www.sportwings.cz

Opro SILVER UFC Chránič zubů, černá, velikost ADULT

Super kus Opro SILVER UFC Chránič zubů, černá, velikost ADULT od naší známé značky Opro pohodlně nakoupíte zde teď právě za super cenu! Právě teď za cenu 299 Kč. EAN: 5060143579547
Opro SILVER UFC Chránič zubů
Více informací »
Značka: Opro
299
Popis

Chráníč zubů Opro SILVER UFC s vysokou úrovní ochrany. Pevná vnější vrstva proti nárazu, pružná vnitřní vrstva pro ideální tvarování a maximální komfort nošení, mluvení a dýchání. Compression cage je unikátní forma, díky které vytvarujete a přizpůsobíte chránič přesně Vašim potřebám. Compression Cage při tvarování rozprostře tlak rovnoměrně na celou čelist a zajistí tak maximálně účinné přilnutí.

Další zboží z kategorie Hokej
Nutrend EXCELENT ANANAS+KOKOS 85g Proteinová tyčinka

Proteinová tyčinka Nutrend EXCELENT obsahuje aminokyseliny s rozvětveným řetězcem (BCAA), L-glutamin a je obohacena o vitamíny. V jedné tyčince je více než 21 gramů bílkovin, nová receptura je zcela bez trans tuků a bez lepku!

49 Kč
Bauer NEXUS 3N GRIP STICK INT 55 Juniorská hokejka

Juniorská hokejka Bauer NEXUS 3N ve tvrdosti 55 se skvělou ER Spine technologii, která pro zlepšení výkonnosti využívá pětihranný shaft. Díky změně geometrie shaftu se mohly odstranit přebytečné vrstvy uhlíkových vláken v klíčových částech, kde se hokejka prohýbá a tím tak ještě více zvýraznit bod středního ohybu, který je typický pro modely Nexus. Výhody, které to přinese výkonnosti hokejky jsou dechberoucí: redukce váhy, rychlejší přenos energie do čepele, snadnější propružení hokejky při střele. Mezi další technologie na hokejce, které napomáhají hráči k lepším výkonům patří napojení čepele HP mold, které poskytuje pocit při hře jako u jednodílné konstrukce a na závěr MaxBalance konstrukce, redukuje váhu, zvyšuje odolnost a vylepšuje balanc čepele.

3 299 Kč
Bauer SUPREME S29 GLOVE SR Hokejové rukavice

Seniorské hokejové rukavice Bauer SUPREME S29 GLOVE SR jsou navrženy s důrazem na ergonomii. Díky tomu umožňují plynulý pohyb vašich rukou a zápěstí. Dlaň AX SUEDE QUTRO vám poskytne cit pro skvělou práci s holí. Výstelka THERMOMAX a HyperSense vložka v prstech poskytuje komfortní pocit.

3 549 Kč
Bauer SUPREME S29 PANTS SR Hokejové kalhoty

Hokejové kalhoty Bauer SUPREME S29 PANTS SR jsou novinkou sezóny 2019/2020. Kalhoty mají rovný střih a pomocí óček je můžete prodloužit o 2,5 cm.

3 599 Kč
Máme v nabídce od značky Opro
Opro BANDÁŽ NA LOKET OPROTEC Bandáž na loket

Kompresní bandáž na loket OPROtec je speciálně navržená tak, aby poskytovala rychlou a účinnou úlevu od bolesti a zranění lokte. Díky hladkému úpletu a technologii mapování těla působí na loket kompresně a podporuje pohyb v okolních svalech. Už žádná poloviční opatření – je čas vrátit si sebedůvěru.

449 Kč
Opro NASTAVITELNÁ KOLENNÍ ORTÉZA OPROTEC Ortéza na koleno

Nastavitelná kolenní ortéza OPROtec od firmy Opro vám pomůže při bolesti. Je vhodná pro všechny, kteří hledají pohodlnou podporu kolen při sportování. Ať už hledáte úlevu, podporu nebo ochranu při sportu, tato ortéza vám určitě pomůže. Je vytvořená pro bolavé svaly a pnutí, obejme kloub a vytváří teplé, léčivé prostředí, zatímco provedení s otevřenou čéškou uvolňuje tlak na kolenní kloub pro rychlé uzdravení. Ortézu můžete použít na pravé i levé koleno. Buďte připraveni na cokoli s nastavitelnou ortézou OPROtec.

899 Kč
Opro INSTANT CUSTOM FIT JAWS Chránič zubů

Chránič zubů Opro INSTANT CUSTOM FIT JAWS se zcela novou technologií Dual Compression Cage umožňující unikátní vytvarování chrániče. Jde o nejpokročilejší, nejlépe vytvarovatelný a nejpohodlnější chránič na trhu! Nejvyšší stupeň ochrany. Pevná vnější vrstva proti nárazu, pružná vnitřní vrstva pro ideální tvarování a maximální komfort nošení, mluvení a dýchání. Dual Compression cage je unikátní dvojitá forma, díky které vytvarujete a přizpůsobíte chránič přesně Vašim potřebám. Dual Compression Cage při tvarování rozprostře tlak rovnoměrně na celou čelist a zajistí tak maximálně účinné přilnutí.

1 099 Kč
Opro GOLD UFC Chránič zubů

Chránič zubů Opro GOLD UFC s vysokým stupněm ochrany. Pevná vnější vrstva proti nárazu, pružná vnitřní vrstva pro ideální tvarování a maximální komfort nošení, mluvení a dýchání. Compression cage je unikátní forma, díky které vytvarujete a přizpůsobíte chránič přesně Vašim potřebám. Compression Cage při tvarování rozprostře tlak rovnoměrně na celou čelist a zajistí tak maximálně účinné přilnutí.

499 Kč