, větší sweetspot, větší úderovou plochu blíže povrchu stolu a tím pádem jednodušší hru na síti).

Stiga CYBERSHAPE FUTURE 3-STAR má konkávní držátko. Potah pálky Truls Möregårdh 3-star je silný 2 milimetry, dřevo se skládá z pěti vrstev. Tato pálka je certifikována mezinárodní federací stolního tenisu ITTF a využívá technologie WRB, ACS, NCT Nano a Crystal Technology.

1 999 Kč

Butterfly BOLL SAPPHIRE Pálka na stolní tenis, černá, velikost UNI

Kvalitní pálka na stolní tenis Butterfly BOLL SAPPHIRE je určena pro mírně pokročilé hráče. Pálka má potahy Addoy o síle 1,7 mm, které jsou vhodné pro univerzální hru a jsou schváleny ITTF. Příjemné držátko Ergo Grip v konkávním tvaru pro maximální kontrolu míčku.

790 Kč
-8%

Stiga PULSE BOX 3 STAR Ping pongová pálka, černá, velikost UNI

Exkluzivní STIGA Pulse série nabízí dvě pálky různých specifikací pro náročné hráče hledající ideální pálku pro svoji hru. Pulse série byla vyvinuta ve spolupráci s hráči Čínského národního týmu (kde je STIGA oficiálním partnerem) a pálky využívají stejné technologie a potahy jako profesionální pálky STIGA. Vyberte si právě tu, která nejvíce vyhovuje Vaší hře. Pálky Pulse série nabízí unikátní požitek ze hry. Baleny ve výjimečných setech STIGA Pulse společně s příslušenstvím. STIGA PULSE BOX 3 STAR je nejtechničtější pálka Pulse série a je vhodná pro všechny, kteří hledají ofenzivní pálku s výbornou kontrolou. Pálka má konkávní držátko. Potah pálky S5 je silný 2 milimetry, dřevo se skládá z pěti vrstev. Tato pálka je certifikována mezinárodní federací stolního tenisu ITTF a využívá nejmodernější technologie STIGA WRS, ACS, TUBE a CRYSTAL. Celý set obsahuje pálku Pulse 3*, neoprenový obal na pálku, 2 ABS míčky a černé potítko STIGA.

2 299 Kč

Tregare DEAN Pálka na stolní tenis, černá, velikost UNI

Pálka na stolní tenis Tregare DEAN pro pokročilé hráče.

99 Kč