www.sportwings.cz

Nexelo PEDÁLY Nášlapné MTB pedály, černá, velikost UNI

Hodně žádaný výrobek Nexelo PEDÁLY Nášlapné MTB pedály, černá, velikost UNI od kvalitního výrobce Nexelo snadno můžete najít tady a teď právě opravdu výhodně. Právě teď za cenu 1 490 Kč.
Nexelo PEDÁLY Nášlapné MTB pedály
Ověřit dostupnost
Značka: Nexelo
1 490

Platformové nášlapné pedály od značky Nexelo, které jsou určeny pro MTB. Pedály disponují protiskluzovou úpravou a jsou kompatibilní se systémem SPD.

Další zboží z kategorie Pedály

Nášlapné pedály Shimano SPD M 505 s oboustranným mechanismem umožňující naklapnutí tretry z obou stran. Pevná CrMo osa s vnitřním šestihranem na imbus klíč 8 mm. Nastavení předpětí zámku s indikátorem pode potřeb jezdce.

1 149 Kč

Kvalitní pedály ze slitiny Arcore AP-1 s hliníkovou klecí uložené na utěsněném kuličkovém ložisku a CrMo ocelové ose. Vhodné na juniorská kola a kola pro dospělé.

199 Kč

Pedály RaceFace CHESTER s upraveným designem pro ještě lepší trakci. Pedály jsou vyrobené z nylon kompozitu s prostornou základnou a výraznými hroty. Nízká hmotnost, kvalitní osy a servisovatelná ložiska, to vše za skvělou cenu.

1 499 Kč

Kvalitní pedály Arcore AP-2 s polypropylenovou klecí uložené na kuličkovém ložisku a CrMo ocelové ose. Vhodné na juniorská kola a kola pro dospělé.

99 Kč

Pedály Shimano PD-M520. Otevřené provedení mechanismu brání ulpívání nečistot. Pevná CrMo osa s vnitřním šestihranem na imbus klíč 8 mm. Zapouzdřená jednotka osy s minimální údržbou.

1 399 Kč

Dětské plastové cyklo pedály. Kuličkové, s odrazkou a menším závitem 1/2.

99 Kč

Kufry od značky Exustar, které jsou určené pro SPD systém nášlapů.

269 Kč

Nylon-kompozitové pedály Race Face RIDE jsou vybaveny Cro-Mo osou s klasickým závitem na pedálový klíč. Samozřejmostí jsou kvalitní, servisovatelná ložiska a prostorná základna s novými, přímo v těle tvarovanými hroty, které zabrání nežádoucím zraněním holenní kosti, a zároveň nabídnou maximální jistotu přilnutí k podrážce boty.

1 099 Kč
Máme v nabídce od značky Nexelo

Náhradní botky / brzdové gumičky od značky Nexelo.

49 Kč

MTB hliníkové pedály s odrazkami od značky Nexelo.

189 Kč

Spirálový zámek na kolo od značky Nexelo v délce 180 cm a šíři 1 cm. Zámek disponuje krytkou zámku a klipem k uchycení na sedlovku.

229 Kč

Středová osa Nexelo CENTRAL AXIS 122MM pro 4-hran.

199 Kč

Dětský plastový koš na řidítka od značky Nexelo, který se uchycuje za řídítka pomocí plastových pásek.

129 Kč

Hliníkové pedály Nexelo CL CNC CR-MO s osou z Cr-Mo oceli a zapouzdřenými ložisky.

549 Kč

Velmi kvalitní, nerezový, centrovací klíč od značky Nexelo vhodný pro niple 3,45 i 3,25 mm.

179 Kč

Dvouvrstvé madla Nexelo s pojistnou objímkou.

299 Kč