www.sportwings.cz

Oakley MOD1 Lyžařská helma, bílá, velikost (51 – 55)

Velmi žádaný výrobek Oakley MOD1 Lyžařská helma, bílá, velikost (51 - 55) od značky s dlouholetou tradicí Oakley jednoduše můžete získat u nás opravdu levně! Nyní pořídíte za super cenu 2 299 Kč. EAN: 190645832347
Oakley MOD1 Lyžařská helma
Více informací »
Značka: Oakley
2 299 2 599 Kč Sleva -11%
Popis

Lyžařská helma Oakley MOD1 je novinkou pro sezónu 2019/2020. Řada MOD se rozšiřuje o design inspirovaný freestylem. Díky novému vzhledu helmy Oakley, inspirované klasickou skate helmou, má MOD1 ikonický a nadčasový tvar naplněný designovou DNA Oakley, která mu dodala výraznou identitu. Speciální výstelka temene hlavy udrží helmu tak, aby nesjížděla z hlavy a poskytla maximální ochranu a pohodlí.

Velikost S (51-55 cm), M (55-59 cm), L (59-63 cm)

Další zboží z kategorie Zimní sporty
FRENDO PELLE XXL Dětská lopata na sáňkování

Velkoformátová lopata Frendo PELLE XXL na sáňkování pro větší děti. Snadná k rychlému přenášení a převozu v kufru. Vejde se kamkoli. Jen vyrazit za sněhovými radovánkami. Model, který se používá jako klasické lopatové saně: sedněte si na ně, zvedněte nohy, držte rukojeť, řiďte a brzděte nohama.

319 Kč

Dámská zimní čepice Superdry URBAN LOGO BEANIE má ohnutý spodní lem, takže drží perfektně na hlavě a její jednoduchý design se ti bude hodit téměř ke všem outfitů. Tak už na nic nečekej a ukaž svůj styl s touto dámskou čepicí značky Superdry.

219 Kč
Quick JR CSG-030 Dětské lyžařské brýle

Dětské brýle Quick JR CSG-030 s prokreslujícím zorníkem dají vašim dětem ideální výhled i za špatného počasí a ochrání jejich oči před škodlivým UV zářením. Díky Antifog vrstvě se brýle nebudou mlžit.

499 Kč
Sulov HURIKAN Dětský bob

Klasický model bobů na sníh Sulov HURIKAN, vybaven pákami pro brzdění a řízení.

369 Kč
Máme v nabídce od značky Oakley

Rodina Sutro expanduje s polo-rámečkovou verzí populárního stylu s větším zorným polem modelem Oakley SUTRO LITE. Štítový vzhled inspirovaný každodenním životem městských cyklistů, vytváří odvážný, všestranný vzhled a přitom chrání před povětrnostními živly a vylepšuje vidění pomocí technologie Prizm ™.

4 208 Kč

Jak na horách vypadáte a jak se cítíte, je skoro stejně důležité jako výkonnost produktu samotného, a proto byl „nadčasový, čistý a klasický“ design hnacím faktorem našeho nového modelu lyžařských brýlí Oakley FLIGHT TRACKER. Nový FT XL, inspirovaný první opravdovou závodní lyžařskou brýlí Oakley Canopy, má nadměrný torický design s velkým, ale přesto decentím rámečkem, který se jistě stane další stálicí v řadě Oakley brýlí. Záměrem bylo poskytnout nadčasový design s moderním vkusem, jednoduchými, ale ověřenými funkcemi a optimalizovaným zorným polem ve všech směrech. S velkými, středními a malými rozměry se Flight Tracker pasuje na širokou škálu obličejů a je zkonstruován tak, aby dokonale padl na většinu přileb.

3 999 Kč
Oakley HOLBROOK XL Sluneční brýle

Brýle Oakley HOLBROOK XL v ikonickém vzhledu, který byl zvětšen tak, aby seděl i na větší tváře. I přes jeho zvětšené rozměry zůstává pohodlným díky lehkému rámečku z materiálu O Matter™. Materiál čoček Plutonite ™ nabízí špičkovou ochranu proti UV záření ze všech UVA, UVB a některých modrých světel.

5 659 Kč
Oakley SUTRO S Sluneční brýle

Zmenšená verze populární Sutro sluneční brýle, Oakley SUTRO S předefinuje vzhled tradiční sportovní brýle. Štítový vzhled inspirovaný každodenním životem městských cyklistů, vytváří odvážný, všestranný vzhled a přitom chrání před povětrnostními živly a vylepšuje vidění pomocí technologie Prizm ™.

4 527 Kč