www.sportwings.cz

Mikasa W6600W Pánský míč na vodní pólo, žlutá, veľkosť 5

Designový produkt Mikasa W6600W Pánský míč na vodní pólo, žlutá, veľkosť 5 od výrobce s mnohaletou tradicí Mikasa jde nakoupit aktuálně na webu téměř zdarma. Za bezkonkureční cenu 649 Kč.
EAN: 4907225800568
Mikasa W6600W Pánský míč na vodní pólo
Ověřit dostupnost
Značka: Mikasa
649

Pánský míč na vodní pólo Mikasa W6600W, který se především hodí na trénink, ale dá se využít i na zápas. Povrch z vysoce kvalitní speciální gumy, která zajišťuje výbornou úderovou plochu.

Další zboží z kategorie Vodní sporty

Plavecké brýle Speedo AQUAPURE GOG jsou špičkovým produktem od značky Speedo. Jsou vybaveny inteligentní technologií IQfit, která zajišťuje, že brýle výborně padnou i těsní. Nastavitelný pásek je opatřen číselnou stupnicí, nosník je vyměnitelný. UV ochrana a protimlžící úprava jsou již u značky Speedo standartem.

729 Kč

Plavecká čepice Aquos COD s logem je vhodná do bazénu i pro venkovní použití.

99 Kč

Plavecká deska Arena PULL KICK PRO je určena pro sportovní a závodní plavce na intenzivní trénink paží i nohou. Tato patentovaná pomůcka slouží k nácviku správné polohy těla ve vodě. Díky svému zpracování a lehkkému materiálu méně nadnáší, takže vyžaduje větší úsilí, a tedy i zkušeností při jejím používání.

639 Kč

Celoobličejová šnorchlovací maska Aquatic SEE KIDS s integrovaným šnorchlem je vhodná pro děti, kterým umožní volně a přirozeně dýchat na hladině a sledovat podmořský svět. Široké zorné pole umožní dobrý výhled. Díky ergonomii v oblasti nosu se nemlží. Technologie Dry Top omezí vniknutí vody do šnorchlu. Výpustný ventil v oblasti brady umožní odtok vody při zvednutí hlavy, masku tedy není třeba během šnorchlování sundávat. Nastavitelné elastické pásky jsou pohodlné a netahají vlasy. Součástí masky je držák kamery Go Pro pro záznam pestrého světa pod vodou.

749 Kč

Šnorchlovací maska AQUOS BURI je ideální pro šnorchlování a objevování krás podvodního světa. Velikost si můžete přizpůsobit pomocí nastavitelného silikonového pásku.

249 Kč
-42%

Lehátko v designu HRANOLKY od značky HS sport. Užijete k hrátkám nebo odpočinku na vodě.

199 Kč

Potápěčský set AQUATIC FOX SET umožňuje objevovat krásu světa pod hladinou. Díky silikonové lícnici maska perfektně přilne k obličeji a velmi dobře těsní. Šnorchl lze připevnit na masku pomocí praktického držáku.

599 Kč

Potápěčská maska Finnsub REEF s malým vnitřním objemem a širokým zorným úhlem. Vyrobená z kvalitního transparentního silikonu, díky kterému jednoduše přilne každému tvaru obličeje.

449 Kč
Máme v nabídce od značky Mikasa

Míč na vybíjenou Mikasa DODGEBALL 850 je zhotoven z velice měkké, přesto kvalitní gumy. Dlouhá životnost míče je zaručena díky speciálnímu ventilu a vzdušnice z butylkaučuku.

399 Kč
-15%

MIKASA FINA je oficiální hrací míč na vodní pólo na Olympijských hrách a nejvyšších světových soutěží pro muže v novém designu. Povrch z vysoce kvalitní přírodní gumy s profesionální broušenou úpravou.

1 099 Kč

Beachvolejbalový míč Mikasa BV550C je oficiálním hracím míčem všech zápasů FIVB včetně olympijských her. Ikonická 10ti panelová technologie má větší panely a méně švů. Díky nižšímu odrazovému efektu se prodlužuje hráčův kontakt s míčem pro přesnější hru. Povrchová struktura s důlky Dimple umožňuje lepší grif a zajišťuje mnohem lepší kontrolu. Technologie šití TwinSTLock je kombinace strojního a vázaného švu. Výsledkem je téměř nulová šance na uvolnění švů. Dovoluje také použít tenčí nit, kdy hráč přechody panelů nevnímá a nepociťuje. MIKASA myslela především na životní prostředí, proto byla vyvinuta nová syntetická kůže s recyklovaným nylonem a barvením na vodní bázi pro snížení dopadů na životní prostředí. Jedinečné barevné provedení doplněné o červenou barvu zaručuje perfektní viditelnost jak pro hráče, tak i diváky.

1 990 Kč

Volejbalový míč Mikasa V345W je ideální volba pro děti a mládež od 8 let. Jeho výjimečná kvalita byla testována dle kritérií FIVB a na základě výsledků se stal oficiálním hracím míčem juniorských turnajů. Povrch tvoří vysoce kvalitní syntetická kůže. Každý panel je samostatně vyztužen textilní vrstvou, takže je měkký a velmi odolný. Díky technologii šití TwinSTLock, kdy jsou použité velmi tenké nitě, je téměř nulová šance na uvolnění švů. Při kontaktu s míčem hráč nepociťuje přechody jednotlivých panelů. Jedinečné barevné provedení zajišťuje perfektní viditelnost jak pro hráče, tak pro diváky.

980 Kč

Volejbalový míč Mikasa V200W s aerodynamickým tvarem z nově vyvinutých 18-ti panelů, který zlepšuje letové vlastnosti a dává hráčům větší kontrolu nad míčem. Je dokonale vyvážený a určený pro šestkový volejbal. Míč je složen ze čtyř vrstev, vysoce elastické dvouvrstvé vzdušnice s odolností proti extrémním podmínkám a na povrchu má viditelné důlky pro lepší úchop a snížení rychlosti letu. To, co ale oko nevidí, jsou micro důlky, které zaručují dokonalý odvod vlhkosti z povrchu míče. Obvodový materiál z mikrovláken má v sobě pod povrchem drobné vzduchové kapsy, které dodávají příjemnější a měkčí pocit při kontaktu s míčem. Převaha žluté barvy zlepšuje viditelnost jak pro hráče, tak pro diváky.

2 220 Kč
-12%

Volejbalový míč Mikasa VS220W byl vyvinut speciálně pro děti. Vyniká především patentovaným povrchovým materiálem EVA – velmi měkká, omyvatelná a extrémně odolná pěna. Tento míč je jeden z nejlepších míčů v dětském a žákovském volejbale. Disponuje 18ti panelovou technologií a novým lepením, které zaručuje 100% kulatost a žádné citelné spoje při kontaktu s míčem.

649 Kč

Míč na vodní pólo Mikasa WP440C nové generace s vylepšenou přilnavostí za mokra. Zvyšuje schopnosti hráčů a dělá hru dynamičtější. Předností je prémiová pěnová guma, přesný nylonový návin, hladký povrch, větší přilnavost za mokra a vysoká životnost/kvalita.

1 460 Kč

Tento míč Mikasa SB5 byl speciálně vyvinut pro děti. Velmi měkký povrchový materiál EVA a nízká hmotnost jsou rozhodujícími faktory. Na jedné straně letí míč pomaleji, na straně druhé se nemusí děti bát bolesti, jak je tomu u běžného míče. Díky tomu se basketbal stane opravdovou zábavou a první kontakt s míčem si děti okamžitě zamilují.

890 Kč