www.sportwings.cz

OCÚN BELAY SET CONDOR SCREW / HURRY Sada karabiny s jistítkem, červená, velikost UNI

Kvalitní a oblíbený výrobek OCÚN BELAY SET CONDOR SCREW / HURRY Sada karabiny s jistítkem, červená, velikost UNI od našeho výrobce OCÚN k dostání u nás právě výhodně. Aktuálně za 790 Kč.
EAN: 8591804636400
OCÚN BELAY SET CONDOR SCREW / HURRY Sada karabiny s jistítkem
Ověřit dostupnost
Značka: OCÚN
790

Sada spolehlivé karabiny s ultralehkým jistítkem oCÚN BELAY SET CONDOR SCREW / HURRY, která je vhodná i pro začínající lezce. Velká jisticí HMS karabina Condor reaguje na nový trend v oblasti bezpečnosti při jištění. Je vybavena vnitřní západkou, která brání protáčení karabiny v jisticím oku. Pomáhá tak lépe se soustředit na bezpečnost při jištění. Ergonomické tělo nové generace je vykované pro pohodlný a jistý úchop. Rope friendly tvarování profilu vrchní části karabiny je vyladěno pro spolehlivou práci s lanem tak, aby nedocházelo k jeho nadměrnému opotřebení. Varianta Condor HMS Screw je vybavena klasickým šroubovacím zámkem typu keylock. Hurry je náš ultralehký kyblík, který umožňuje jištění na jednoducho i dvojito a disponuje dvěma režimy tření. Jako slaňovací a jistící pomůcka představuje Hurry jeden ze základních prvků lezecké výbavy.

Další zboží z kategorie Lezení

Ocún HURRY je ultralehký jistící/slaňovací prostředek, který umožňuje jištění s jednoduchým i dvojitým lanem. Nabízí dva režimy tření. Spěch je jedním ze základních nástrojů, které musí mít každý horolezec.

Doporučeno pro: 7,8 – 9,5 mm (dvojité lano), 8,9 – 10,5 mm

420 Kč

Pytlíky na magnézium LUCKY + BELT od značky Ocún v různobarevném provedení s pestrými, svěžími vzory speciálně pro ty, kdo se chtějí odlišit.

500 Kč

Ocún WEBEE CHEST LITE + TIE-IN SLING je ideální řešení pro spojení sedacího a hrudního úvazku. Hrudní úvazek lze bezpečně používat pouze v kombinaci se sedacími úvazkem.

1 290 Kč

Šitá plochá smyce od značky Beal v šíři 18mm. Klasická smyce, kterou zná a používá každý lezec. Poslouží dobře jako odsedka, prodloužení jištění atd. Jedná se o velice slabou „ostrou“ tužší smyci. Různé barvy u různých délek zjednodušují orientaci v materiálu.

149 Kč

Univerzální karabina HAWK WIRE od značky Ocún klasického tvaru i rozměrů vhodná zejména k postupovému jištění.

1 100 Kč

Přilba CAMP TITAN, na rozdíl od jiných přileb představuje pevnost, odolnost, pohodlí a nápaditý estetický tvar. Helma je vyrobena pomocí ABS plastů vstřikovaných do formy, která má speciální tvar pro optimalizaci pevnosti a trvanlivosti. Přilba CAMP Titan je bez napevno instalovaných součástí, je tedy snadno rozebíratelná pro případné čištění a údržbu. To ocení nejen půjčovny a outdoorová centra, ale i nadšený ferratista. Vnitřní síťka umožňuje dokonalé odvětrávání a zároveň maximální komfort. Pomocí 4 pevných klipů můžete i jednoduše připevnit čelovku.

Velikost S (48 – 56 cm), L (54 – 62 cm)

1 190 Kč

Balkna Ocún FINGER BOARD umožňuje řadu různých úchopů pro různé fáze tréninku i různě pokročilé lezce. Jsou na ní lišty několika velikostí, dva více ukloněné chyty a dvě madla. Je vhodná pro domácí trénink i do rozcvičoven na lezecké stěny a boulderovky.

2 590 Kč

Spolehlivá lezečka Ocún STRIKER LU pro každého, kdo je v lezení nováčkem, a pro všechny příležitostné lezce.

1 790 Kč
Máme v nabídce od značky OCÚN

Pytlíky na magnézium LUCKY + BELT od značky Ocún v různobarevném provedení s pestrými, svěžími vzory speciálně pro ty, kdo se chtějí odlišit.

500 Kč

Velká jisticí HMS karabina Ocún CONDOR HMS SCREW reaguje na nový trend v oblasti bezpečnosti při jištění. Je vybavena vnitřní západkou, která brání protáčení karabiny v jisticím oku. Pomáhá tak lépe se soustředit na bezpečnost při jištění. Ergonomické tělo nové generace je vykované pro pohodlný a jistý úchop. Varianta Condor HMS Screw je vybavena klasickým šroubovacím zámkem typu keylock.

410 Kč

Inovativní všestranné jistící a slaňovací zařízení Ocún HABU.

Doporučeno pro: 8,5 – 10,5 mm (jednoduchá lana), 7,1 – 9,2 mm (poloviční lana), 7,0 – 9,2 mm (dvojitá lana).

690 Kč

Lezečky Ocún CREST LU je synonymem pro pohodlí. Charakterizuje je rovný profil, téměř nulová asymetrie a pohodlná, dobře padnoucí pata. Jsou primárně určené začínajícím lezcům. Přesto jsou nečekaně přesné na stupech umělých stěn i skal. Varianta se šněrováním umožňuje libovolné dotažení i povolení boty na noze – Crest LU tím pádem padnou i lezcům s velmi úzkým či naopak objemnějším nártem. Podešev a pogumování špičky s dlouhou životností snesou i drsné zacházení při boulderingu.

1 590 Kč

Ferratový set Ocún VIA FERRATA TWIST PAIL SET. Set obsahuje lehký třípřezkový úvazek Ocún TWIST klasické konstrukce pro všestranné použití. Tlumič pádu Ocún CAPTUR pro použití na zajištěných cestách Via ferrata. Horolezeckou helmu PAIL.

3 990 Kč

Revoluce mezi tradičními expreskovými sety. Sada kombinující velmi lehkou karabinu KESTREL a inovativní SINGLE TECH (ST) Dyneema SLING.

560 Kč

Klasická PA smyčka Ocún O-SLING PA 16, která by neměla chybět ve výbavě žádného lezce.

500 Kč

Spárové rukavice Ocún CRACK jsou mezi lezci velmi populární. Tenká guma zajišťuje dokonalou ochranu rukou a zároveň poskytuje maximální tření a citlivost během lezení. Suchý zip je díky důmyslné konstrukci rukavic překryt gumou, takže při lezení nepřekáží. Všimli jste si, v jakých rukavicích lezou v Yosemitech Adam Ondra nebo Tommy Caldwell? Správně, jsou to ty od značky Ocún.

650 Kč