www.sportwings.cz

Opro NASTAVITELNÁ KOLENNÍ ORTÉZA OPROTEC Ortéza na koleno, černá, velikost UNI

Hodně prodávaný výrobek Opro NASTAVITELNÁ KOLENNÍ ORTÉZA OPROTEC Ortéza na koleno, černá, velikost UNI od spolehlivé značky Opro snadno získáte u nás teď za výhodnou cenu. Nyní pořídíte za 899 Kč.
EAN: 5060143573309
Opro NASTAVITELNÁ KOLENNÍ ORTÉZA OPROTEC Ortéza na koleno
Ověřit dostupnost
Značka: Opro
899
Popis

Nastavitelná kolenní ortéza OPROtec od firmy Opro vám pomůže při bolesti. Je vhodná pro všechny, kteří hledají pohodlnou podporu kolen při sportování. Ať už hledáte úlevu, podporu nebo ochranu při sportu, tato ortéza vám určitě pomůže. Je vytvořená pro bolavé svaly a pnutí, obejme kloub a vytváří teplé, léčivé prostředí, zatímco provedení s otevřenou čéškou uvolňuje tlak na kolenní kloub pro rychlé uzdravení. Ortézu můžete použít na pravé i levé koleno. Buďte připraveni na cokoli s nastavitelnou ortézou OPROtec.

Další zboží z kategorie Bandáže
Venum KONTACT GEL GLOVE WRAPS Rukavice

Rukavice Venum KONTAKT GEL GLOVE WRAPS jsou velmi pohodlné a můžete je použít i bez bandáží. Pro lepší fixaci zápěstí mají rukavice 2,2 metrů pásky.

449 Kč
Fighter WRAPS 5M Bandáže na zápěstí

Klasické polo elastické bandáže Fighter WRAPS jsou určené k používání ve všech kontaktních sportech. Bandáž je vyrobena z mírně elastického materiálu – směsi polyesteru a bavlny, která zaručuje optimální fixaci ruky a zápěstí. Bandáž se zapíná pomocí suchého zipu.

379 Kč
McDavid ULTRALITE ANKLE Ortéza na kotník

Populární ortéza na kotník McDavid ULTRALITE ANKLE v novém designu. Sportovci, kteří se zúčastnili nezávislé studie, měli 3x menší pravděpodobnost zranění, když na sobě měli tuto ortézu. Vyrobeno z jednovrstvé polyesterové tkaniny pro maximální podporu a minimální hmotnost. Design simuluje atletickou pásku se 6 pruhy. Horní popruh zajišťuje kompresi a stažení podle vlastní potřeby. Ortézu lze upravovat i bez nutnosti vyzutí se z boty. Prodyšný jazyk pro větší komfort. Polstrování a zesílené zapínání. Pasuje na pravou i levou nohu.

1 319 Kč
Venum KONTACT GEL GLOVE WRAPS Rukavice

Rukavice Venum KONTAKT GEL GLOVE WRAPS jsou velmi pohodlné a můžete je použít i bez bandáží. Pro lepší fixaci zápěstí mají rukavice 2,2 metrů pásky.

449 Kč
Máme v nabídce od značky Opro

Chránič zubů Opro BRONZE JUNIOR s tréninkovým stupněm ochrany vám poskytne skvělou ochranu při tréninku všech kontaktních sportů. Pevná vnější vrstva ochrání proti nárazu, pružná vnitřní vrstva je potom ideální pro tvarování, maximální komfort při nošení, mluvení a dýchání. Chránič se velmi rychle a jednoduše vytvaruje. Vnitřní část chrániče nabízí patentovanou technologii žáber, které po vytvarování přesně vyplnění mezery mezi vašimi zuby a poskytují tak maximální ochranu.

149 Kč
Opro ORTÉZA NA LÝTKO OPROTEC Ortéza na lýtko

Neoprenová ortéza na lýtko OPROtec je navržena pro zmírnění bolesti dolních končetin, jako jsou svalové napětí, slabé klouby a modřiny. Ortéza obepíná vaši levou či pravou nohu, aby zmírnila bolest a zánět lýtka a zároveň zvýšila stabilitu a průtok krve. To nejlepší na ortéze je, že během několika sekund se zformuje přesně na nohu a nabízí okamžitou ochranu a úlevu.

549 Kč
Opro ORTÉZA NA KOTNÍK OPROTEC Ortéza na kotník

Ortéza na kotník OPROtec je navržena tak, aby vám poskytla sebevědomí při nejlepším výkonu. Od chvíle, kdy si ortézu nasadíte, dostaví se vám pocit větší jistoty a podpory. Ortéza je ideální podporou kotníku pro běhání a sportování. Ať už potřebujete dostatečnou ochranu a podporu na cestách, nebo chcete, aby se urychlilo zotavení po sportovním výkonu, vestavěná tepelná komprese vám poskytne úlevu a stabilitu, kterou potřebujete.

499 Kč
Opro POWER FIT SOLIDS Chránič zubů

Chránič zubů Opro POWER FIT SOLIDS je díky technologii POWER Cage nejpohodlnější chránič na trhu. Tato technologie poskytuje nejpokročilejší vytvarování chrániče a nejvyšší stupeň ochrany. Pevná vnější vrstva chrání proti nárazu, pružná vnitřní vrstva je ideální pro vytvarování, maximální komfort při nošení, mluvení a dýchání. Vnitřní část chrániče nabízí patentovanou technologii žáber, které po vytvarování přesně vyplní mezery mezi Vašimi zuby a poskytují tak maximální ochranu.

899 Kč