www.sportwings.cz

Neon VINTAGE Dámské sluneční brýle, černá, velikost UNI

Tento levný výrobek Neon VINTAGE Dámské sluneční brýle, černá, velikost UNI od společnosti se zárukou kvality Neon pohodlně dostanete na našich stránkách teď za super peníze! V současnosti pořídíte za cenu 1 799 Kč. EAN: 8050612342182
Neon VINTAGE Dámské sluneční brýle
Více informací »
Značka: Neon
1 799 1 990 Kč Sleva -9%
Popis

I VINTAGE patří do dámské kategorie slunečních brýlí od značky Neon. Obroučky jsou o něco měnší než u modelu Lover. Sférické zakřivení pro periferní vidění a ochranu oka. Polycarbonátové čočky odolné proti nárazům a poškrábání.

Další zboží z kategorie Sluneční brýle

Sluneční brýle Neon ARROW, které mají lehké a odolné obroučky z materiálu Grilamid TR 90. Polycarbonátové čočky odolné proti nárazům a poškrábání. Sférické zakřivení pro periferní vidění a ochranu oka. Třešničkou na dortu je výroba přímo v Itálii.

1 699 Kč
Finmark F2034 Sluneční brýle

Volnočasové fashion brýle Finmark F2034 jsou vyrobeny z kvalitních materiálů a hodí se pro každou příležitost. Brýle jsou velmi univerzální a sedí všem typům obličeje. Pokud chcete chránit vaše oči a zároveň zůstat stylový, tak jsou tyto brýle právě pro vás.

399 Kč
Finmark F2133 Sluneční brýle

Volnočasové fashion brýle Finmark F2133 z kvalitních materiálů se hodí pro každou příležitost. Brýle jsou velmi univerzální a sedí všem typům obličeje.

399 Kč
Laceto FUSION Sluneční brýle

Zelené sluneční brýle Laceto FUSION pro sport i běžné nošení. Brýle mají transparentní šedý rámeček s neon zelenými detaily a zelená REVO skla s kategorií filtru 3, takže propustnost světla je 8-18%.

449 Kč
Máme v nabídce od značky Neon

Volnočasové fashion brýle Neon BOARD s odolným a lehkým rámem Grilamid TR 90. Čočky jsou opatřeny ochranou vrstvou proti poškrábání.

1 699 Kč
Neon ARIZONA AIR Sluneční brýle

Sportovní sluneční brýle Neon ARIZONA AIR se zrcadlovým sklem, které má v horní části ventilaci.

2 290 Kč
Neon FOCUS Sluneční brýle

Sluneční brýle Neon FOCUS s kvalitními čočkami s antiscratch a shockproof úpravou. Grilamidový rámeček je velmi odolný a přesto lehký. Jeho tvar a geometrie poskytuje perfektní ochranu.

1 990 Kč
Neon ROAD Sluneční brýle

Sluneční brýle Neon ROAD byly zrozeny, aby vám daly 100 % výkon, ochranu, pohodlí. Mají nový a revoluční tvar a rozhodně patří mezi nejlepší brýle, které může sportovec používat při fyzické aktivitě. Jedná se o brýle s pokročilým ventilačním systémem vytvořeným nepostřehnutelnými otvory v horní části čočky.

2 790 Kč