www.sportwings.cz

OCÚN EAGLE HMS TRIPLE Jistící karabina, stříbrná, velikost UNI

Hodně žádaný produkt OCÚN EAGLE HMS TRIPLE Jistící karabina, stříbrná, velikost UNI od značky se skvělou pověstí OCÚN snadno můžete najít tady skutečně výhodně! Stojí teď u nás 420 Kč.
EAN: 8591804635984
OCÚN EAGLE HMS TRIPLE Karabina
Ověřit dostupnost
Značka: OCÚN
420

Ocún EAGLE HMS TRIPLE je lehká HMS karabina vhodná pro jištění polovičním lodním uzlem nebo v kombinaci s jisticí pomůckou. Tvar těla vznikl optimálním vyvážením hmotnosti, pevnosti a velikosti. Ergonomický tvar umožňuje snadné ovládání zámku jednou rukou a karabina díky němu skvěle padne do dlaně. Profil vrchní části umožňuje šetrnou práci s lanem.

Další zboží z kategorie Lezení

Neon Lady je navržen tak, aby respektoval specifika ženské anatomie. Je velmi lehký a přesto poskytuje dostatečný komfort i při delším lezení nebo tréninku. V pase a na nohavicích má samosvorné přezky, které se přizpůsobí vašim aktuálním potřebám. Díky unikátnímu designu polstrování, které přesahuje nosné popruhy, se nikdy nebudete bolestivě zařezávat do kůže. Neon Lady má tři samosvorné přezky. D konstrukce nožních poutek neomezuje v pohybu. Jeho konstrukce zajišťuje rovnoměrné rozložení hmotnosti při pádu a respektuje ženskou anatomii.

1 890 Kč
-28%

Krátký ekvivalent oblíbených lezeckých kalhot Ocún MÁNIA je také vyroben z pohodlného rychleschnoucího materiálu bavlněného vzhledu. Jsou vyrobeny z velmi strečového technického materiálu. Dalšími přednostmi materiálu je nemačkavost, vysoká pružnost a prodyšnost, tvarová stálost a úprava proti peelingu. Šortky Mánia mají kromě 4 velkých kapes také malou boční kapsu na kartáč, což ocení především boulderisté a sportovní lezci.

999 Kč

Sáček na magnézium Ocún LUCKY KID + BELT pro vaše malé horolezce.

390 Kč

I malí lezci a lezkyně chtějí podávat hrdinské výkony. Ocún HERO JR je navržena tak, aby jim v tom pomohla. Poskytuje dokonalé pohodlí a snadné obouvání a zouvání. Splňuje ortopedické požadavky kladené na dětskou obuv.

1 090 Kč

CAMP KINETIC REWIND PRO je ferratový set s páracím tlumičem zajišťující vysokou bezpečnost lezce. Ferratový set je kromě páracího tlumiče vybaven dlaňovými karabinami CAMP Horai. Karabiny Horai jsou speciálně vyvinuté pro tu nejjednodušší obsluhu a komfortní ovládání. Díky jejímu prodloužení oproti běžným ferratovým karabinám, zamezuje kontaktu prstů s jistícím lanem a zvyšuje manipulovatelnost. Kinetic Rewind Pro splňuje novou normu EN958:2017 (použití pro osoby 40-120kg). Set je dodáván včetně transportního obalu.

2 790 Kč

Velmi odolné mailony CAMP OVAL QUICK LINK oválného tvaru se šroubovacím zámkem. Mailony jsou v provedení pozink a jsou uzpůsobené pro kotvení a práci v průmyslu.

89 Kč
-15%

Pohodlné dámské bavlněné tričko Ocún CLASSIC T W s lezeckým motivem vhodné na lezení i denní nošení.

499 Kč

Sada spolehlivé karabiny s ultralehkým jistítkem oCÚN BELAY SET CONDOR SCREW / HURRY, která je vhodná i pro začínající lezce. Velká jisticí HMS karabina Condor reaguje na nový trend v oblasti bezpečnosti při jištění. Je vybavena vnitřní západkou, která brání protáčení karabiny v jisticím oku. Pomáhá tak lépe se soustředit na bezpečnost při jištění. Ergonomické tělo nové generace je vykované pro pohodlný a jistý úchop. Rope friendly tvarování profilu vrchní části karabiny je vyladěno pro spolehlivou práci s lanem tak, aby nedocházelo k jeho nadměrnému opotřebení. Varianta Condor HMS Screw je vybavena klasickým šroubovacím zámkem typu keylock. Hurry je náš ultralehký kyblík, který umožňuje jištění na jednoducho i dvojito a disponuje dvěma režimy tření. Jako slaňovací a jistící pomůcka představuje Hurry jeden ze základních prvků lezecké výbavy.

790 Kč
Máme v nabídce od značky OCÚN
-13%

Pohodlné bavlněné tričko Ocún RAGLAN T s lezeckým motivem ideální na lezení nebo denní nošení.

599 Kč
-28%

Krátký ekvivalent oblíbených lezeckých kalhot Ocún MÁNIA je také vyroben z pohodlného rychleschnoucího materiálu bavlněného vzhledu. Jsou vyrobeny z velmi strečového technického materiálu. Dalšími přednostmi materiálu je nemačkavost, vysoká pružnost a prodyšnost, tvarová stálost a úprava proti peelingu. Šortky Mánia mají kromě 4 velkých kapes také malou boční kapsu na kartáč, což ocení především boulderisté a sportovní lezci.

999 Kč

Klasická PA smyčka Ocún O-SLING PA 16, která by neměla chybět ve výbavě žádného lezce.

400 Kč

Eagle je lehká HMS karabina vhodná pro jištění polovičním lodním uzlem nebo v kombinaci s jisticí pomůckou. Tvar těla vznikl optimálním vyvážením hmotnosti, pevnosti a velikosti. Ergonomický tvar umožňuje snadné ovládání zámku jednou rukou a karabina díky němu skvěle padne do dlaně. Profil vrchní části umožňuje šetrnou práci s lanem. Hurry je ultralehký kyblík, který umožňuje jištění na jednoducho i dvojito a disponuje dvěma režimy tření. Jako slaňovací a jistící pomůcka představuje Hurry jeden ze základních prvků lezecké výbavy. To je sada Ocún BELAY SET EAGLE SCREW / HURRY.

690 Kč

Ocún NEON 3 kombinuje pohodlí s lehkostí a větší přizpůsobivostí vašemu tělu. Má samosvorné přezky v pase a na nohavicích a je tak určen pro každého, kdo hledá lehký, ale dobře nastavitelný úvazek. Díky unikátnímu designu polstrování, které přesahuje nosné popruhy, se nikdy nebudete bolestivě zařezávat do kůže. Neon 3 má tři samosvorné přezky. D konstrukce nožních poutek neomezuje v pohybu. Jeho konstrukce zajišťuje rovnoměrné rozložení hmotnosti při pádu.

1 890 Kč
-15%

Pohodlné bavlněné tričko Ocún CLASSIC T s lezeckým motivem vhodné na lezení i denní nošení.

499 Kč

Ocún KESTREL je velmi lehká malá karabina vhodná pro zajišťování cest. Díky optimalizovanému profilu ani při svojí muší váze neztrácí na pevnosti. Drátový zámek je odolný vůči zamrzání a také zamezuje samovolnému pootevření. Hodí se také do ultralehkých expreskových setů. Balení obsahuje 6 karabin různých barev.

1 200 Kč

Ocún HURRY je ultralehký jistící/slaňovací prostředek, který umožňuje jištění s jednoduchým i dvojitým lanem. Nabízí dva režimy tření. Spěch je jedním ze základních nástrojů, které musí mít každý horolezec.

Doporučeno pro: 7,8 – 9,5 mm (dvojité lano), 8,9 – 10,5 mm

420 Kč