www.sportwings.cz

Oakley O-FRAME 2.0 PRO L Lyžařské brýle, bílá, velikost UNI

Velmi oblíbený produkt Oakley O-FRAME 2.0 PRO L Lyžařské brýle, bílá, velikost UNI od skvělého a známého výrobce Oakley můžete sehnat momentálně za výhodné peníze. Ve skvělé akci za 1 341 Kč. EAN: 888392559678
Oakley O-FRAME 2.0 PRO L Lyžařské brýle
Více informací »
Značka: Oakley
1 341
Popis

Model prošel úpravou v podobě čočky vyrobené vstřikováním polykarbonátu za vysoké teploty do formy. Nabízí přesnější optické vlastnosti a větší mechanickou odolnost. Ikonický design Oakley s vylepšeným komfortem a optickým výkonem. Široká čočka nabízí dokonalý výhled do stran. Bezpochyby klasický Oakley styl brýlí je pohodlný, výkonný a připravený na jízdu i bez větší finanční náročnosti. To je model Oakley O-FRAME 2.0 PRO L.

Další zboží z kategorie Sjezdové lyžování

Lže Elan ELEMENT PETROLEUM LS + EL 10 pomohou podpořit vaše sebevědomí a vnést harmonii do každé jízdy. Díky stabilitě a snadnější kontrole nad lyžemi budete moci vykrajovat oblouky po celý den. Lyže Element, vybavené profilem parabolický rocker, byly vylepšeny také technologiemi Groove a Power Shell, které dodají začínajícím lyžařům potřebnou jistotu k tomu, aby mohli jezdit rychleji a pouštět se i na náročnější svahy.

4 999 Kč

Sjezdové lyže Elan WINGMAN 82 TI PS + ELX 11.0 GW jsou ideální pro nenáročný carving na všech typech terénu. Mají sílu posouvat vaše limity, aniž by vás vyčerpaly.

14 499 Kč
Kästle KX66 PREMIUM (JRS BASE) + K4.5 JRS GW Dětské sjezdové lyže

Zábava a špičková kvalita v jednom. Dětské lyže prémiové kvality. Lyžím Kästle KX66 PREMIUM (JRS BASE) + K4.5 JRS GW nechybí dřevěné jádro ani technologie Hollowtech 2.0. A k tomu mají odolnější skluznici. V kategorii dětských lyží vynikají jako ty maximálně „nadupané“. Díky uším maskota Kästle jménem Holly budou první obloučky nefalšovanou zábavou, která děti více motivuj do dalších jízd. Uši dětem pomohou intuitivně držet lyže paralelně a zároveň jim pomohou zvládnout i úplné zastavení.

4 490 Kč
Leki RACING Talířek

Náhradní talířek RACING na alpské lyžování pro všechny hroty se závitem značky LEKI. Výměna probíhá bez použití nástroje.

140 Kč
Máme v nabídce od značky Oakley
Oakley JAWBREAKER Sluneční brýle

Dokonalý nadčasový sportovní design modelu Oakley JAWBREAKER je tím nejvyšším, kterým Oakley exceluje už přes 40let. Odpovídá náročným požadavkům atletů té nejvyšší úrovně. Inovace společnosti Oakley dosáhly vrcholu tím, že nabízí vše od speciálně vedené ventilace pro účinnější chlazení obličeje až po gumové komponenty z materiálu Unobtainium® pro pohodlné a bezpečné uchycení na hlavě. Navíc bezproblémová výměna zorníků pomocí technologie Switchlock™ umožňuje díky široké paletě dostupných zorníků vidět za jakýchkoliv podmínek v rámci několika málo sekund. Nastavitelnost délky stranic až o 1,5cm umožní perfektně padnout do každé helmy.

5 799 Kč

Rodina Sutro expanduje s polo-rámečkovou verzí populárního stylu s větším zorným polem modelem Oakley SUTRO LITE. Štítový vzhled inspirovaný každodenním životem městských cyklistů, vytváří odvážný, všestranný vzhled a přitom chrání před povětrnostními živly a vylepšuje vidění pomocí technologie Prizm ™.

4 208 Kč

Dětské lyžařské brýle Oakley O FRAME 2.0 PRO XM s efektivní geometrií rámu, která rozšiřuje periferní výhled ve všech směrech a poskytuje bezproblémovou kompatibilitu s většinou přileb. Brýle se pohodlně přizpůsobí vaši tváři i při extrémních chladu.

2 549 Kč

Cyklistické ponožky Oakley ALL MOUNTAIN MTB jsou vyrobené z Hydrolix tkaniny, která odvádí vlhkost od těla a je rychleschnoucí. Vysoká prodyšnost je zaručená i díky prodyšné vložce na nártu.

349 Kč