www.sportwings.cz

OCÚN STRIKER QC Lezečky, černá, velikost 40

Povedený výrobek OCÚN STRIKER QC Lezečky, černá, velikost 40 od přední značky OCÚN snadno najdete právě dnes za parádní cenu. Produkt momentálně prodáváme za 1 999 Kč.
EAN: 8591804658549
OCÚN STRIKER QC Lezečky
Ověřit dostupnost
Značka: OCÚN
1 999

Ocún STRIKER QC je díky svému mírně asymetrickému tvaru ideální pro začátečníky a rekreační lezce.

Další zboží z kategorie Lezení

Dětský sedací úvazek CAMP ENERGY JR s 3 rychlo nastavitelnými auto uzamykatelnými sponami. Maximální pohodlí je zaručeno teplem tvarovanou EVA pěnou v pase i nohavičkách. Auto uzamykatelné spony zaručují tu nejvyšší bezpečnost (zcela vyřadily systém zakládání stahovacího popruhu). Úvazek Energy JR nabízí 2 zesílená materiálová poutka i poutko na maglajzák.

1 190 Kč

Vychytaný batoh CAMP ROX 40 L na lano s objemem 40l a spoustou místa pro materiál. Do batohu se vejde lano, 2 páry lezeček, sedák, rack expresek a další drobnosti. Lanobatoh CAMP Rox lze pohodlně nosit na zádech a vejde se i do boulder matky. Pro přístup obsahu slouží dlouhý středový zip. Lanobatoh nabízí 1 vnitřní kapsu na zip a další 1 vnější síťovanou kapsu pro flašku s pitím, pro odpadky nebo pro potřebné větrání lezeček.

1 290 Kč

Inovativní všestranné jistící a slaňovací zařízení Ocún HABU.

Doporučeno pro: 8,5 – 10,5 mm (jednoduchá lana), 7,1 – 9,2 mm (poloviční lana), 7,0 – 9,2 mm (dvojitá lana).

690 Kč

Pytlík na magnézium Ocún LUCKY + BELT v různobarevném provedení s pestrými, svěžími vzory speciálně pro ty, kdo se chtějí odlišit.

500 Kč

Šitá plochá smyce od značky Beal v šíři 18 MM. Klasická smyce, kterou zná a používá každý lezec. Poslouží dobře jako odsedka, prodloužení jištění atd. Jedná se o velice slabou „ostrou“ tužší smyci. Různé barvy u různých délek zjednodušují orientaci v materiálu.

149 Kč

Posilovací desky PENTA od francouzské značky YY Vertical, prodávané v páru, vyrobené z lepeného laminátu (břízy a topolu), se vyznačují velkou lehkostí: 220 g/jednotka. Jejich unikátní design nabízí 8 možností úchopů (30 mm, 25 mm, 20 mm, 15 mm, 10 mm, mono, duo) + rukojeť a velmi snadné použití díky 360° systému: Otočením vyměňte úchopy! Určeno pro zahřátí a trénink závěsných a stahovacích cviků pro posílení pasivních a aktivních struktur prstů, paží a zad.

1 449 Kč

LA BAGUETTE od YY Vertical nabízí velkou všestrannost při tréninku. Má 2 režimy sklonu s 6 různými typy úchopu. Ty jsou snadno identifikovatelné díky vnitřnímu gravírování hloubek (10 mm, 15 mm, 20 mm, 25 mm, 30 mm ). Díky svému střízlivému designu vyrobenému z recyklovaného kaučukového dřeva nabízí La Baguette povrch měkký na dotek, jehož pohodlí a přilnavost přesvědčí začátečníky i experty.

1 229 Kč

AIR FORCE 3 od značky Beal je jistící a slaňovací kýbl se štandovým okem a možností založení dvou pramenů lana – pro jištění dvou lezců i pro slanění na dvou pramenech. Vychytaná „V“ drážka zaručuje dokonalé tření pro rychlé zaseknutí lana. Kýbl je vhodný pro tloušťky lan od 7,3mm (BEAL Gully Unicore) do 10,5mm (BEAL Top Gun Unicore). Kýbl Air Force 3 má také doplňkové očko pro usnadnění spouštění (pro smyčku z repky).

669 Kč
Máme v nabídce od značky OCÚN

Klasická PA smyčka Ocún O-SLING PA 16, která by neměla chybět ve výbavě žádného lezce.

700 Kč

Klasická PA smyčka Ocún O-SLING PA 16, která by neměla chybět ve výbavě žádného lezce.

400 Kč

Zamykací verze karabiny HAWK SCREW 3 PACK se šroubovací pojistkou v balení 3 karabin v různých barvách, která je vhodná do důležitých postupových jištění nebo ke stavbě vlastní zámkové expresky.

879 Kč

Pytlík na magnézium Ocún LUCKY + BELT v různobarevném provedení s pestrými, svěžími vzory speciálně pro ty, kdo se chtějí odlišit.

500 Kč

Lezečky Ocún JETT LU kombinují přesnost s pohodlím, které oceníte při dlouhém lezení. Má skvěle padnoucí tvar a díky krajce vedoucí ke špičce si ji utáhnete přesně podle svých potřeb. Má přilnavou podrážku CAT 1.5 a gumovou podrážku po celé délce pro větší výkon. Bezešvá pata a prodyšný jazyk zajistí vaše pohodlí.

2 190 Kč

Ocún TWIST KID je lehký a univerzální úvazek pro děti, který s nimi využijete jak na stěně, tak i ve skalách. Anatomicky tvarovaný bederní pás a nohavičky jsou vyrobeny z pohodlného sendvičového materiálu a velikost sedáku snadno upravíte pomocí 3 samosvorných ocelových přezek. Samozřejmostí jsou také 2 materiálová poutka z pevného opletu.

1 299 Kč

Spolehlivá lezečka Ocún STRIKER LU pro každého, kdo je v lezení nováčkem, a pro všechny příležitostné lezce.

1 790 Kč

Ocún EAGLE HMS TRIPLE je lehká HMS karabina vhodná pro jištění polovičním lodním uzlem nebo v kombinaci s jisticí pomůckou. Tvar těla vznikl optimálním vyvážením hmotnosti, pevnosti a velikosti. Ergonomický tvar umožňuje snadné ovládání zámku jednou rukou a karabina díky němu skvěle padne do dlaně. Profil vrchní části umožňuje šetrnou práci s lanem.

420 Kč