www.sportwings.cz

Miton RIVER JUNIOR Juniorský potápěčský šnorchl, zelená, velikost UNI

Velmi prodávaný kousek Miton RIVER JUNIOR Juniorský potápěčský šnorchl, zelená, velikost UNI od kvalitní značky Miton seženete právě teď téměř zdarma. Akční cena již od 99 Kč. EAN: 2000002020165
Miton RIVER JUNIOR Juniorský potápěčský šnorchl
Více informací »
Značka: Miton
99
Popis

Juniorský potápěčský šnorchl Miton RIVER JUNIOR s výpustným ventilem a oranžově zbarveným vlnolamem pro lepší viditelnost potápějící se osoby.

Další zboží z kategorie Vodní sporty
Arena TRACKS Plavecké brýle

Plavecké brýle Arena TRACKS mají hydrodynamický tvar, odolné polykarbonátové čočky s ochranou proti mlžení a UV. Silikonové těsnění je nealergenní a doplněné dvojitým silikonovým páskem s jednoduše nastavitelnou sponou pro perfektní utěsnění kolem hlavy. Kvalitní plavecké brýle jsou určené jak pro trénink, tak pro závody.

499 Kč
adidas PERSISTAR FIT M Plavecké brýle

Kvalitní plavecké brýle PERSISTAR FIT M značky adidas jsou vhodné pro plavce všech úrovní. Pohodlný dvojitý popruh s bočním nastavením a nastavitelný nosní díl se přizpůsobí každému. Nemlžící zrcadlová skla vybavená ochranným filtrem UV a široký úhel pohledu zaručí kvalitně odvedený trénink!

449 Kč
Bestway KONDOR 3000 SET Nafukovací člun

Nafukovací člun Bestway KONDOR 3000 SET je vyroben z trvanlivého PVC. Bezpečnost zvyšuje tříkomorová konstrukce a ventily zamezující rychlému vypouštění. Nafukovací dno zvyšuje pohodlí při sezení. S tímto člunem můžete objevovat krásu tajuplných zátok a zažít spoustu dobrodružství.

999 Kč
AQUA MARINA ACE ALU 3D Pádlo na paddleboard

Třídílné pádlo pro nejmenší nadšence paddleboardů Aqua Marina ACE ALU 3D s nastavitelnou délkou. Odolný list vydrží i méně šetrné zacházení začátečníků.

899 Kč
Máme v nabídce od značky Miton
Miton NOSE CLIP Nosní svorka

Skřipec na nos Miton NOSE CLIP pro plavání a jiné vodní sporty. Ochrání před nepříjemným vniknutím vody do nosu a vy si tak můžete naplno užít trénink.

49 Kč
Miton WAVE JR Juniorské ploutve

Potápěčské ploutve Miton WAVE JR jsou určené pro rekreační plavání a šnorchlování na dovolené. Jednoduchá a spolehlivá konstrukce s vysokou životností. Dětem umožní bez problémů sledovat podmořský život.

189 Kč

Potápěčské ploutve Miton WAVE jsou vhodné jak do bazénu, tak k moři .

69 Kč

Juniorský potápěčský šnorchl Miton LAKE JUNIOR s výpustným ventilem a ohebnou částí pro snazší vylévání vody.

99 Kč