www.sportwings.cz

Miton UTILA 2 Celoobličejová šnorchlovací maska, žlutá, velikost S/M

Tento kvalitní kus Miton UTILA 2 Celoobličejová šnorchlovací maska, žlutá, velikost S/M od oblíbené značky Miton jednoduše můžete pořídit momentálně v naši nabídce trvale výhodně! Za bezkonkureční cenu 699 Kč.
EAN: 2000002445128
Miton UTILA 2 Celoobličejová šnorchlovací maska
Ověřit dostupnost
Značka: Miton
699 849 Kč Sleva -17%
Popis

Jednozorníková celoobličejová maska Miton UTILAFS má integrovaný šnorchl. Výhodou je, že potápěč může přirozeně dýchat nosem i ústy. Není určena k hloubkovým ponorům. Vyniká širokým zorným polem. Nevhodné pro děti do 12 let.

Další zboží z kategorie Vodní sporty
Bestway MUD MASTER SWIM RING Nafukovací kruh

Dětský nafukovací kruh Bestway MUD MASTER ve tvaru pneumatiky je vhodný pro děti od 10ti let. Hodí se do bazénu, k rybníku nebo moři.

59 Kč
AQUOS COBIA Plavecká čepice

Čepice na plavání Aquos COBIA je ideální volba pro venkovní použití, bazén, ale i triatlon.

59 Kč
Bestway AIR STEP PUMP Nožní pumpa

Nožní pumpa Bestway AIR STEP PUMP vám pomůže při nafukování člunů, lehátek, kruhů a mnoho dalšího. Je malá a vy ji tak můžete pohodlně převést třeba na dovolenou u moře.

59 Kč

Plavecké brýle adidas PERSISTAR CMF mají jednodílnou obrubu, která zaručuje široké zorné pole. Pružný nosník nabízí pohodlné a přesné nastavení velikosti. Jsou ideální volbou pro rekreační plavání, které si žádá styl a pohodlí.

349 Kč
Máme v nabídce od značky Miton
Miton BALI Juniorská potápěčská maska

Juniorská potápěčská maska Miton BALI je ideální pro potápění a jiné vodní radovánky. Velikost můžete přizpůsobit pomocí stahovatelného silikonového pásku.

329 Kč
Miton POSEIDON LAKE Juniorský potápěčský set

Potápěčský set Miton POSEIDON LAKE je určen pro malé potápěče, kteří chtějí objevovat krásu podvodního světa. Šnorchl disponuje výpustním ventilem a výrazně zbarveným vlnolamem, který nedovoluje vniknutí vody.

299 Kč
Miton LIPE Potápěčské ploutve

Středně tuhé ploutve Miton LIPE poskytují maximální možné pohodlí. Změkčená středová část ploutve zajišťuje účinnější proudění vody a zvyšují tím účinnost ploutví. Plavec nebo potápěč tak dostane větší sílu a rychlost z každého kopu, což vede k menší únavě při šnorchlování nebo potápění.

299 Kč

Šnorchl Miton RIVER JUNIOR s výpustným ventilem a oranžově zbarveným vlnolamem pro lepší viditelnost potápějící se osoby.

29 Kč