www.sportwings.cz

Opro ORTÉZA NA KOLENO OPROTEC Ortéza na koleno, černá, velikost L/XL

Tento zlevněný výrobek Opro ORTÉZA NA KOLENO OPROTEC Ortéza na koleno, černá, velikost L/XL od výrobce s mnohaletou tradicí Opro máte možnost pořídit zde teď právě skutečně levně. Nyní nakoupíte za 649 Kč.
EAN: 5060143573415
Opro ORTÉZA NA KOLENO OPROTEC Ortéza na koleno
Ověřit dostupnost
Značka: Opro
649
Popis

Ortéza na koleno OPROtec je navržena tak, aby vám vrátila stabilitu zpět do kloubu. Je univerzální pro pravé i levé koleno. Ať už trpíte bolestmi kolen v důsledku běhu, nebo potřebujete pomoc s vážnějším zraněním, tato ortéza vám pomůže k zotavení

Další zboží z kategorie Bandáže
McDavid BANDÁŽ KOLENO Bandáž na koleno

Tato neoprenová kolenní ortéza McDavid zmírňuje bolesti a minimalizuje rizika vzniku dalších zranění při sportu. Díky otvoru na přední straně snižuje tlak vyvíjený na čéšku,. Bandáž má oboustranné provedení a zaručuje dlouho životnost. Je navíc vyrobená z materiálu, který neobsahuje latex, takže je vhodná i pro osoby, které jsou na tuto látku alergický.

799 Kč
Fighter HANDWRAPS 500 Bandáže na zápěstí

Poloelastická bandáž Fighter HANDWRAPS 500 je vhodná pro používání ve všech kontaktních sportech. Bandáž je vyrobena ze směsi polyesteru a bavlny, která zaručuje optimální fixaci ruky a zápěstí. Bandáž se zapíná pomocí suchého zipu a je vybavena očkem na palec.

249 Kč
Venum KONTACT BOXING HANDWRAPS 4M Bandáže

Bandáže Venum KONTACT BOXING HANDWRAPS 4M jsou vyrobené z elastické bavlny a zapínají se na suchý zip.

239 Kč
McDavid PATELLA KNEE SUPPORT Ortéza na koleno

Ortéza na koleno McDavid PATELLA KNEE SUPPORT vyznačující se dvěma středovými a dvěma bočními lamelami s nastavitelnými pásky a vynikající opěrkou čéšky ve tvaru podkovy, jež pomáhají udržet čéšku ve správném směru. Poskytuje úlevu od bolesti a podporu kolene při středně závažných problémech s vazy, chondromalacií, subluxací čéšky a zánětu šlach. Je rovněž opatřena 5 mm silným neoprenovým návlekem proti sklouzávání, který má na obou stranách nylonový potah. Sedí na pravou i levou nohu.

1 799 Kč
Máme v nabídce od značky Opro
Opro ORTÉZA NA KOLENO OPROTEC Ortéza na koleno

Ortéza na koleno s kovovými výztuhami OPROtec je navržena tak, aby poskytovala úlevu, ochranu a podporu při každém kroku. Sklopná kolenní ortéza využívá tepelné stlačení k obepnutí kloubu, zvyšuje sílu, stabilitu a průtok krve. A se systémem snadného přizpůsobení, který se formuje buď do levého, nebo pravého kolena, můžete ortézu během několika vteřin nasadit, čímž získáte okamžité pohodlí.

1 399 Kč
Opro POWER FIT SOLIDS Chránič zubů

Chránič zubů Opro POWER FIT SOLIDS je díky technologii POWER Cage nejpohodlnější chránič na trhu. Tato technologie poskytuje nejpokročilejší vytvarování chrániče a nejvyšší stupeň ochrany. Pevná vnější vrstva chrání proti nárazu, pružná vnitřní vrstva je ideální pro vytvarování, maximální komfort při nošení, mluvení a dýchání. Vnitřní část chrániče nabízí patentovanou technologii žáber, které po vytvarování přesně vyplní mezery mezi Vašimi zuby a poskytují tak maximální ochranu.

899 Kč
Opro SILVER UFC Chránič zubů

Chráníč zubů Opro SILVER UFC s vysokou úrovní ochrany. Pevná vnější vrstva proti nárazu, pružná vnitřní vrstva pro ideální tvarování a maximální komfort nošení, mluvení a dýchání. Compression cage je unikátní forma, díky které vytvarujete a přizpůsobíte chránič přesně Vašim potřebám. Compression Cage při tvarování rozprostře tlak rovnoměrně na celou čelist a zajistí tak maximálně účinné přilnutí.

299 Kč
Opro ORTÉZA NA KOLENO OPROTEC Ortéza na koleno

Ortéza na koleno s uzavřenou čéškou OPROtec je navržena tak, aby poskytovala úlevu, podporu a stabilitu během sportu i mimo něj. Ortéza obepíná koleno tak, aby poskytovala tepelnou ochranu, která pomáhá zmírnit namáhání slabých svalů a kloubů. S provedením uzavřené čéšky si může kolenní kloub odpočinout s touto extra vrstvou ochrany.

649 Kč