www.sportwings.cz

Neon ARIZONA AIR Sluneční brýle, žlutá, velikost UNI

Tento výjimečný kousek Neon ARIZONA AIR Sluneční brýle, žlutá, velikost UNI od skvělého a známého výrobce Neon je k dostání tady a teď extra se slevou. Výhodně za 2 290 Kč. EAN: 8050612127482
Neon ARIZONA AIR Sluneční brýle
Více informací »
Značka: Neon
2 290
Popis

Sportovní sluneční brýle Neon ARIZONA AIR se zrcadlovým sklem, které má v horní části ventilaci.

Další zboží z kategorie Sportovní brýle

Uvex SPORTSTYLE 310 mají nezaměnitelný design. Jejich konstrukce kombinuje celorámečkový design s drobnými výřezy a detaily v kontrastních barvách. Měkký nosník a konce stranic zaručují maximální pohodlí, zrcadlové zorníky pak 100% ochranu proti UV záření.

699 Kč
Bliz FUSION NANO OPTICS Sportovní brýle

Technicky propracované sportovní brýle Bliz FUSION NANO OPTICS s použitím nejmodernějších technologií NANOOPTIC a NORDIC LIGHT. Tak jako ostatní modely značky Bliz jsou testovány ve spolupráci s profesionálními sportovci.

3 099 Kč

Cyklistické sluneční brýle Exit 1 1704C s polykarbonátovou čočkou, která je mimořádně odolná proti rozbití. Rám brýlí je vyroben z materiálu GRILAMID, který je mimořádně pružný a pevný. Stranice jsou vyrobeny technologií Double Injection a vybaveny silikonovými částmi. Brýle mají nastavitelný nosník. Pro dynamické sporty a náročnější podmínky je k brýlím dodáván pružný pásek, díky kterému zůstanou brýle na svém místě za každých okolností.

599 Kč
Alpina Sports 5W1NG CM Unisex sluneční brýle

Sportovní brýle Alpina Sports 5W1NG CM ve velmi zajímavém designu mají nastavitelné stranice i nosníky. Zorník má vodoodpudivou a nezamlžující se úpravu. Svrchní zrcadlový zorník je odnímatelný.

2 799 Kč
Máme v nabídce od značky Neon

Sluneční brýle Neon STORM se výbornou geometrií pro periferní vidění a ochranu očí. Lehký rám Grilamind TR 90 je velmi odolný. Nárazuvzdorné polykarbonátové čočky s ochranou proti poškrábání.

1 699 Kč
Neon ROAD Sluneční brýle

Sluneční brýle Neon ROAD byly zrozeny, aby vám daly 100 % výkon, ochranu, pohodlí. Mají nový a revoluční tvar a rozhodně patří mezi nejlepší brýle, které může sportovec používat při fyzické aktivitě. Jedná se o brýle s pokročilým ventilačním systémem vytvořeným nepostřehnutelnými otvory v horní části čočky.

1 990 Kč
Neon ARIZONA AIR Sluneční brýle

Sportovní sluneční brýle Neon ARIZONA AIR se zrcadlovým sklem, které má v horní části ventilaci.

2 290 Kč
Neon LED Sluneční brýle

Sluneční brýle Neon LED s kvalitními čočkami s antiscratch a hockproof úpravou. Grilamidový rámeček je velmi odolný a přesto lehký. Jeho tvar a geometrie poskytuje perfektní ochranu.

1 990 Kč