www.sportwings.cz

Miton YAM JR Dětské plavecké brýle, modrá, velikost UNI

Unikátní výrobek Miton YAM JR Dětské plavecké brýle, modrá, velikost UNI od značky se zárukou kvality Miton snadno najdete právě zde ve výprodejové akci! Cena již od 49 Kč.
EAN: 2000002373926
Miton YAM JR Dětské plavecké brýle
Ověřit dostupnost
Značka: Miton
49 149 Kč Sleva -67%
Popis

Dětské plavecké brýle Miton YAM JR se silikonovým těsněním a jednodílnou nosní přepážkou. Pásek můžete vhodně přizpůsobit tak, aby při plavání nepadaly a voda nevnikla pod zorník.

Další zboží z kategorie Vodní sporty
Finnsub CLIFF MASK Potápěčská maska

Potápěčská maska Finnsub CLIFF MASK skvěle padne a sluší. S moderními neonovými barvami budete na pláži i pod vodou zářit! Díky širokému zornému úhlu je v masce velmi dobře vidět. Kvalitní měkký silikon, ze kterého je lícnice vyrobena, je velice příjemný a přizpůsobivý každému tvaru obličeje.

449 Kč
Bestway REALISTIC REPTILE RIDE-ON Nafukovací krokodýl

Nafukovací hračka Bestway REALISTIC REPTILE RIDE-ON v podobě realistického krokodýla podpoří dobrou zábavu v bazénu, na rybníka nebo na moři během horkých letních dní. Díky pevnému plastovému madlu se můžete bezpečně přidržovat a naplno si užívat radovánek na vodě. Používejte pouze pod dohledem dospělé osoby a v hloubce, kde dítě dosáhne na dno.

359 Kč
Miton PONTUS Potápěčská maska

Potápěčská maska Miton PONTUS je dvouzorníková. Díky silikonovým lícnicím se skvěle přizpůsobí tvaru obličeje.

299 Kč

Šnorchl Miton RIVER JUNIOR s výpustným ventilem a oranžově zbarveným vlnolamem pro lepší viditelnost potápějící se osoby.

29 Kč
Máme v nabídce od značky Miton
Miton PONTUS Potápěčská maska

Potápěčská maska Miton PONTUS je dvouzorníková. Díky silikonovým lícnicím se skvěle přizpůsobí tvaru obličeje.

299 Kč
Miton WAVE JR Juniorské ploutve

Potápěčské ploutve Miton WAVE JR jsou určené pro rekreační plavání a šnorchlování na dovolené. Jednoduchá a spolehlivá konstrukce s vysokou životností. Dětem umožní bez problémů sledovat podmořský život.

189 Kč
Miton LT DRY BAG 10L Vodotěsný vak s rolovacím uzávěrem

Vodotěsný vak Miton LT DRY BAG 10L ochrání všechny věci při vodních sportech nebo na horské túře, jestliže vás přepadne náhlý déšť.

139 Kč
Miton OCEANUS Potápěčská maska

Potápěčská maska Miton OCEANUS je jednozorníková. Silikonová lícnice dovoluje tyto brýle přizpůsobit tvaru obličeje.

299 Kč