www.sportwings.cz

Nutrend ISODRINX MALINA 420G Sportovní nápoj, , velikost UNI

Zlevněný výrobek Nutrend ISODRINX MALINA 420G Sportovní nápoj, , velikost UNI od dodavatele s dobrým jménem Nutrend jednoduše můžete sehnat právě teď v naší nabídce napořád výhodně! Teď v akci 249 Kč. EAN: 8594014865936
Nutrend ISODRINX MALINA 420G Sportovní nápoj
Více informací »
Značka: Nutrend
249
Popis

Profesionální sportovní nápoj Nutrend ISODRINX MALINA 420G v sypké formě, obohacený o kofein. Je určen pro pitný režim a stimulaci v průběhu náročného sportovního výkonu.

Další zboží z kategorie Sportovní výživa
Gatorade BIDON 32OZ Sportovní láhev

Sportovní láhev Gatorade BIDON 32OZ je vybavena jedinečným uzávěrem, který lze jednoduše zmáčknout, nemusíte nic šroubovat ani vysouvat náustek.

229 Kč
adidas PERFORMANCE BOTTLE Láhev na pití

Láhev na pití adidas PERFORMANCE BOTTLE, neobsahuje BPA. Láhev je ergonomicky tvarovaná pro snadné uchopení při různých sportech. Láhev se snadno doplňuje, má indikaci množství, takže vždy přesně víte, kolik nápoje zbývá či jak nápoj namíchat.

149 Kč
Maloja EVERGREEN Cyklistická láhev

Cyklistická láhev Maloja EVERGREEN o objemu 500ml.

190 Kč
Crossroad NEWKIDS Tritanová láhev

Tritanová láhev Crossroad NEWKIDS s atraktivním dětským designem. Lehký systém otevírání pomocí zmáčknutí tlačítka je navíc zajištěno proti samovolnému otevření. Díky použitému materiálu láhev vydrží vyšší teploty, nezasmrádne po plastu a nabídne vyšší odolnost. Ideální pro děti na výlet, do školy nebo do přírody.

199 Kč
Máme v nabídce od značky Nutrend
Nutrend ŠEJKR 600ML Šejkr

Šejkr od Nutrend je vynikající pomůckou pro všechny sportovce. Jednoduše, a hlavně bez hrudek v něm rozmícháte proteinový nápoj či oblíbený výživový doplněk v prášku, který si bezproblémově přenesete kamkoliv s sebou.

89 Kč
Nutrend DELICIOUS VEGAN PROTEIN PISTÁCIE + MARCIPÁN 5x30g Protein

Proteinový superfood vegan koktejl lahodné chuti a krémové konzistence s nutričně vyváženým složením Nutrend DELICIOUS VEGAN PROTEIN PISTÁCIE + MARCIPÁN.
Vybrané 4 druhy rostlinných bílkovin představují komplexní zdroj plnohodnotných proteinů, doplněný o důležité nutrienty. Je vhodný pro všechny, kdo preferují zdravý životní styl. Díky surovinám prvotřídní kvality a unikátní receptuře je bez nadsázky chytrou potravinou budoucnosti.

210 Kč
Nutrend ENDUROSNACK 75G JABLKO TUBA Energetický gel tuba

Při náročných dlouhých trénincích a závodech je nezbytné pravidelně přijímat vhodnou formu energie. Nutrend ENDUROSNACK představuje ideální zdroj s postupným uvolňováním energie. Hlavní energetický podíl tvoří speciální sacharid isomaltulóza (PalatinoseTM), který se pozvolna vstřebává a dodává vysoké množství kvalitní energie. Tento gel je dále obohacen o L-karnosin zlepšující vytrvalostní výkon a sílu, o BCAA v poměru 2:1:1, taurin, glycin a L-alanin. Pro dosažení maximální funkčnosti doporučujeme používat pravidelně v průběhu fyzické zátěže. Velkou výhodou tohoto gelu je právě pozvolné uvolňování energie, které vám pomůže efektivně předcházet energetické krizi a tím maximálně podpořit váš výkon. Hlavní energetický podíl tvoří speciální druh sacharidu isomaltulóza (Palatinose™), která vyniká postupnou vstřebatelností a vysokým energetickým potenciálem a přitom příliš nezvyšuje hladinu krevního cukru.

50 Kč
Nutrend UNISPORT 1L CHERRY Sportovní nápoj

Nutrend UNISPORT je mírně mineralizovaný hypotonický sportovní nápoj, UNISPORT je nejprodávanější sportovní nápoj, u kterého si můžete vybrat z mnoha příchutí. Je obohacen o funkční látky, jako jsou L-karnitin, glycin a taurin. UNISPORT je vhodný pro sportovce a fyzicky zatěžované osoby, pro efektivnější hydrataci a doplnění potřebných minerálů. UNISPORT je nabízen také ve variantě energy jako UNISPORT ENERGY. Tato varianta je obohacena o vyšší dávku taurinu a o kofein, inositol a vybrané vitaminy sk. B. Na rozdíl od isotonických nápojů, které jsou určeny specificky pro situace s mimořádnou fyzickou a tepelnou zátěží a mohou tvořit jen velmi malou část tekutin přijatých v průběhu dne, je UNISPORT nápoj hypotonický, (tzn. hypoosmolální – 185 mmol/l při poměru 1:50) a tím umožňuje prakticky neomezenou konzumaci nápoje, a to jak před, tak v průběhu fyzické zátěže, ale i v období zotavení.

450 Kč