www.sportwings.cz

OCÚN OSPREY TWIST Karabina, šedá, velikost UNI

Zcela unikátní kus OCÚN OSPREY TWIST Karabina, šedá, velikost UNI od skvělé a známé značky OCÚN můžete nakoupit online opravdu výhodně! Pouze nyní za 360 Kč. EAN: 8591804636004
OCÚN OSPREY TWIST Karabina
Více informací »
Značka: OCÚN
360
Popis

Ocún OSPREY TWIST je za tepla kovaná karabina klasického oválného tvaru vhodná pro technické a bigwallové lezení. Je to velmi pohodlné s kladkami, jumary a podobně. Užitnou hodnotu této karabiny zvyšuje Ocunův typický provazový tvar horního profilu, díky kterému je Osprey dobře použitelný pro jištění.

Další zboží z kategorie Lezení
OCÚN LUCKY + BELT Pytlík na magnézium

Pytlík na magnézium Ocún LUCKY + BELT v různobarevném provedení s pestrými, svěžími vzory speciálně pro ty, kdo se chtějí odlišit.

500 Kč
BEAL DYNEEMA 10mm 180cm Šitá smyce

Šitá smyce od značky Beal z Dyneemy v šířce 10mm. Velice dobrý pomocník pro dlouhé cesty s dobrou odolností proti oděru. Smyce DYNEEMA je velmi lehoučká a výborně se s ní pracuje. Každá délka smyce má svou barvu, což zlehčuje orientaci při výběru. Pozor na případné tření, či jiné zvýšení teploty. Dyneemové smyčky se pálí již při 145°C, kdežto klasické nylonové (PA) až při 230°C. Při navlhnutí, nebo námraze je taktéž pevnost materiálu snižována. Tyto fakta jsou daná materiálem a jsou pro všechny, i konkurenční, výrobky shodné.

389 Kč
BEAL JOKER UNICORE 9

Víceúčelové ultralehké lano Beal JOKER UNICORE o tloušťce 9,1mm bylo prvním na světě, které splnilo všechny tři normy pro dynamická lana. Díky variantám impregnace je lano vhodné pro všechna venkovní použití, avšak díky své tloušťce je vhodné zejména pro velmi zkušené lezce. Joker 9,1mm je k dostání ve variantě impregnace Dry Cover. Všechny varianty Jokeru jsou vybaveny technologií UNICORE®, která díky spojení jádra a opletu zvyšuje bezpečnost i životnost lana.

4 890 Kč
OCÚN NEON 3 Sportovní úvazek

Ocún NEON 3 kombinuje pohodlí s lehkostí a větší přizpůsobivostí vašemu tělu. Má samosvorné přezky v pase a na nohavicích a je tak určen pro každého, kdo hledá lehký, ale dobře nastavitelný úvazek. Díky unikátnímu designu polstrování, které přesahuje nosné popruhy, se nikdy nebudete bolestivě zařezávat do kůže. Neon 3 má tři samosvorné přezky. D konstrukce nožních poutek neomezuje v pohybu. Jeho konstrukce zajišťuje rovnoměrné rozložení hmotnosti při pádu.

1 890 Kč
Máme v nabídce od značky OCÚN
OCÚN HAWK QD WIRE PA 16 Expreskový set

Lehký expreskový set Ocún HAWK QD WIRE PA 16 vhodný i do zimních podmínek. Ocení především lezci preferující výhody drátových karabin, které nezamrzají, jsou lehčí a mají větší průchodnost.

370 Kč
OCÚN O-SLING PA 16 80cm Smyčka

Klasická PA smyčka Ocún O-SLING PA 16, která by neměla chybět ve výbavě žádného lezce.

600 Kč
OCÚN LUCKY + BELT Pytlík na magnézium

Pytlík na magnézium Ocún LUCKY + BELT v různobarevném provedení s pestrými, svěžími vzory speciálně pro ty, kdo se chtějí odlišit.

500 Kč
OCÚN CREST LU Lezečky

Lezečky Ocún CREST LU je synonymem pro pohodlí. Charakterizuje je rovný profil, téměř nulová asymetrie a pohodlná, dobře padnoucí pata. Jsou primárně určené začínajícím lezcům. Přesto jsou nečekaně přesné na stupech umělých stěn i skal. Varianta se šněrováním umožňuje libovolné dotažení i povolení boty na noze – Crest LU tím pádem padnou i lezcům s velmi úzkým či naopak objemnějším nártem. Podešev a pogumování špičky s dlouhou životností snesou i drsné zacházení při boulderingu.

1 590 Kč