www.sportwings.cz

Neon ARIZONA AIR Sluneční brýle, bílá, velikost UNI

Tento levný produkt Neon ARIZONA AIR Sluneční brýle, bílá, velikost UNI od kvalitního výrobce Neon pořídíte na našich stránkách teď za báječnou cenu. Aktuálně v akci od 2 290 Kč. EAN: 8050612127512
Neon ARIZONA AIR Sluneční brýle
Více informací »
Značka: Neon
2 290
Popis

Sportovní sluneční brýle Neon ARIZONA AIR se zrcadlovým sklem, které má v horní části ventilaci.

Další zboží z kategorie Sportovní brýle

Sportovní brýle Oakley SUTRO LITE v populárním stylu bez rámečků pro co největší možné zorné pole. Odvážný, všestranný vzhled chrání před živly a zlepšuje vidění pomocí technologie Prizm™. Brýle jsou testované za extrémně vysokých rychlostí a hmotností, aby zajistily nekompromisní ochranu v celé řadě náročných podmínek.

3 999 Kč
Neon ROAD Sluneční brýle

Sluneční brýle Neon ROAD byly zrozeny, aby vám daly 100 % výkon, ochranu, pohodlí. Mají nový a revoluční tvar a rozhodně patří mezi nejlepší brýle, které může sportovec používat při fyzické aktivitě. Jedná se o brýle s pokročilým ventilačním systémem vytvořeným nepostřehnutelnými otvory v horní části čočky.

1 990 Kč

Oakley JAWBREAKER jsou mimořádně stabilní a pevné. Zorné pole je maximální, jsou proto ideální pro použití na náročné sporty. Stvořeny pro cyklistiku. Navíc v kombinaci s moderními technologiemi Oakley nabízí opravdovou revoluci pro všechny sportovce. Brýle jsou ideální pro každého, kdo hledá sportovní brýle s maximálním výkonem, které na sobě nebude téměř vnímat . Budou pouze chránit váš zrak.

4 691 Kč

Sportovní brýle Nike TEMPEST M se hodí na široké spektrum aktivit. Díky lehkému a odolnému materiálu skvěle sedí. Jistě také oceníte dobrou ventilaci.

1 299 Kč
Máme v nabídce od značky Neon

Sluneční brýle Neon STREET = 100% streetová záležitost, jsou lehce zakřivené a sedí perfektně všem. Lehké a odolné obroučky z materiálu Grilamid TR 90. Sférické zakřivení pro periferní vidění a ochranu oka. Polycarbonátové čočky odolné proti nárazům a poškrábání.

1 699 Kč

Sportovní sluneční brýle Neon STORM se zrcadlovým sklem a náhradním čirým zorníkem.

1 699 Kč

Sluneční brýle Neon THOR s lehkým a odolným rámečkem z materiálu Grilamind TR 90, ten se vyznačuje skvělou geometrií a křivkami pro potřebnou ochranu. Čočky s antiscratch úpravou proti poškrábání.

1 499 Kč

Volnočasové fashion brýle Neon BOARD, které doladí každý outfit. Čočky jsou opatřeny ochranou vrstvou proti poškrábání a rám Grilamid TR 90 poskytuje nízkou hmotnost a zároveň je odolný.

1 499 Kč