www.sportwings.cz

Miton OCEANUS Potápěčská maska, šedá, velikost UNI

Tento kvalitní a žádaný výrobek Miton OCEANUS Potápěčská maska, šedá, velikost UNI od dodavatele s dlouholetou historií Miton je dostupný právě nyní za skvělou cenu. Právě nyní za 299 Kč. EAN: 2000002027188
Miton OCEANUS Potápěčská maska
Více informací »
Značka: Miton
299
Popis

Potápěčská maska Miton OCEANUS je jednozorníková. Silikonová lícnice dovoluje tyto brýle přizpůsobit tvaru obličeje.

Další zboží z kategorie Vodní sporty
Saekodive RACING S14 Plavecké brýle

Plavecké brýle Saekodive RACING S14 s nízkým profilem konstrukce, který snižuje odpor vody a zároveň zvyšuje periferní vidění. Balení obsahuje 4 vyměnitelné nosní můstky pro každý typ obličeje. Technologie UltraFUSE zvyšuje komfort, snižuje tlak kolem očí a dodává brýlím eleganci.

299 Kč

Nafukovací člun AQUA MARINA CLASSIC WITH ELECTRICAL MOTOR T-18 si zamilují rybáři, táborníci i rekreační vodáci. Kombinuje robustní a spolehlivou konstrukci s komfortem a pohodlím, které jsou hlavním cílem společnosti Aqua Marina k prvotřídní kvalitě. Všechny švy jsou vysokofrekvenčně svařeny, což zajišťuje spolehlivou pevnost spoje. Součástí člunu je závěsný elektrický motor, který se napájí z baterie.

11 699 Kč
AQUATIC NEMO SET KIDS Dětský potápěčský set

Dětský set na potápění AQUATIC NEMO SET KIDS umožňuje i nejmenším objevovat podvodní svět. Díky nastavitelnému pásku maska dobře přilne na obličej a perfektně sedí. Šnorchl lze připevnit na masku pomocí praktického držáku.

299 Kč
Bestway ARMBANDS Nafukovací rukávky

Nafukovací rukávky Bestway ARMBANDS s motivem Disney princezen budou oblíbeným doplňkem vašich holčiček pro seznamování s vodou, výukou plavání či pro zvýšení bezpečí při hraní ve vodě nebo u břehu. Používejte pouze pod dohledem dospělé osoby a v hloubce, kde dítě dosáhne na dno.

59 Kč
Máme v nabídce od značky Miton
Miton WAVE Potápěčské ploutve

Potápěčské ploutve Miton WAVE určené pro rekreační plavání a šnorchlování na dovolené. Jednoduchá a spolehlivá konstrukce s vysokou životností umožní bez problémů sledovat podvodní život.

249 Kč
Miton LIPE Potápěčské ploutve

Středně tuhé ploutve Miton LIPE poskytují maximální možné pohodlí. Změkčená středová část ploutve zajišťuje účinnější proudění vody a zvyšují tím účinnost ploutví. Plavec nebo potápěč tak dostane větší sílu a rychlost z každého kopu, což vede k menší únavě při šnorchlování nebo potápění.

299 Kč
Miton FROS Plavecká čepice

Čepice na plavání Miton FROS je ideální volba pro venkovní využití, bazén, ale i triatlon.

59 Kč

Vak Miton FIN BAG můžete pohodlně nosit na zádech. Pojme veškeré vybavení potřebné ke šnorchlování jako jsou ploutve, brýle, šnorchl a jakékoliv další drobnosti.

299 Kč