www.sportwings.cz

Opro SNAP FIT JUNIOR Dětské chrániče zubů, černá, velikost JR

Vysoce kvalitní kus Opro SNAP FIT JUNIOR Dětské chrániče zubů, černá, velikost JR značky Opro jednoduše můžete sehnat teď za výborné peníze. Zrovna nyní za cenu 99 Kč. EAN: 8434860024302
Opro SNAP FIT JUNIOR Dětské chrániče zubů
Více informací »
Značka: Opro
99
Popis

Dětské chrániče zubů Opro SNAP FIT JUNIOR mají tréninkový stupeň ochrany a jsou předem vytvarované k použití, díky tomu již není potřeba další tvarování. Je vhodný pro trénink všech kontaktních sportů. Zlepšete svou ochranu během tréninku s tímto technicky skvěle zvládnutým chráničem na zuby.

Další zboží z kategorie Hokej
Nutrend DENUTS PISTÁCIE A SLUNEČNICE 35g Energetická tyčinka

Oříšky a med přirozeně obsahují celou řadu přírodních vitamínů, minerálů a dalších blahodárných látek. Tyčinka Nutrend DENUTS nabízí prvotřídní suroviny, lahodný med pochází výhradně od českých včelařů a z kontrolovaných zdrojů. Ideální zdroj energie, navíc zcela bez konzervantů a bez lepku.

19 Kč
Bauer S21 X-LP SKATE SR Hokejové brusle

Hokejové brusle Bauer S21 X-LP SKATE SR jsou určené pro všechny začínající a rekreační bruslaře. Brusle mají velmi pohodlné vnitřní polstrování, které oceníte jak při hraní hokeje, tak i na veřejném bruslení.

2 999 Kč
CCM TACKS 310 SR Hokejová helma

Hokejová helma CCM TACKS 310 SR nabízí komfortní výstelku z I.Q. SHION pěny a chytrého materiálu D30 Lite. Tato kombinace vám poskytne nejen špičkovou úroveň ochrany, ale také mimořádné pohodlí. Jednoduchý mechanizmus na zadní straně dokonale obepne hlavu. Skořepina je navržená pro maximální ochranu.

3 090 Kč
Crowned THEEN Juniorské lední brusle

Juniorské lední brusle Crowned THEEN budou růst s vámi díky nastavitelné velikosti botičky v rozsahu až 6 velikostí. Pro větší komfort je navíc špička boty zateplená podšívkou THINSULATE.

999 Kč
Máme v nabídce od značky Opro
Opro BANDÁŽ NA LÝTKO OPROTEC Kompresní bandáž na lýtko

Kompresní bandáž na lýtko OPROtec je navržena tak, aby bojovala s bolestí lýtkových svalů a bolestmi dolních končetin. Je vyrobena z bezešvého úpletu a nabízí dlouhodobé pohodlí při nošení. Snadné nasazení během několika vteřin, což vám poskytne rychlou úlevu a ochranu před bolestmi a napětím ve svalech. Univerzální tvar umožňuje nošení na levém a pravém lýtku.

549 Kč
Opro ORTÉZA NA KOTNÍK OPROTEC Ortéza na kotník

Ortéza na kotník OPROtec je navržena tak, aby vám poskytla sebevědomí při nejlepším výkonu. Od chvíle, kdy si ortézu nasadíte, dostaví se vám pocit větší jistoty a podpory. Ortéza je ideální podporou kotníku pro běhání a sportování. Ať už potřebujete dostatečnou ochranu a podporu na cestách, nebo chcete, aby se urychlilo zotavení po sportovním výkonu, vestavěná tepelná komprese vám poskytne úlevu a stabilitu, kterou potřebujete.

499 Kč
Opro SILVER UFC Chránič zubů

Chránič na zuby Opro SILVER UFC poskytuje vysoký stupeň ochrany. Pevná vnější vrstva proti nárazu vám zaručí ochranu a pružná vnitřní vrstva zase ideální tvarování, maximální komfort nošení, mluvení a dýchání. Rychlé a jednoduché tvarování zajišťuje plastová rukojeť, která přesně zapadne do otvorů v chrániči a pomůže s manipulací a přesnému vytvarování. Chránič obsahuje také antibakteriální aditiva (bez příchutě), která zahubí 99,99 % bakterií.

249 Kč
Opro POWER FIT SOLIDS Chránič zubů

Chránič zubů Opro POWER FIT SOLIDS je díky technologii POWER Cage nejpohodlnější chránič na trhu. Tato technologie poskytuje nejpokročilejší vytvarování chrániče a nejvyšší stupeň ochrany. Pevná vnější vrstva chrání proti nárazu, pružná vnitřní vrstva je ideální pro vytvarování, maximální komfort při nošení, mluvení a dýchání. Vnitřní část chrániče nabízí patentovanou technologii žáber, které po vytvarování přesně vyplní mezery mezi Vašimi zuby a poskytují tak maximální ochranu.

899 Kč