www.sportwings.cz

Opro UFC BRONZE Chránič zubů, černá, velikost SR

Tento žádaný výrobek Opro UFC BRONZE Chránič zubů, černá, velikost SR od známé značky Opro snadno můžete získat právě teď v naší nabídce za výborné peníze! Nyní za akční cenu 149 Kč. EAN: 5060143572296
Opro UFC BRONZE Chránič zubů
Více informací »
Značka: Opro
149
Popis

Chránič zubů Opro UFC BRONZE, základní model je vyroben z jednoho materiálu s 11 tvarovatelnými žebry. Stejně tak jako ostatní chrániče značky Opro, má i tento chránič certifikát CE dle nejnovějších standardů. Součástí balení je průhledné pouzdro na chránič. Český překlad na krabičce.

Další zboží z kategorie Hokej
CCM JETSPEED 460 SR 50 29 Hokejová hůl

Seniorská hokejka CCM JETSPEED 460 SR COMP 50 29 je modelem střední třídy. Kloubový efekt nového bodu odpalu koncentruje zónu ohybu, čímž nabízí kombinaci rychlosti a reaktivnosti. Odlehčená čepel JS3 s jádrem s tlumící technologií pro větší cit a přesnost. Rukojeť u řady JETSPEED je charakteristická zaoblenými rohy.

3 490 Kč
Sulov COLUMBUS 115 cm Dětská hokejka

Dětská dřevěná hokejka Sulov COLUMBUS 100 cm. Hokejka se hodí především na rekreační hru.

259 Kč
Bauer FLEX PRACTICE JERSEY SR Hokejový dres

Tréninkový hokejový dres Bauer FLEX PRACTICE JERSEY SR využijete pro rozlišení během tréninků i amatérských zápasů. Kvalitní materiál a zesílené švy přidávají dresu na odolnosti pro situace, kdy by se dres mohl poškodit.

569 Kč
Bauer FLEX STOCK HOCKEY SOCK SR Hokejové štulpny

Hokejové štulpny Bauer FLEX STOCK HOCKEY SOCK SR doporučujeme seniorským hráčům, kteří si potrpí na kvalitním vybavení. Skvělý komfort zajistí lehký a prodyšný materiál, který svými vlastnostmi převyšuje tradiční pletené štulpny.

749 Kč
Máme v nabídce od značky Opro
Opro OPROtec BANDÁŽ NA ZÁDA Bandáž na záda

Ortéza na záda od značky Opro je navržena tak, aby poskytovala úlevu, podporu a ochranu před bolestmi zad. S pohodlným tvarem, který vyvíjí tlak na dolní část zad, šíří uklidňující teplo do svalů a kloubů, čímž zlepšuje průtok krve a regeneraci. Ortézu je možné nastavit tak, aby vám zajistila maximální pohodlí a podporu.

649 Kč
Opro BANDÁŽ NA LOKET OPROTEC Bandáž na loket

Neoprenová bandáž na loket OPROtec je vyvinuta k uvolnění bolesti svalů a kloubů kolem lokte. Nasazení trvá jen několik vteřin a ihned využijete výhody zahřátí svalů způsobené tepelnou kompresí. Jak se otok a zánět snižují, průtok krve je maximalizován, tak se zmírňuje i bolest lokte a navrací se síla a stabilita do celé paže.

549 Kč
Opro SNAP FIT BRACES Chránič zubů

Chrániče zubů Opro SNAP FIT BRACES mají tréninkový stupeň ochrany a jsou předem vytvarované k použití, díky tomu již není potřeba další tvarování. Je vhodný pro trénink všech kontaktních sportů. Zlepšete svou ochranu během tréninku s tímto technicky skvěle zvládnutým chráničem na zuby.

189 Kč
Opro SNAP FIT SR Chránič zubů

Tento dětský chránič zubů Opro SNAP FIT SR je základní ochranou zubů při jakémkoliv bojovém sportu. Chránič je možné okamžitě nasadit a používat ho bez úpravy v horké vodě.

99 Kč