www.sportwings.cz

Miton FLIPPER JR Juniorské ploutve, růžová, velikost

Nový kousek Miton FLIPPER JR Juniorské ploutve, růžová, velikost od výrobce Miton máte možnost pořídit zrovna dneska za výborné peníze. K sehnání zrovna v akci za 149 Kč.
EAN: 2000002026907
Miton FLIPPER JR Juniorské ploutve
Ověřit dostupnost
Značka: Miton
149

Juniorské nastavitelné ploutve Miton FLIPPER JR určené pro rekreační plavání a šnorchlování na dovolené. Průtokové otvory pro zvýšení efektivity a flexibilní list umožní dětem bez problémů sledovat podmořský život.

Další zboží z kategorie Potápění

Šnorchl Aquos SHINER s ohebnou prostřední částí a silikonovým náustkem má v horní částí ochranu před vniknutím stříkající vody. Při ponoru se trubice naplní vodou.

159 Kč

Juniorská šnorchlovací maska AQUOS BAMBOO JR je ideální pro šnorchlování a další vodní radovánky. Velikost lze přizpůsobit pomocí nastavitelného silikonového pásku.

249 Kč

Potápěčská maska Finnsub NEPTUN MASK ADULT je skvělým doplňkem pro dovolenou kdekoliv u vody. Umožňuje objevovat krásu světa pod hladinou. Díky nastavitelnému pásku lze upravit velikost přesně podle vašich potřeb.

229 Kč

Potápěčský set Finnsub TRITON SET ADULT je skvělým doplňkem pro dovolenou kdekoliv u vody. Umožňuje objevovat krásu světa pod hladinou. Díky nastavitelnému pásku a jemné silikonové lícnici maska dobře přilne na obličej a perfektně sedí. Šnorchl lze připevnit na masku pomocí praktického držáku.

599 Kč

Potápěčská maska AQUATIC LION je skvělým doplňkem pro dovolenou kdekoliv u vody. Umožňuje objevovat krásu světa pod hladinou. Díky nastavitelnému pásku lze upravit velikost přesně podle vašich potřeb.

279 Kč

Potápěčská maska Finnsub NEPTUN MASK ADULT je skvělým doplňkem pro dovolenou kdekoliv u vody. Umožňuje objevovat krásu světa pod hladinou. Díky nastavitelnému pásku lze upravit velikost přesně podle vašich potřeb.

229 Kč

Ploutve OCEANIC VIPER 2 FF jsou připraveny na každé vaše vodní dobrodružství. Skvěle se hodí na jakoukoli úroveň potápěčských dovedností, přesto mají design a výkon elitních modelů. Pro maximální zážitek v sobě kombinují hydrodynamiku a kvalitní materiály. Inovovaný tvar ploutve pomocí kanálků efektivně odvádí vodu, leštěný povrch snižuje její odpor.

1 150 Kč

Ploutve Cressi PLUMA byly speciálně vyvinuty pro volné i přístrojové potápění. Umožňují silný a zároveň plynulý pohyb. Díky patentované konstrukci ze 3 různých materiálů dosahují vysokého výkonu, extrémní lehkosti a maximálního pohodlí.

990 Kč
Máme v nabídce od značky Miton
-50%

Juniorská potápěčská maska Miton POSEIDON JR je ideální pro šnorchlování a objevování krás podvodního světa.

99 Kč
-57%

Potápěčská maska Miton HAITI má dvojitý zorník. Perfektní doplněk na dovolenou u moře. Vhodné na rekreační potápění.

59 Kč

Maska Miton TOBAGO JR vhodná na rekreační potápění. Velikost lze jednoduše přizpůsobit díky nastavitelnému pásku.

79 Kč

Potápěčské ploutve Miton WAVE JR jsou určené pro rekreační plavání a šnorchlování na dovolené. Jednoduchá a spolehlivá konstrukce s vysokou životností. Dětem umožní bez problémů sledovat podmořský život.

99 Kč
-53%

Celoobličejová maska Miton UTILA 2 má integrovaný šnorchl, který umožňuje potápěči přirozeně dýchat nosem i ústy. Určena výhradně pro šnorchlování na vodní hladině. Díky širokému zornému poli si můžete naplno vychutnávat krásu podvodního světa.

349 Kč

Čepice na plavání Miton FROS je ideální volba pro venkovní použití, bazén, ale i triatlon.

59 Kč

Juniorská potápěčská maska Miton POSEIDON JR je vhodná na rekreační plavání.

99 Kč

Čepice Miton FIA je vyrobena ze silikonu. Má všestranné využití nejen v bazénu, ale i venkovním prostředí.

129 Kč