www.sportwings.cz

Miton BRAZIL Potápěčský šnorchl, žlutá, velikost UNI

Tento skvělý produkt Miton BRAZIL Potápěčský šnorchl, žlutá, velikost UNI od značky s dlouholetou historií Miton lze koupit teď za parádní cenu. Nyní lze objednat jen za 119 Kč.
EAN: 2000002020264
Miton BRAZIL Potápěčský šnorchl
Ověřit dostupnost
Značka: Miton
119 199 Kč Sleva -40%
Popis

Potápěčský šnorchl Miton BRAZIL s výpustným ventilem a ohebnou částí pro snazší vylévání vody.

Další zboží z kategorie Vodní sporty
Bestway SPIDERMAN 3-RING POOL Nafukovací bazén

Nafukovací bazén Bestway SPIDERMAN 3-RING POOL s oblíbeným motivem superhrdiny je ideální pro osvěžení v horkých dnech. Používejte pouze pod dohledem dospělé osoby.

349 Kč
AQUOS Vodotěsný vak Vodotěsný vak

Vodotěsný vak Aquos LT DRY WIN 30L s rolovacím uzávěrem ochrání všechny vaše věci při vodních sportech. Ramenní popruh usnadňuje přenášení. Vzduchový ventil slouží k vytlačení přebytečného vzduchu.

229 Kč
Miton STREAM Potápěčské ploutve

Populární středně tuhé ploutve Miton STREAM poskytují maximální možné pohodlí. Gumové kanály na bocích podporují proudění vody a tím zvyšují výkon. Plavec nebo potápěč tak dostane větší sílu a rychlost z každého kopu, což vede k menší únavě při šnorchlování nebo potápění.

299 Kč
Arena THE ONE MASK Plavecké brýle

Univerzální plavecké brýle Arena THE ONE MASK s velkým pohledovým prostorem. Mimořádně měkké a trvanlivé silikonové těsnění se přizpůsobí tvaru vašeho obličeje při zachování maximálního komfortu. Ideální pro fitness plavce.

689 Kč
Máme v nabídce od značky Miton
Miton PROTEUS RIVER Juniorský potápěčský set

Juniorský potápěčský set Miton PROTEUS RIVER je nezbytná pomůcka pro objevování podvodního světa. Šnorchl je zakončen oranžovým vlnolamem, který chrání před vniknutím vody.

189 Kč
Miton PRO EARS Ucpávky uší

Ucpávky Miton PRO EARS jsou určené pro plavání a jiné vodní sporty. Chrání před proniknutím vody do uší.

39 Kč
Miton LT DRY BAG 10L Vodotěsný vak s rolovacím uzávěrem

Vodotěsný vak Miton LT DRY BAG 10L ochrání všechny věci při vodních sportech nebo na horské túře, jestliže vás přepadne náhlý déšť.

139 Kč
Miton PROTEUS RIVER Juniorský potápěčský set

Juniorský potápěčský set Miton PROTEUS RIVER je nezbytná pomůcka pro objevování podvodního světa. Šnorchl je zakončen oranžovým vlnolamem, který chrání před vniknutím vody.

189 Kč