www.sportwings.cz

OCÚN WEBEE CHEST KID Dětský prsní úvazek, modrá, velikost UNI

Tento vynikající produkt OCÚN WEBEE CHEST KID Dětský prsní úvazek, modrá, velikost UNI od společnosti se zárukou kvality OCÚN je k dostání v naší online nabídce se slevou. Nyní nakoupíte za 700 Kč. EAN: 8591804624698
OCÚN WEBEE CHEST KID Dětský prsní úvazek
Více informací »
Značka: OCÚN
700
Popis

Pohodlný a prodyšný prsní úvazek pro děti Ocún WEBEE CHEST KID, který využívá všech výhod patentovaného konceptu WeBee Performance Technology. Lehká a lehce nastavitelná konstrukce s jednou samosvornou přezkou. Prsní úvazek lze bezpečně používat pouze v kombinaci se sedacím úvazkem.

Další zboží z kategorie Úvazky
OCÚN NEON 3 Sportovní úvazek

Ocún NEON 3 kombinuje pohodlí s lehkostí a větší přizpůsobivostí vašemu tělu. Má samosvorné přezky v pase a na nohavicích a je tak určen pro každého, kdo hledá lehký, ale dobře nastavitelný úvazek. Díky unikátnímu designu polstrování, které přesahuje nosné popruhy, se nikdy nebudete bolestivě zařezávat do kůže. Neon 3 má tři samosvorné přezky. D konstrukce nožních poutek neomezuje v pohybu. Jeho konstrukce zajišťuje rovnoměrné rozložení hmotnosti při pádu.

1 890 Kč
OCÚN WEBEE QUATTRO Úvazek

Ocún WEBEE QUATTRO patří k nejpohodlnějším úvazkům vhodným pro vícedélkové a horské lezení. O komfort se stará široký anatomicky tvarovaný pas a rozšířené nohavičky. Vysoká funkčnost je zajištěna použitím patentovaného konceptu WeBee Performance Technology. Navzdory široké výbavě úvazku a jeho komfortnímu provedení se podařilo dosáhnout nízké hmotnosti. Patentovaná konstrukce polstrování úvazku zaručuje tvarovou flexibilitu, rovnoměrný rozklad sil a velmi účinnou ventilaci při minimální hmotnosti. Sendvič v pase je vyroben z 3D pěny PE EVA s uzavřenou buněčnou strukturou, která je odolná vůči oděru a omyvatelná. WeBee koncept je unikátní svojí jednovrstvou materiálovou skladbou bez dalších podšívkových a krycích vrstev, která poskytuje bezkonkurenční odolnost vůči vodě i potu.

1 990 Kč
CAMP BAMBINO CHEST Dětský prsní úvazek

Dětský prsní úvazek pro použití pouze v kombinaci se sedacím úvazkem. CAMP BAMBINO CHEST je bezpečnostním doplňkem pro každé dítě, které je tak chráněno proti přetočení těla při náhlém pádu.

649 Kč
OCÚN TWIST KID Dětský úvazek

Ocún TWIST KID je lehký a univerzální úvazek pro děti, který s nimi využijete jak na stěně, tak i ve skalách. Anatomicky tvarovaný bederní pás a nohavičky jsou vyrobeny z pohodlného sendvičového materiálu a velikost sedáku snadno upravíte pomocí 3 samosvorných ocelových přezek. Samozřejmostí jsou také 2 materiálová poutka z pevného opletu.

1 190 Kč
Máme v nabídce od značky OCÚN
OCÚN LUCKY KID + BELT Sáček na magnézium

Sáček na magnézium Ocún LUCKY KID + BELT pro vaše malé horolezce.

390 Kč
OCÚN HOLDS SET 3 MODULARS Sada chytů

Sada deseti chytů Ocún HOLDS SET 3 MODULARS různé velikosti na stavbu domácí tréninkové stěny. Jemná struktura povrchu usnadňuje úchop.

2 190 Kč
OCÚN STRIKE QC Lezečky

Ocún STRIKE QC jsou lezečky pro široké spektrum lezců. Lehká asymetrie jim poskytuje sportovní charakter, zatímco se polstrovaný jazyk stará o vyšší komfort při delším nošení. Zapínání na suchý zip umožňuje snadné a rychlé obouvání i vyzouvání, které ocení boulderisti a lezci na umělých stěnách. Rovný profil, volnější pata a polstrovaný jazyk poskytují komfort potřebný i pro celodenní lezení.

1 790 Kč
OCÚN BELAY SET EAGLE SCREW / HURRY Sada karabiny s jistítkem

Eagle je lehká HMS karabina vhodná pro jištění polovičním lodním uzlem nebo v kombinaci s jisticí pomůckou. Tvar těla vznikl optimálním vyvážením hmotnosti, pevnosti a velikosti. Ergonomický tvar umožňuje snadné ovládání zámku jednou rukou a karabina díky němu skvěle padne do dlaně. Profil vrchní části umožňuje šetrnou práci s lanem. Hurry je ultralehký kyblík, který umožňuje jištění na jednoducho i dvojito a disponuje dvěma režimy tření. Jako slaňovací a jistící pomůcka představuje Hurry jeden ze základních prvků lezecké výbavy. To je sada Ocún BELAY SET EAGLE SCREW / HURRY.

690 Kč