www.sportwings.cz

Miton YAM JR Dětské plavecké brýle, růžová, velikost UNI

Nový výrobek Miton YAM JR Dětské plavecké brýle, růžová, velikost UNI od značky s dobrým jménem Miton snadno můžete pořídit právě teď za výhodnou cenu! K sehnání zrovna v akci za 149 Kč.
EAN: 2000002373957
Miton YAM JR Dětské plavecké brýle
Ověřit dostupnost
Značka: Miton
149
Popis

Dětské plavecké brýle Miton YAM JR se silikonovým těsněním a jednodílnou nosní přepážkou. Pásek můžete vhodně přizpůsobit tak, aby při plavání nepadaly a voda nevnikla pod zorník.

Další zboží z kategorie Vodní sporty
Saekodive S74UV Plavecké brýle

Plavecké brýle Saekodive S74UV jsou ideální pro plavání ve volné vodě i v bazénu. Mají zvýšenou odolnost proti nárazu, dokonale těsní a přizpůsobí se různým typům obličeje. Zakřivené čočky poskytují výborné periferní vidění 170 °. Dvojitý silikonový pásek lze snadno nastavit pomocí zadní přezky UltraFAST.

499 Kč
AQUOS BARRACUDA SCUP Šnorchlovací set

Šnorchlovací set AQUOS BARRACUDA SCUP se skládá z dvojzorníkové masky BARRACUDA a šnorchlu SCUP.

449 Kč

Dětské tréninkové plavecké brýle Nike Swim CHROME YOUTH mají hluboké čočky pro pohodlí a širší zorné pole. Čočky pohlcují UV záření a mají úpravu proti mlžení. Tvar je ideální pro mladé sportovce s menšími užšími tvářemi. Nastavitelný nosní můstek a dělený pásek poskytuje perfektní komfort, takže se můžete soustředit na své plavecké výkony bez rozptylování.

299 Kč
AQUOS BARRACUDA SCUP JR Juniorský šnorchlovací set

Juniorský šnorchlovací set AQUOS BARRACUDA SCUP JR se skládá z dvojzorníkové masky BARRACUDA a šnorchlu SCUP.

499 Kč
Máme v nabídce od značky Miton

Jednozorníková celoobličejová maska Miton UTILAFS má integrovaný šnorchl. Výhodou je, že potápěč může přirozeně dýchat nosem i ústy. Není určena k hloubkovým ponorům. Vyniká širokým zorným polem. Nevhodné pro děti do 12 let.

699 Kč
Miton BAHAMS Potápěčský šnorchl

Potápěčský šnorchl Miton BAHAMS s výpustním ventilem a ohebnou částí pro snazší vylévání vody.

179 Kč
Miton Vodotěsný vak s rolovacím uzávěrem Vodotěsný vak s rolovacím uzávěrem

Vodotěsný vak Miton LT DRY BAG 10L ochrání všechny věci při vodních sportech nebo na horské túře, jestliže vás přepadne náhlý déšť.

139 Kč
Miton FLIPPER JR Juniorské ploutve

Juniorské nastavitelné ploutve Miton FLIPPER JR určené pro rekreační plavání a šnorchlování na dovolené. Průtokové otvory pro zvýšení efektivity a flexibilní list umožní dětem bez problémů sledovat podmořský život.

229 Kč