www.sportwings.cz

OCÚN FALCON SCREW 3-Pack MIX Jistící karabina, mix, velikost UNI

Unikátní produkt OCÚN FALCON SCREW 3-Pack MIX Jistící karabina, mix, velikost UNI od výrobce s dobrým jménem OCÚN můžete získat u nás právě opravdu výhodně! Cena od 790 Kč. EAN: 8591804636035
OCÚN FALCON SCREW 3-Pack MIX Jistící karabina
Více informací »
Značka: OCÚN
790
Popis

Falcon je karabina klasického rozměru vhodná k zajištění cesty. Je vhodná hlavně pro tradiční jištění, kupříkladu na pískovci. Zejména šroubovací varianta Falcon Screw je vhodná pro lezce, kteří upřednostňují vysokou pevnost a maximální spolehlivost před nízkou hmotností. Zde v setu 3 karabin.

Další zboží z kategorie Lezení
OCÚN LUCKY KID + BELT Pytlík na magnézium

Sáček na magnézium Ocún LUCKY KID + BELT pro vaše malé horolezce.

400 Kč
BEAL JOKER UNICORE 9

Víceúčelové ultralehké lano Beal JOKER UNICORE o tloušťce 9,1mm bylo prvním na světě, které splnilo všechny tři normy pro dynamická lana. Díky variantám impregnace je lano vhodné pro všechna venkovní použití, avšak díky své tloušťce je vhodné zejména pro velmi zkušené lezce. Joker 9,1mm je k dostání ve variantě impregnace Dry Cover. Všechny varianty Jokeru jsou vybaveny technologií UNICORE®, která díky spojení jádra a opletu zvyšuje bezpečnost i životnost lana.

4 890 Kč
OCÚN LUCKY KID + BELT Sáček na magnézium

Sáček na magnézium Ocún LUCKY KID + BELT pro vaše malé horolezce.

390 Kč
CAMP KINETIC REWIND 85-120cm Ferratový set

CAMP KINETIC REWIND je ferratový set s páracím tlumičem zajišťující vysokou bezpečnost lezce. Ferratový set je vybaven dlaňovými karabinami CAMP Hercules. Ferratový set Kinetic Rewind splňuje požadavky normy EN 958:2017, tedy použití pro hmotnosti 40-120kg. Pro maximální pohodlí jsou upraveny i elastické šité 22mm široké popruhy, které maximálně zkracují svou délku a při pohybu nepřekáží. Set je dodáván včetně transportního obalu.

2 290 Kč
Máme v nabídce od značky OCÚN
OCÚN RIVAL JR Juniorské lezečky

S modelem Ocún RIVAL JR vznikla zcela nová kategorie juniorských lezeček pro lezecky pokročilé děti. Měkká sportovní konstrukce umožňuje dětem lézt na závodní úrovni, aniž by si v agresivně střižených botách ničily klenbu chodidel. Vyšší ogumování špičky pomáhá na boulderech i v převisech. Jedná se o dokonalý kompromis mezi požadavky na výkonnostní lezečky a dostatečnou pohodlnost bot, ze kterých malý lezec brzy vyroste. Sliprová konstrukce s elastickou pruženkou a pojistným suchým zipem dokonale obepíná nohu obdobně jako u boulderingové lezečky Oxi S.

1 490 Kč
OCÚN HABU Jistící a slaňovací zařízení

Inovativní všestranné jistící a slaňovací zařízení Ocún HABU.

Doporučeno pro: 8,5 – 10,5 mm (jednoduchá lana), 7,1 – 9,2 mm (poloviční lana), 7,0 – 9,2 mm (dvojitá lana).

690 Kč
OCÚN NOYA W Ultralehké dámské lezecké šortky

Tříčtvrteční varianta lezeckých kalhot Ocún NOYA W se super pohodlnou gumou v pase je vhodná zejména pro letní lezení a lezení v tělocvičně. Šortky Noya kombinují ergonomický střih a elastický funkční materiál, který je rychleschnoucí, nemačkavý a má antipeelingovou úpravu. Pas je vyroben z extrémně pružného materiálu příjemného na dotek.

1 490 Kč
OCÚN LUCKY + BELT Pytlík na magnézium

Pytlík na magnézium Ocún LUCKY + BELT v různobarevném provedení s pestrými, svěžími vzory speciálně pro ty, kdo se chtějí odlišit.

500 Kč