www.sportwings.cz

Nutrend ISODRINX TAB12 POMERANČ Sportovní nápoj, , velikost

Tento oblíbený produkt Nutrend ISODRINX TAB12 POMERANČ Sportovní nápoj, , velikost od této skvělé značky Nutrend je k sehnání na našich stránkách v bezva akci! Nyní nakoupíte za 150 Kč.
EAN: 8594073176820
Nutrend ISODRINX TAB12 POMERANČ Sportovní nápoj
Ověřit dostupnost
Značka: Nutrend
150

Připravili jsme pro vás novou praktickou formu nápoje Nutrend ISODRINX – rozpustné tablety. Tablety obsahují speciální sacharid isomaltulózu, který se postupně vstřebává. Obohaceno o vitaminy (C, B3, E, B5, B6, B2, B1, kyselina listová, biotin, B12). Nápoj je určen pro hydrataci organismu a dodávání energie v průběhu sportovního výkonu střední až vysoké intenzity.

Další zboží z kategorie Sportovní výživa

Hydrolyzovaný kolagen Gymbeam RUNCOLLG 500 G POMERANČ je účinný doplněk pro péči o pohybový aparát. Hlavní funkční složkou jsou hydrolyzované kolagenové peptidy. Jedná se o již rozštěpenou, a tím pádem i dobře vstřebatelnou formu kolagenu, která se rychle dostane tam, kam má. Kolagen je strukturální protein, který se nachází v tělesných pojivových tkáních. Různé typy kolagenu tak najdeme například ve šlachách, chrupavkách, ale i kůži či kostech. I proto je důležité zajistit tělu jeho optimální hladinu.

399 Kč

Isotonický iontový nápoj s citrónovou příchutí Isostar HYDRATE & PERFORM je nápoj v prášku s přísunem sacharidů a elektrolytů, přispívá k udržení výkonnosti při delším vytrvalostním sportu a zvyšuje vstřebání vody. Tento výrobek splňuje potřeby organismu při okamžitém svalovém úsilí, zejména během soutěží nebo za zvláštních podmínek prostředí, za současného dodržení zásad vyvážené a pestré stravy a zdravého životního stylu.

615 Kč

Gymbeam FUEBRAIN je synonymem pro příliv energie a zostření mozkových i psychických funkcí v podobě funkčního nootropického komplexu. Je v praktických kapslích a můžete ho užívat kdykoliv během dne s cílem podpory produktivity, sportovního i duševního výkonu, zvýšení úrovně energie a soustředění. Rostlinné výtažky v podobě vysoce kvalitního extraktu z bakopy drobnolisté (Bacopa monnieri), červeného korejského ženšenu (Panax ginseng), jinanu dvoulaločného (Ginkgo Biloba) a rozchodnice růžové (Rhodiola rosea) patří mezi adaptogeny. To jsou látky známé pro pomoc se stresem a zlepšení odolnosti organismu.

519 Kč

Cyklistická láhev Arcore ERGO 700 byla ergonomicky navržena tak, aby ve všech svých částech maximálně vyhověla nejen cyklistům, ale ostatním uživatelům při nejrůznějších sportech.

99 Kč

Dětská láhev na pití OXY OCEAN LIFE 450 ML pro předškolní děti je speciálně vyvinuta do dětských rukou. Pití z ní je zábavné díky brčku, které je uvnitř.

349 Kč

Kreatin monohydrate v mimořádně čisté formě v produktu Nutrend CREATINE MONOHYDRATE CREAPURE 500 G, kterou garantuje značka Creapure®. Kreatin je dusíkatá sloučenina, která se v těle nachází převážně v kosterní svalovině a při náročné fyzické aktivitě dochází k jejímu úbytku. V případě použití Nutrend CREATINE MONOHYDRATE CREAPURE® 500 G před fyzickou aktivitou zvýšíte příjmem kreatinu sílu a svalovou práci při krátkodobém výkonu o vysoké intenzitě.

790 Kč

Osvěžující hotový nápoj Nutrend CARNITINE ACTIVITY DRINK CAFFEINE 750 ML ANANAS bez cukru s obsahem L-karnitinu (1000 mg) a s přídavkem energizujících látek, jako jsou kofein a taurin. Tento nápoj je ideálním pomocníkem pro podporu vašeho fyzického výkonu. Efektivně pomáhá s důležitou hydratací organismu během zátěže. Díky lehké a osvěžující chuti si ho oblíbíte a během zátěže nebudete zapomínat doplňovat tekutiny.

59 Kč

Dětská láhev na pití OXY ANIMAL 450 ML pro předškolní děti je speciálně vyvinuta do dětských rukou. Pití z ní je zábavné díky brčku, které je uvnitř.

349 Kč
Máme v nabídce od značky Nutrend

Osvěžující hotový nápoj Nutrend CARNITINE ACTIVITY DRINK 750 ML CAFFEINE MOJITO bez cukru s obsahem L-karnitinu (1000 mg) a s přídavkem energizujících látek, jako jsou kofein a taurin. Tento nápoj je ideálním pomocníkem pro podporu vašeho fyzického výkonu. Efektivně pomáhá s důležitou hydratací organismu během zátěže. Díky lehké a osvěžující chuti si ho oblíbíte a během zátěže nebudete zapomínat doplňovat tekutiny.

59 Kč

Dvouvrstvá náplň s křupavými crispy zalitá v pravé mléčné čokoládě představuje lahodnou proteinovou tyčinku Nutrend, na které si pochutnáte bez výčitek. Obsahuje 30 % bílkovin, je zcela bez přidaného cukru a bez lepku.

49 Kč

Proteinová tyčinka Nutrend EXCELENT PROTEIN BAR, 2X 85G + 1X40 G ČERNÝ RYBÍZ + BRUSINKY obsahuje aminokyseliny s rozvětveným řetězcem (BCAA), L-glutamin a je obohacena o vitamíny. V jedné tyčince je více než 21 gramů bílkovin, nová receptura je zcela bez trans tuků a bez lepku!

98 Kč

Sacharidovo-proteinový koncentrát Nutrend MASS GAIN 1050 G se skvělým obsahem bílkovin přesahujícím 20 % z energetického obsahu pro nastartování regenerace a současně pro podporu růstu svalové hmoty. Bílkovinnou složku zde tvoří 100% WPC (syrovátkový proteinový koncentrát) a plnohodnotný sacharidový komplex je tvořen z několika druhů sacharidů, mezi kterými lze nalézt disacharid isomaltulózu (PalatinoseTM) s nízkým glykemickým indexem, glukózu, maltodextrin a fruktózu. MASS GAIN lze uplatnit po náročné fyzické aktivitě na doplnění glykogenových zásob, ale současně jako poslední lehkou stravu před náročnou fyzickou aktivitou. Efektivita tohoto produktu je zajištěna také díky obohacení o AAKG, taurin, BCAA, L-glutamin a směs vitaminů.

440 Kč

Rychlá energie ve formě gelu. Zcela inovovaný Nutrend CARBOSNACK 50 G nabízí mnohem více energie než původní receptura. Gelové produkty mají uplatnění při náročné sportovní aktivitě s vysokou tepovou frekvencí, kdy tělo není schopno přijímat pevnou stravu.

36 Kč

Rychlá energie a stimulace organismu v jednom. Nutrend CARBOSNACK 50 G CITRON v kofeinové variantě disponuje 60 mg kofeinu v jednom balení. Dávka energie pro náročné sportovní aktivity s vysokou tepovou frekvencí, při kterých naše tělo není schopno přijímat pevnou stravu.

36 Kč

Nutrend UNISPORT je mírně mineralizovaný hypotonický sportovní nápoj, UNISPORT je nejprodávanější sportovní nápoj, u kterého si můžete vybrat z mnoha příchutí. Je obohacen o funkční látky, jako jsou L-karnitin, glycin a taurin. UNISPORT je vhodný pro sportovce a fyzicky zatěžované osoby, pro efektivnější hydrataci a doplnění potřebných minerálů. UNISPORT je nabízen také ve variantě energy jako UNISPORT ENERGY. Tato varianta je obohacena o vyšší dávku taurinu a o kofein, inositol a vybrané vitaminy sk. B. Na rozdíl od isotonických nápojů, které jsou určeny specificky pro situace s mimořádnou fyzickou a tepelnou zátěží a mohou tvořit jen velmi malou část tekutin přijatých v průběhu dne, je UNISPORT nápoj hypotonický, (tzn. hypoosmolální – 185 mmol/l při poměru 1:50) a tím umožňuje prakticky neomezenou konzumaci nápoje, a to jak před, tak v průběhu fyzické zátěže, ale i v období zotavení.

450 Kč

Nápoj Nutrend ISODRINX TABS ve formě rozpustných tablet, které poskytují jednoduché dávkování. Tablety obsahují Palatinose™, což je speciální disacharid isomaltulóza a 10 vitaminů.

150 Kč