www.sportwings.cz

Nordica DOBERMANN SPITFIRE 70 TI + TPX 12 FDT GW Sjezdové lyže, zelená, velikost 165

Zlevněný kus Nordica DOBERMANN SPITFIRE 70 TI + TPX 12 FDT GW Sjezdové lyže, zelená, velikost 165 od kvalitní značky Nordica pohodlně seženete ještě dnes za příznivou cenu. Levně za cenu 9 999 Kč.
EAN: 8050459755633
Nordica DOBERMANN SPITFIRE 70 TI + TPX 12 FDT GW Sjezdové lyže
Ověřit dostupnost
Značka: Nordica
9 999 16 999 Kč Sleva -41%
Popis

Sjezdové lyže Nordica DOBERMANN SPITFIRE 70TI + TPX 12 FDT GW jsou určené pro ty, kteří preferují upravené sjezdovky. Díky Moderate Race profil rockeru je iniciace oblouku velmi jednoduchá a rychlá. Slalomový tvar špičky a obřačkový tvar středu lyže umožňuje širokou variaci oblouků od krátkých uzavřených až po delší široké oblouky.

Další zboží z kategorie Sportovní sjezdové lyže

Sjezdové lyže Elan AMPHIBIO SH PS + EL 10 GW byly vytvořeny pro pocit skvělé jízdy plně pod kontrolou. Umožní vám sebevědomé a rychlé lyžování bez vyčerpání. Lyže jsou určeny na upravené sjezdovky pro pokročilejší lyžaře.

9 499 Kč

Sjezdové lyže K2 ANTHEM 78 s vázáním ER3 10 COMPACT Q jsou lyže nabízející perfektní rovnováhu mezi výkonem a snadným lyžováním díky technologiím testovaným K2 Alliancí, a to zejména jádru BIOkonic™ Carbon. Samozřejmostí jsou technologie Stance Forward™ a Correct Flex™ Insert, díky nimž jste připravení vyrovnat se s čímkoliv. Konstrukce BIOkonic™ zohledňuje biomechanická specifika žen. Je optimalizovaná pro maximální výkon na upravené sjezdovce

8 999 Kč

Dámské sjezdové lyže Head EPIC JOY SLR JOY PRO + JOY 11 GW jsou ztělesněním čisté elegance. Jsou úžasně lehké a teprve na svazích ukážou, co všechno umí. Až budete krásně technicky sjíždět ze svahu, budete vypadat stylově a design lyží to jenom dokonale podtrhne. Mají špičkový výkon a vaší dokonalé lyžařské technice vtisknou stylový nádech. I se zvyšující se rychlostí si tyto lyže drží balanc a budete je mít pod kontrolou. Tak jednoduchý carving jste ještě nezažila.

15 999 Kč

Sjezdové lyže Kästle MX83 TRIFLEX + K12 PRW GW mají inovativní vykrojení, novou technologii HOLLOWTECH 3.0 s karbonovými výztuhami a klasickou závodní sendvičovou konstrukci, která činí z modelu MX83 nejuniverzálnější allmountain lyže Kästle. Silné a energické lyže na sjezdovku, které přesvědčí zkušené lyžaře svou maximální přesností i v náročném terénu.

19 999 Kč
Máme v nabídce od značky Nordica

Sportovní lyžáky Nordica SPEEDMACHINE 90 umožňují celodenní lyžování. Boty jsou uzpůsobeny pro agresivnější styl lyžování a kladou důraz na pohodlí lyžaře.

3 499 Kč

Juniorské sjezdové lyže Nordica TEAM J FDT + JR 4.5 FDT GW se skvěle hodí pro nácvik základních lyžařských triků a prvních oblouků. Děti si s nimi lyžování určitě oblíbí.

3 499 Kč

Nejpohodlnější boty pro všechny začínající a rekreační lyžaře. To jsou Nordica THE CRUISE 60 S. Mají skvělý sportovní design a spoustu vychytávek. IVC – kontrola objemu v nártu umožní i u širší boty snížit výšku skeletu na nártu a tím tak zajistit lepší uchycení nohy v botě.

2 799 Kč
Nordica SPEEDMACHINE J 3 Dětské lyžařské boty

Juniorské sjezdové boty Nordica SPEEDMACHINE J3 se třemi přezkami. Díky technologii Weight Adjuster lze přesněji přizpůsobit flex index váze lyžaře, trojdílná konstrukce zaručuje snadné obouvání i vyzouvání. Dobře polstrovaná vnitřní botička zajišťuje teplo a pohodlí.

2 499 Kč