www.sportwings.cz

Miton PONTUS LAKE Juniorský potápěčský set, modrá, velikost UNI

Oblíbený a kvalitní výrobek Miton PONTUS LAKE Juniorský potápěčský set, modrá, velikost UNI od kvalitní společnosti Miton máte možnost dostat tady teď za akční cenu. Nyní nakoupíte za 299 Kč. EAN: 2000002022879
Miton PONTUS LAKE Juniorský potápěčský set
Více informací »
Značka: Miton
299
Popis

Juniorský potápěčský set Miton PONTUS LAKE doporučujeme přibalit na dovolenou k moři. Šnorchl má výpustní ventil a ohebnou část, která umožňuje jednoduše vylít vodu. Oranžově zbarvený vlnolam zvyšuje viditelnost potápěče pod hladinou.

Další zboží z kategorie Vodní sporty
AQUATIC NEMO SET KIDS Dětský potápěčský set

Dětský set na potápění AQUATIC NEMO SET KIDS umožňuje i nejmenším objevovat podvodní svět. Díky nastavitelnému pásku maska dobře přilne na obličej a perfektně sedí. Šnorchl lze připevnit na masku pomocí praktického držáku.

299 Kč
Bestway BEACH BOAT Nafukovací člun

Dětský nafukovací člun Bestway BEACH BOAT s motivem Spiderman. Volant, opěrka a okýnko na dně pro pozorování podvodního světa zaujme každého kluka. Užijte si zábavu v bazénu či u moře.

249 Kč
Helly Hansen JR SAFE+ 20-35KG Juniorská záchranná vesta

Juniorská záchranná vesta Helly Hansen JR SAFE+ 20-35KG nabízí unikátní asymetrický design, který pomáhá otočit dítě do bezpečné plovoucí polohy a udržet ústa a nos mimo vodu. Zip je umístěn tak, aby rodičům usnadnil nasazení záchranné vesty na dítě. Vesta je vyrobena z měkké pěny a zajistí pohodlí po celé hodiny používání na vodě nebo v její blízkosti.

1 599 Kč
Arena TRACKS Plavecké brýle

Kvalitní plavecké brýle Arena TRACKS určené jak pro trénink, tak pro závody. Polykarbonátové čočky s ochranou proti mlžení a UV ochranou, Vám dodají dostatečný komfort.

499 Kč
Máme v nabídce od značky Miton
Miton FROS Plavecká čepice

Čepice na plavání Miton FROS je ideální volba pro venkovní využití, bazén, ale i triatlon.

59 Kč

Čepice Miton FUNDY je vhodná na plavání nejen v bazénu, ale i ve volné přírodě.

49 Kč

Juniorský potápěčský šnorchl Miton RIO s výpustným ventilem a vlnolamem.

69 Kč
Miton BAHAMS Potápěčský šnorchl

Potápěčský šnorchl Miton BAHAMS s výpustním ventilem a ohebnou částí pro snazší vylévání vody.

179 Kč