www.sportwings.cz

Oakley SUTRO LITE Sluneční brýle, černá, velikost UNI

Žádaný produkt Oakley SUTRO LITE Sluneční brýle, černá, velikost UNI originál od výrobce Oakley jde nakoupit nyní napořád výhodně! Právě nyní za bezkonkurenční cenu 3 999 Kč. EAN: 888392563620
Oakley SUTRO LITE Sluneční brýle
Více informací »
Značka: Oakley
3 999 4 694 Kč Sleva -14%
Popis

Sportovní brýle Oakley SUTRO LITE v populárním stylu bez rámečků pro co největší možné zorné pole. Odvážný, všestranný vzhled chrání před živly a zlepšuje vidění pomocí technologie Prizm™. Brýle jsou testované za extrémně vysokých rychlostí a hmotností, aby zajistily nekompromisní ochranu v celé řadě náročných podmínek.

Další zboží z kategorie Sportovní brýle
Laceto LUCAS Sportovní sluneční brýle

Sportovní sluneční brýle Laceto LUCAS vhodné pro celodenní nošení i při ostrém slunci. Brýle mají černý pogumovaný povrch se žlutými detaily a zelenými REVO skly, které propustí jen 8-18% slunečního záření. Aby vám brýle perfektně seděly i při sportu, mají protiskluzové koncovky a nosník.

699 Kč
Uvex SPORTSTYLE 230 Sluneční brýle

Uvex SPORTSTYLE 230 jsou univerzální sluneční brýle s celorámečkovou pevnou konstrukcí. Díky měkkému nosníku a měkkým koncovkám straniček je nošení těchto brýlí velice pohodlné. 100 % UVA, UVB a UVC ochrana je samozřejmostí.

649 Kč

Uvex SPORTSTYLE 226 jsou univerzální sluneční brýle s polorámečkovou konstrukcí, vhodné zejména do slunečného počasí (filtr kategorie 3). Díky měkkému nosníku a měkkým koncovkám straniček je nošení těchto brýlí velice pohodlné. 100 % UVA, UVB a UVC ochrana je samozřejmostí.

699 Kč
Neon ARIZONA AIR Sluneční brýle

Sportovní sluneční brýle Neon ARIZONA AIR se zrcadlovým sklem, které má v horní části ventilaci.

2 290 Kč
Máme v nabídce od značky Oakley

Lyžařské brýle Oakley O FRAME 2.0 PRO XM s efektivní geometrií rámu, která rozšiřuje periferní výhled ve všech směrech a poskytuje bezproblémovou kompatibilitu s většinou přileb. Brýle se pohodlně přizpůsobí vaši tváři i při extrémních chladu.

2 549 Kč

Model Oakley LEFFINGWELL vyniká celoobvodovými obroučkami a designovým hranatým tvarem skel oslavujícím manuální zručnost. Jejich povrchová úprava připomíná životní styl milovníků surfování. Obroučky z přírodního materiálu BiO-Matter mají antické ozdobné prvky a zdobené postranice. Decentní logo Oakley na spáncích uspokojí milovníky jemného a elegantního vzhledu. Model Leffingwell je opatřen technologií Prizm™ Lens, která zlepšuje kvalitu barev a kontrastu pro ostřejší vidění.

3 288 Kč
Oakley HOLBROOK XL Sluneční brýle

Brýle Oakley HOLBROOK XL v ikonickém vzhledu, který byl zvětšen tak, aby seděl i na větší tváře. I přes jeho zvětšené rozměry zůstává pohodlným díky lehkému rámečku z materiálu O Matter™. Materiál čoček Plutonite ™ nabízí špičkovou ochranu proti UV záření ze všech UVA, UVB a některých modrých světel.

5 659 Kč
Oakley HOLBROOK METAL Sluneční brýle

Žádný jiný model neztělesňuje misi značky Oakley spojovat umění s technologií lépe než legendární Oakley HOLBROOK METAL. Pojmenovaný po maličkém městečku vedle kultovní Route 66 v Arizone, Oakley Holbrook reprezentuje ducha objevování a dobrodružství.

5 235 Kč